★★★★★ Views: 1 853

Tigro metai: pastabos

Tigro metai: pastabos. Straipsnyje rasite informaciją, kokių netikėtų dalykų gali atnešti Tigro metai 2022. Pradėsiu gal nuo to, kad Tigras labai nemėgsta kito Rytų zodiako gyvūno Beždžionės. Todėl rimtesnių pokyčių Tigro metai gali atnešti visiems, kas gimimo datoje turi Beždžionę. Dar straipsnyje yra parašyta, kodėl Tigro ir Kiaulės draugystė gali išardyti santykius žmogui, gimusiam Kiaulės dieną.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru mėlyname fone, sužinosite, ką gali atnešti Tigro metai 2022;

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru ir Beždžione monetose, sužinosite Ką dovanoti 2022 metams;

Paspaudę puslapio apačioje esantį paveikslėlį su Tigru rausvame fone, sužinosite Kada puošti eglutę 2022.


Tigro metai. PastabosTigro metai 2022

Tigro metai: pastabos. Blokas Nr.1

Straipsnyje Ką dovanoti 2022 metams rašau, kad kiekvienų naujų metų proga žmonės mėgsta dovanoti ateinančių metų simbolį. Bet mažai kas žino, kad tokia dovana gali pridaryti bėdų, jei žmogus yra gimęs Beždžionės dieną ir yra santuokoje ar gyvena kartu su savo antrąja pusele ilgiau kaip 3 mėnesius. Daugiau apie tai paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru ir Beždžione monetose;

Labai dažnai skaitytojai prašo paaiškinti, koks yra jų horoskopo gyvūnas. Didžiausia painiava pas žmones kyla bandant horoskopo gyvūną nustatyti bala žino kokių resursų pagalba. Todėl iš karto pasakysiu – Rytų zodiako gyvūną galite sužinoti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su visais 12 Rytų zodiako gyvūnais.


Ką dovanoti 2022 metamsRytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Tigro metai: pastabos. Blokas Nr.2

Pagal Sąjungų-Konfliktų lentelę, esančią pirmame žemiau esančiame paveikslėlyje, Tigras ir Kiaulė yra draugai. Iš pirmo žvilgsnio, kas čia blogo, juk tai – draugystė. Deja, Rytų metafizikoje nėra sąvokų „blogai“ ar „gerai“ – čia yra tik reiškinys, kuriam etiketę duoda žmogus. Ir ta etiketė nebus gera, jei žmogus bus gimęs Kiaulės dieną bei turės sutuoktinį ar partnerį, nes atėjęs 2022 metų Tigras, gali tuos santykius išardyti. Taip gali nutikti dėl to, kad gimusiam Kiaulės dieną, Kiaulė simbolizuoja antrąją puselę, o 2022 metų Tigras, tą Kiaulę gali su savimi nusivesti. Kaip gali atrodyti tokia situacija, parodžiau antrame žemiau esančiame paveikslėlyje. Ir jei laiku nesiimti apsaugų, santykiams tikrai kils reali grėsmė.
Šešios sąjungos Datų parinkimas

Tigras nuvilioja antrąją puselę

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.

soltiseg send e-mail

Tigro metai: Dar kelios pastabos

Žemiau įdedu du paveikslėlius, kuriuos paspaudę pateksite į pakankamai aktualius 2022 metams straipsnius. Straipsnis Patalpų energijos 2022 padės Jums nustatyti, kokios energijos 2022-ais metais įsikurs Jūsų namo ar buto patalpose. O straipsnyje Kada puošti eglutę 2022 sužinosite, kur statyti eglutę, kada joje įžiebti girliandas ir kokiais metais gimę žmonės to daryti neturėtų.
Patalpų energijos 2022Kada puošti eglutę 2022

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail