★★★★★ Views: 5 682

Tigro metai 2022

Tigro metai 2022, pagal Kinų Saulės kalendorių, Lietuvoje prasidės 2022.02.03 22:52 val., Vokietijoje – 21:52 val., o Anglijoje – 20:52 val. vietos laiku. Tai rodo žemiau esantis paveikslėlis, kuriame vasario 1, 2 ir 3-a (iki 22:52 val.) – Jaučio metai (rudos rodyklės), o vasario 4-a – Tigro metai (žalia rodyklė). O raudona paveikslėlio rodyklė patikslina, kad pagal profesionalams skirtą Kinų Saulės kalendorių, Tigro metai Lietuvoje prasidės 2022.02.03 22:52 val. Vilniaus laiku. Tik nepainiokite naujų metų pradžios Kinų Saulės kalendoriuje, su Naujųjų metų šventimu, nes Kinų Naujieji švenčiami pagal mėnulio kalendorių.
Tigro metai 2022 pagal Kinų saulės kalendorių

Tigro metai 2022. Bendra informacija

2022-ieji yra Vandeninio Tigro metais, nes Kinų Saulės kalendoriuje metai, mėnesiai, dienos ir valandos, užrašomi dviem hieroglifais. Jei pažiūrėsite į viršuje esančio paveikslėlio hieroglifus, esančius virš žalios rodyklės, ten pamatysite Vandens Jan ir Medžio Jan (Tigro) hieroglifus. Taip 2022 metai gauna Vandeninio Tigro pavadinimą. O kadangi tai skirtingų stichijų elementai (pagal U-SIN), 2022 metai turės Vandens bei Medžio spalvas. Vandens Jan spalvos – juoda, mėlyna, o Medžio Jan spalvos – žalia, turkio ir t.t. Jei norite sužinoti daugiau apie U-SIN, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su U-SIN Pentagrama.
Kas yra u-sin-arba penkių elementų koncepcijaTigro metai 2022

Tigro metai 2022 gimusiems Beždžionės periodais:

Rimtesnių pokyčių Tigro metai gali atnešti tiems, kas gimimo datoje turi Beždžionę. Čia svarbu kurioje gimimo datos vietoje yra Beždžionė. Jei gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių žinote, pereikite prie sekančio skyrelio. O jei apie Kinų Saulės kalendorių nežinote nieko, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Tigro metai 2022, gimusiems Beždžionės metais metais

Jei žmogus gimė Beždžionės metais (1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016), pokyčiai gali paliesti jo asmeninį gyvenimą, santykius, sveikatą, gali tekti persikraustyti ir t.t.. Jei Tigras žmogui naudingas, blogi iš pradžių pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Tigras žmogui nėra naudingas, reikia apsaugų. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje atrodo gimimo data, jei žmogus gimė Beždžionės metais. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo datos Metų hieroglifas.
Tigro metai 2022. Ataka į gimimo metus

Tigro metai 2022, gimusiems Beždžionės mėnesį

Jei žmogus gimė Beždžionės mėnesį (tarp rugpjūčio 8 ir rugsėjo 8), pokyčiai gali paliesti jo tėvus, brolius, seseris ar kolegas. Jei Tigras žmogui naudingas, blogi iš pradžių pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Tigras žmogui nėra naudingas, galima prarasti darbą, kils problemų su kolegomis, tėvais ir t.t.. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti gimimo data, jei žmogus gimė Beždžionės mėnesį. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo datos Mėnesio hieroglifas.
Tigro metai 2022. Ataka į gimimo mėnesį

Tigro metai 2022, gimusiems Beždžionės dieną metais

Jei žmogus gimė Beždžionės dieną, pokyčiai gali paliesti pagrindą po kojomis, namus, sveikatą, antrąją puselę (partnerį, draugą, draugę). Jei Tigras žmogui naudingas, blogi iš pradžių pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Tigras žmogui nėra naudingas, reikia apsaugų, nes galima prarasti antrąją puselę (partnerį, draugą, draugę), pagrindą po kojomis, namus, gali kilti problemų su sveikata. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti gimimo data, jei žmogus gimė Beždžionės dieną. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo datos Dienos hieroglifas.
Tigro metai 2022. Ataka į gimimo dieną

Tigro metai 2022, gimusiems Beždžionės valandą

Jei žmogus gimė Beždžionės valandą, pokyčiai gali paliesti verslą, asmeninius projektus, gali kilti problemų su vaikais, persikraustyti ar emigruoti. Jei Beždžionė žmogui yra Romantikos žvaigždė, nereikėtų pasilinksminimo vietose lankytis vienam. Jei Tigras žmogui naudingas, blogi iš pradžių pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Tigras žmogui nėra naudingas, tuomet reikia apsaugų. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti gimimo data, jei žmogus gimė Beždžionės valandą. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo datos Valandos hieroglifas.
Tigro metai 2022. Ataka į gimimo valandą

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Primenu, jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote ar nesigauna to nustatyti savarankiškai, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg send e-mail

Ką dovanoti 2022 metams ir kada puošti eglutę 2022

Ką dovanoti 2022 metams. Ar galima dovanoti Tigrą kaip amuletą, pakabuką ir t.t.. Galima, jei gausiantis dovaną nėra gimęs Beždžionės dieną. Plačiau apie tai prašyta straipsnyje Ką dovanoti 2022 metams. Straipsnyje rasite informaciją, kokius dalykus būtina žinoti, kad nupirkta dovana nepridarytų problemų. Į minėtą straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru ir Beždžione monetose.

Dar svetainėje yra straipsnis Kada puošti eglutę 2022. Straipsnyje sužinosite: kada puošti eglutę 2022, kur statyti eglutę, kada geriausia įžiebti eglutės girliandas ir kokiais metais gimęs žmogus to daryti neturėtų. Į minėtą straipsnį patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru rausvame fone.


Ką dovanoti 2022 metamsKada puošti eglutę 2022

Tigro metai 2022. Dar du straipsniai

Patalpų energijos 2022. Tai dar vienas straipsnis, susijęs su 2022-ais metais. Straipsnyje aprašyta į kokius kambarius 2022-ais metais kokios energijos ateina. Pavyzdžiui, Pinigų žvaigždė įsikurs patalpų š. rytuose, Meilės žvaigždė – pietuose, Ligų žvaigždė – pietvakariuose, Barnių žvaigždė – rytuose, Neištikimybių žvaigždė – pietryčiuose, Vagysčių žvaigždė – vakaruose. Daugiau apie visa tai sužinosite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su užrašu Patalpų energijos 2022. O paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru, sužinosite, kaip 2022-ų metų Tigras gali išardyti santykius žmogui, gimusiam Kiaulės dieną.
Patalpų energijos 2022Tigro metai. Pastabos

Straipsnio pabaigai

Šiame straipsnyje įdėta labai maža dalis to, ką nagrinėja Rytų mokslai. Todėl, jei informacija straipsnyje Jums patiko ir norėtumėte daugiau apie tai paskaityti, pirmiausiai pradėkite nuo darbo su  Kinų Saulės kalendoriumi. Tam pakaks paspausti žemiau esantį paveikslėlį su visais 12 Rytų zodiako gyvūnais.

Jei su Kinų Saulės kalendoriumi jau pažįstami, pabandykite patyrinėti savo Likimo knygą. Į puslapį Likimo analizė savarankiškai pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gimimo datos hieroglifais.


Kinų saulės kalendoriusKinų Saulės kalendorius. Likimo analizė

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail