★★★★★ Views: 13 797

Tigro metai: pastabos

Tigro metai: pastabos. Straipsnyje parašyta kokių netikėtumų gali atnešti Tigro metai 2022. Pradėsiu nuo to, kad Tigras labai nemėgsta Beždžionės. Todėl rimtesnių pokyčių Tigro metai gali atnešti tiems, kas gimimo datoje turi Beždžionę. Dar straipsnyje parašyta kodėl gimusiam Kiaulės dieną, Tigras gali ne tik antrąją puselę atvesti, bet ir išardyti santykius, jei žmogus yra santykiuose, vedęs ar ištekėjusi.

Tigro metai. Pastabos

Tigro metai: pastabos. Blokas Nr.1

Straipsnyje Ką dovanoti 2022 metams rašau, kad kiekvienų naujų metų proga žmonės mėgsta dovanoti ateinančių metų simbolį. Bet mažai kas žino, kad tokia dovana gali pridaryti bėdų, jei žmogus yra gimęs Beždžionės dieną ir yra santuokoje ar gyvena kartu su savo antrąja pusele ilgiau kaip 3 mėnesius. Daugiau apie tai paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru ir Beždžione monetose;

Pastaba: Labai dažnai painiava pas žmones kyla bandant horoskopo gyvūną nustatyti savarankiškai ir bala žino kokių resursų pagalba. Todėl iš karto pasakysiu – Rytų zodiako gyvūną galite sužinoti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su visais 12 Rytų zodiako gyvūnais.


Tigro metai - Ką dovanoti 2022 metamsRytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Tigro metai: pastabos. Blokas Nr.2

Tigras ir Kiaulė yra draugai. Todėl jei žmogus yra gimęs Kiaulės dieną ir nėra santykiuose, vedęs ar ištekėjusi, tuomet Tigro metais minėtas žmogus gali sutikti savo antrąją puselę, vesti ar ištekėti. Bet jei žmogus gimęs Kiaulės dieną ir yra santykiuose, turi sutuoktinį ar partnerį, atėjęs 2022 metų Tigras gali tuos santykius išardyti. Taip gali nutikti dėl to, kad gimusiam Kiaulės dieną Kiaulė simbolizuoja antrąją puselę, o 2022 metų Tigras tą Kiaulę gali su savimi nusivesti. Kaip gali atrodyti tokia situacija, parodžiau žemiau esančiame paveikslėlyje. Ir jei laiku nesiimti apsaugų, santykiams gali kilti reali grėsmė.
Tigro metai - Tigras nuvilioja antrąją puselę

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote, arba nežinote savo gimimo datos Kinų Saulės kalendoriaus formatu, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Paskaityti straipsnį Likimo analizė savarankiškai;

2. Savarankiškai padirbėti su kalkuliatoriumi, kuris bet kokią gimimo datą paverčia į gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Nuoroda į šį resursą yra čia: Baczy kalkuliatorius;

3. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

4. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Tigro metai ir Dangiškoji meilė

2021.08.25 dieną svetainėje pasirodė naujas straipsnis Dangiškoji meilė. Jis susijęs su Tigro metais 2022. Į straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį. Štai ištrauka iš minėto straipsnio:
2022 metai yra Vandens Jan metais. Ir jei Jūsų Asmenybės elementas yra Ugnis In , yra labai didelė tikimybė, kad į Jūsų gyvenimą 2022-ais metais (2022.02.04 – 2023.02.04) ateis Jūsų Dangiškasis ar Dangiškoji puselė. Žemiau esančiame paveikslėlyje tai parodyta mėlynos rodyklės pagalba iš 2022 metų elemento Vandens Jan į Asmenybės elementą Ugnį In . Patikėkite, suveikus šiai sąjungai, tikrai gali „nurauti stogą“ net jei esate vedęs ar ištekėjusi. Dažniausiai tokiais periodais išlenda kažkas iš praeities, su kuo jau buvo santykiai. Ir visai nesvarbu prieš kiek metų viskas vyko – prieš 5 ar prieš 15. Tokiais atvejais labai dažnai iki skyrybų būna vos vienas žingsnis. Bet jei nesate ištekėjusi ar vėl esate laisva Ugnis In , 2022-i metai Jums duoda realų šansą sutikti savo princą ant balto žirgo.
Tigro metai - Dangiškoji meilė Moteriai Ugnis In

Dar kelios pastabos

Žemiau yra du paveikslėliai, kuriuos paspaudę pateksite į aktualius 2022 metams straipsnius:

1. Straipsnis Patalpų energijos 2022 padės nustatyti, kokios energijos 2022-ais metais įsikurs Jūsų būsto patalpose. Į minėtą straipsnį pateksite paspaudę paveikslėlį su užrašu Patalpų energijos 2022;

2. Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru mėlyname fone, apie Tigro metus 2022 sužinosite ženkliai daugiau.


Patalpų energijos 2022Tigro metai 2022

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail