★★★★★ Views: 268

Triušio metai 2023

Triušio metai 2023 rimtesnių pokyčių gali atnešti gimusiems Gaidžio metais ar Gaidžio dieną. Daugiau apie viską skaitykite straipsnyje. Paspaudę straipsnyje esančią nuorodą Asmeninis mėnesio kalendorius sužinosite, kokiomis mėnesio dienomis ir kokius reikalus pradėti galima, o kokių negalima.
Triušio metai 2023

Triušio metai 2023. Bendra informacija

Pagal Kinų Saulės kalendorių Triušio metai 2023 yra Vandeninio Triušio metais. Taip yra dėl to, kad Triušio metai 2023 užrašyti Vandens In ir Medžio In (Triušio) hieroglifais. Kadangi tai skirtingų stichijų elementai pagal U-SIN, 2023 metai gauna Vandens bei Medžio spalvas – juodą, mėlyną, žalią ir visus jų atspalvius. Jei norite sužinoti daugiau apie U-SIN, spauskite žemiau esantį paveikslėlį. Arba skaitykite tekstus po paveikslėliu, kuriuose rasite informaciją gimusiems Gaidžio metais ar Gaidžio dieną.
Kas yra u-sin-arba penkių elementų koncepcija

Gimusiems Gaidžio metais, mėnesį, dieną ar valandą

1. Jei žmogus gimė Gaidžio metais (1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017), pokyčiai gali paliesti jo asmeninį gyvenimą, santykius, sveikatą, gali tekti persikraustyti ir t.t.. Jei Triušis žmogui naudingas, iš pradžių blogi pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Triušis nėra naudingas, reikia apsaugų;

2. Jei žmogus gimė Gaidžio mėnesį (tarp rugsėjo 7 ir spalio 8), pokyčiai gali paliesti jo tėvus, brolius, seseris ar kolegas. Jei Triušis žmogui naudingas, iš pradžių blogi pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Triušis žmogui nėra naudingas, galima prarasti darbą, kils problemų su kolegomis, tėvais ir t.t.;

3. Jei žmogus gimė Gaidžio dieną, pokyčiai gali paliesti pagrindą po kojomis, namus, sveikatą, antrąją puselę (partnerį, draugą, draugę). Jei Triušis žmogui naudingas, blogi iš pradžių pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Triušis žmogui nėra naudingas, reikia apsaugų, nes galima prarasti antrąją puselę (vyrą, žmoną, draugą, draugę), pagrindą po kojomis, namus, gali kilti problemų su sveikata;

4. Jei žmogus gimė Gaidžio valandą, pokyčiai gali paliesti jo verslą, asmeninius projektus, gali kilti problemų su vaikais, persikraustyti ar emigruoti. Jei Triušis žmogui naudingas, blogi iš pradžių pokyčiai antroje metų pusėje išeis į gerą. Bet jei Triušis žmogui nėra naudingas, tuomet reikia apsaugų.


Gimimo datos analizė

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie jį parašyta žemiau;

2. Galite užsakyti Baczy bazinių žinių modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Užsakymą siųskite man į el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Asmeninis mėnesio kalendorius

Asmeninis mėnesio kalendorius naudojamas norint nustatyti kokią dieną ir kokius reikalus pradėti galima, o kokių negalima. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Asmeninis mėnesio kalendorius

Dėl dovanų Triušio metams 2023

Ar galima Triušio metams 2023 dovanoti Triušį kaip amuletą, pakabuką ir t.t.? Galima, jei gausiantis dovaną nėra gimęs Gaidžio metais ar Gaidžio dieną. Plačiau apie tai prašyta straipsnyje Ką dovanoti 2023 metams. Straipsnyje rasite informaciją, kokius dalykus būtina žinoti, kad nupirkta dovana nepridarytų problemų. Į straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Triušiu ir Gaidžiu monetose.
Ką dovanoti 2023 metams

Kada puošti eglutę 2023

Dar svetainėje yra straipsnis Kada puošti eglutę 2022 – 2023. Straipsnyje sužinosite, kada puošti eglutę 2022 – 2023, kur statyti eglutę, kada įžiebti eglutės girliandas ir kokiais metais gimęs žmogus to daryti neturėtų. Į minėtą straipsnį patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Triušiu rausvame fone.

Kada puošti eglutę 2022 - 2023

Triušio metai 2023. Pastabos

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su triušiu žolėje, pateksite į straipsnį Triušio metai 2023 – pastabos. Straipsnyje rasite informaciją kokių netikėtų dalykų Triušio metai 2023 gali atnešti  gimusiems Šuns dieną. Kalba eina apie Triušio ir Šuns draugystę, kuri gali labai stipriai pakenkti santykiams, jei žmogus yra gimęs Šuns dieną ir yra santykiuose, vedęs ar ištekėjusi.
Triušio metai 2023 - pastabos

Triušio metai ir patalpų energijos 2023

Straipsnyje Patalpų energijos 2023 aprašyta kur patalpose įsikurs meilės, pinigų ir kitos žvaigždės. Dar minėtame straipsnyje aprašyta kaip aktyvuoti gerąsias energijas ir koreguoti blogąsias.
Patalpų energijos 2023

Triušio metai 2023. Straipsnio pabaigai

Šiame straipsnyje įdėta labai maža dalis to, ką nagrinėja Rytų mokslai. Todėl, jei informacija straipsnyje Jums patiko ir norite daugiau apie tai paskaityti, pirmiausiai pradėkite nuo darbo su Kinų Saulės kalendoriumi. Tam pakaks paspausti žemiau esantį paveikslėlį su visais 12 Rytų zodiako gyvūnais. Jei su Kinų Saulės kalendoriumi jau pažįstami, pabandykite patyrinėti savo Likimo knygą. Į puslapį Likimo analizė savarankiškai pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gimimo datos hieroglifais.
Triušio metai 2023Triušio metai 2023. Likimo analizė

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail