Ypatinga Tigro metų 2022 data

Ypatinga Tigro metų 2022 data – 2022.02.18, 3:18 – 5:18 val. Vilniaus laiku. Pagal Kinų Saulės kalendorių, šios datos ir laiko hieroglifų poros – vienodos. Tai pamatyti galite žemiau esančiame paveikslėlyje. Minėtoje datoje ne tik metai turi ir hieroglifus, bet ir mėnuo, diena bei valanda.

Ypatinga Tigro metų 2022 data

Ypatinga Tigro metų 2022 data. Kam ji pavojinga

Straipsnyje Tigro metai 2022 parašyta, kad rimtesnių pokyčių Tigro metai gali atnešti tiems, kas gimimo datoje turi Beždžionę. Ten taip pat parašyta, kad kai Tigras susitinka su Beždžione, jie visada konfliktuoja. Tie jų konfliktai gali įtakoti žmogaus asmeninį gyvenimą, sveikatą, santykius ir t.t. O dabar imkime ir pagalvokime, ką gali padaryti iš karto keturi minėtos ypatingos dienos Tigrai, jei žmogus gimė Beždžionės metais ar Beždžionės dieną. Daug ką gali. Todėl jei norite apie Tigro metus sužinoti šiek tiek daugiau, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su tigru. O jei kažko nesupratote arba nežinote kaip sužinoti gimimo datą bei laiką pagal Kinų Saulės kalendorių, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi;

2. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Tigro metai 2022

Ypatinga Tigro metų 2022 data. Patikslinimas

Rytų metafizikos meistrai laiką skaičiuoja nevienodai. Pagal kai kuriuos meistrus Gyvatės valanda žiemą Vilniuje prasideda 09:00 val., o mano Mokytojos kalendoriuje Gyvatės valanda žiemos laiku Vilniuje prasideda 09:18 val.. Skirtumas tik 18 minučių. Bet jei žmogaus gimimo valanda bus nustatyta netiksliai, apie ketvirtadalis žmogaus Likimo knygos bus nuskaityta klaidingai. Todėl visiems patariu vadovautis Saulės laiku, nes pagal jį gyvena visa kas gyva šioje žemėje. O kad lengviau būtų suprasti Saulės laiką, žemiau įdėjau du paveikslėlius ir trumpą aprašymą iš straipsnio Kas yra saulės laikas.

Kas yra saulės laikas - valandos

Kas yra saulės laikas, kaip tai suprasti?

Kadangi Kinų Saulės kalendorius atsirado prieš kelis tūkstančius metų, kai laikrodžių su ciferblatu dar nebuvo, kinai parą padalino į 12-a vienodų laikotarpių po dvi valandas. Kiekvienas laikotarpis gavo Rytų Zodiako gyvūną. Bet jau tada kinai pastebėjo, kad skirtingose šalies vietose saulė iš už horizonto pasirodo skirtingu laiku. Todėl kinai tiksliam paros laiko nustatymui pradėjo naudoti Saulės laiką.

Pavyzdžiui, žiemą Gyvatės valanda Vilniuje prasideda 09:18 val. ryto, o Klaipėdoje – net 09:35 val. (kaip parodyta pirmoje lentelėje viršuje). Taip yra dėl to, kad Vilnius geografiniu požiūriu yra labiau nutolęs į rytus, nei Klaipėda. Todėl saulė iš už horizonto Vilniuje pasirodo anksčiau net 17 minučių, nei Klaipėdoje.

Kas yra saulės laikas