Kinų kalendorius dienų scenarijuose

Kinų kalendorius dienų scenarijuose papildomai įdėtas tam, kad skaitytojas, per minutę ir be ypatingų žinių, galėtų matyti tam tikras dienos energijas. Skaitytojai, kurie pastoviai žiūri savaitės dienų scenarijus, jau nuo 2017 m. liepos pastebėjo tam tikrus pokyčius ten. Tiksliau pasakius, scenarijuose atsirado lentelė, kurioje užrašyta einamosios dienos data Baczy stiliumi ir trumpas dienos energijų aprašymas (paveikslėlis apačioje). O ką galima paimti iš šios lentelės, parašyta tekstuose po paveikslėliu.
Kinų kalendorius Baczy sistema

Kinų kalendorius dienų scenarijuose. Nežinant kas yra Baczy

Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad jei žmogus yra gimęs Šuns metais, po datos lentele esantis tekstas „Asmeninis Metų Griovėjas“ yra aktualus būtent jam. Kitaip sakant, rodomoje dienoje esantis „Asmeninis Metų Griovėjas“ aktualus gimusiems 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018 metais. Ir taip aktualus, kad visiškai nesvarbu, ar minėtais metais gimęs žmogus tokį užrašą skaitė, ar ne. Skirtumas yra tik tame, kad perskaitęs tokį užrašą žmogus, turi galimybę neprisidaryti problemų. Kokio Rytų zodiako gyvūno metais žmogus gimęs, sužinoti galima paspaudus žemiau esantį paveikslėlį.
Kinų kalendorius scenarijuose

Žinant, kas yra Baczy

Žinant, kas yra Baczy, galima imtis tam tikrų apsaugos priemonių nuo tokių Griovėjų. Viena iš tokių priemonių – Grand meistro iš Honkongo Reymondo Lo pakankamai populiari sistema, kai atėjusiam „kenkėjui“ duodamas draugas. Pavyzdžio atveju, Griovėjas yra Drakonas, nes diena yra Drakono. O geriausias Drakono draugas – Gaidys. Todėl, jei kur nors tarp daiktų žmogus ras pakabuką su Gaidžio atvaizdu ir visą Drakono dieną tą pakabuką nešios ant kaklo, Drakonas į Šunį dėmesio beveik nekreips. Ir tai reiškia, kad Šuns metais gimusiam žmogui tą dieną problemų tikrai gerokai sumažės. Bet tai yra tik viena iš technikų, kurios yra labai netgi veiksmingos. Mano praktikoje buvo atvejis, kai gydytojai leido operuojamai pacientei turėti su savimi metalinės Beždžionėlės pakabuką. Kai ta Moteris po onkologinės operacijos pasveiko, jos dukra man paskambino ir padėkojo. Ir pridūrė, kad prieš operaciją blizganti metalinė beždžionėlė, trečią dieną po operacijos virto surūdijusiu metalo gabaliuku.

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


Asmeninis mėnesio kalendorius

Kinų kalendorius dienų scenarijuose. Privalumai

• Nereikia nė minutės, kad pamatyti ką žada diena;

• Nereikia jungtis ir registruotis prie specializuotų svetainių kalendorių;

• Žmogus jaučiasi saugiau, nes jis turi instrumentų savo ir artimųjų apsaugai.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail