Dienos energijų poveikis

Dienos energijų poveikis žmogui tiriamas jau tūkstančius metų. Tiria tai ir klasikinis mokslas, ir Rytų mokslai. O Rytų technikos netgi gali tas įtakas valdyti. Tačiau, kad kažką bandyti valdyti, reikia bent žinoti, kas apskritai yra dienos energijų poveikis.
Dienos energijų poveikis

Dienos energijų poveikis. Nuo ko pradėti

Kaip jau ką tik rašiau, norint žinoti, kokios energijos yra bet kurioje dienoje, reikia tam tikrų žinių. Kad nepilstyti iš tuščio į kiaurą, pateiksiu vienos dienos energijų analizės pavyzdį:

2017 m. lapkričio 1 diena, trečiadienis, 7:30 val. ryto. Prisėdu prie kompiuterio ir iš karto einu į savo svetainę. Atsidariusio puslapio šoninės skilties skyrelyje „SAVAITĖS DIENŲ SCENARIJAI“ randu nuorodą „Trečiadienis“. Paspaudžiu. Ir ką ten matau:

DienaMėnuoMetai
DrakonasŠuoGaidys

Asmeninis Metų Griovėjas

Ši diena nėra palanki gimusiems Šuns metais. Diena netinka jokiems svarbiems įvykiams bei ilgalaikių reikalų pradžiai. Galimos rimtos klaidos, kliūtys, trukdžiai, planų griūtis ir t.t.. Taip pat diena netinka kelionių pradžiai ir vestuvėms, nes kils visokių išorinių problemų. Jei nėra išeities, dieną galima naudoti tik trumpalaikiams projektams.

Bendras visiems Mėnesio Griovėjas

Ši diena netinka jokiems svarbiems reikalams: vestuvėms, verslo atidarymui, kontraktų pasirašymui, remonto ir kelionių pradžiai bei kitiems dalykams. Gali kilti problemų, klaidų, užlaikymų, gali atmesti prašymą, sujaukti planus ir t.t.

Dienos energijų poveikis. Ką su tuo daryti

1. Asmeninis Metų Griovėjas. Manęs jis neliečia, nes nesu gimęs Šuns metais,

2. Bendras visiems Mėnesio Griovėjas. Tai diena, kurioje kalendorinio mėnesio Šuo puola kalendorinės dienos Drakoną. O tai gali paliesti ir mane, nes tai galioja visiems žmonėms be išimties. Todėl iš karto pasižymiu užrašų knygutėje tai, ko neturėčiau šiandien daryti;

3. Kadangi esu gimęs Drakono dieną ir kažkiek žinau Baczy, puikiai suvokiu, kad diena „nėra mano“. Pirmiausiai, kaip rašiau straipsnyje Šuns metai 2018 ir Ką dovanoti 2018 metams, gimusiam Drakono dieną, visais Šuns periodais būtina saugoti savo antrąją puselę. Antras dalykas, kuris minėtą dieną nėra geras konkrečiai man, tai yra atėjusios dienos Drakono konfliktas su mano gimimo dienos Drakonu. Tokio tipo konfliktas vadinamas „Savęs nubaudimu“. O kadangi mano Likime tai susiję su mano antrąją pusele, suprantu, kad dienoje gali atsirasti provokacijų pasipykti būtent su antrąją pusele. Ir tai jau antras įspėjimas, kad dienos energijos nusitaikiusios santykius griauti.

Dienos energijų poveikis. Ar yra dar grėsmių

Žinant, kad problema viena nevaikšto, tikrinu dienos energijas su programa QMDJ 5.3 Pro JS. O ji, paspaudus tik vieną mygtuką, pateikė tokią informaciją:
Trečiadienis – 2017.11.01:

• 2017.11.01, 09:18-11:18 – LS Metų / Kalendorinės valandos Dublis;

• 2017.11.01, 09:18-11:18 – ŽŠ Turtų ir Santykių vagis dvi valandas;

• 2017.11.01, 13:18-15:18 – DS Turtų ir Santykių vagis dvi valandas;

• 2017.11.01, 19:18-21:18 – Šias 2 valandas – jokių reikalų!!!

• 2017.11.01, **** – **** – Mėnesio Griovėjas – visą dieną jokių trumpalaikių reikalų!!!

• 2017.11.01, **** – **** – DS Turtų ir Santykių vagis visus metus.

Ši informacija ne tik patvirtina, kad diena nėra man gera, bet dar ir parodo, kad santykiams grėsmė – yra. Ypač, nuo 13:18 val. iki 15:18 val. (DS Turtų ir Santykių vagis dvi valandas). Ir tai – gana rimta.

Dienos energijų poveikis. Tiksliname grėsmių analizę

Dar kartą gerai viską perskaitęs, nusprendžiau pasižiūrėti į savo Likimo knygą, ar ten nėra įrašo apie grėsmę santykiams. Tai padaryti man leido jau ne kartą minėta programa Sėkmės FS – 4. Ir ką jūs galvojate – būtent šią dieną, tarp 12:18 – 14:18 val., mano Likimo knygoje Ugnies elementas tampa labai aktyvus. O tai nekontroliuojamos emocijos, kurios, iš tikrųjų, nėra geras patarėjas poros santykiuose. Grafiškai ką tik minėta situacija parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje.
Dienos energijų poveikis Stichijų jėga valandose

Dienos energijų poveikis. Išvados ir trumpas reziumė

Jei visą viršuje pateiktą informaciją supratote, tikriausiai Jums nekilo abejonių, kad, norėdamas išvengti problemų, tą dieną turėjau imtis adekvačių veiksmų. Ne, į Šamanų būgną nemušiau. Ir magijos jokios neprireikė – pakako gautą informaciją suvokti. O kai informaciją suvoki, suvoki ir pasekmes viso to. Kitaip sakant, į rankas tada gauni savotišką ginklą, kuris neleidžia imtis griovimo veiksmų. Bet, kaip jau rašiau straipsnio pradžioje, labai svarbu yra žinoti, kokios energijos yra dienoje. Tam ir paminėjau straipsnyje kelis instrumentus, galinčius dienos energijas matyti.

Beje, yra dar vienas dalykas, kurį būtina žinoti – minėtos energijos veikia žmogų nepriklausomai nuo to, žino jis apie jas, ar ne. Tik kai žmogus apie jas žino, jis pajėgus apsiginti. Todėl, dar kartą gerai pagalvokite, ar labai nukentės dienos planai, jei kelias minutes skirsite savo ir savo artimųjų apsaugai.

Dar šiek tiek

Straipsnyje minėtų programų pirkti nesiūlau. Tačiau tų programų generuojamas ataskaitas, gal ir galėčiau parengti už tam tikrą atlygį. Viskas, tikriausiai, priklausys nuo to, kiek laiko man teks skirti Jūsų prašomų ataskaitų generavimui. Straipsnio rašymo momentui, viena valanda darbo su viena situacija, kainuoja 27.18 €. Į šią kainą įeina paaiškinimai ir/ar atsakymai į Jūsų klausimus. Bet tik pasirinktos temos ribose. Taip daroma dėl to, kad ne visada žmogus nori žinoti kitus dalykus jo gyvenime, kurie jam gali apgadinti nuotaiką (švelniai tariant). Ir jei žmogus jų matyti nenori, jų jam ir nereikia sakyti.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail