★★★★★ Views: 313

Ypatinga Tigro metų 2022 data

Ypatinga Tigro metų 2022 data – 2022.02.18, 3:18 – 5:18 val. Vilniaus laiku. Pagal Kinų Saulės kalendorių, šios datos ir laiko hieroglifų poros – vienodos. Tai pamatyti galite žemiau esančiame paveikslėlyje. Kad būtų aiškiau apie kokias hieroglifų poras kalbu, tiesiog reikia žinoti, kad Kinų Saulės kalendoriuje metai, mėnesiai, dienos ir valandos užrašomi dviem hieroglifais. Pavyzdžiui, Tigro metai 2022 užrašomi Vandens Jan ant Tigro hieroglifais. O jei pažiūrėsite į žemiau esantį paveikslėlį, pamatysite, kad minėtoje datoje ne tik metai turi ir hieroglifus, bet ir mėnuo, diena bei valanda.
Ypatinga Tigro metų 2022 data

Ypatinga Tigro metų 2022 data. Kam ji pavojinga

Straipsnyje Tigro metai 2022 parašyta, kad rimtesnių pokyčių Tigro metai gali atnešti tiems, kas gimimo datoje turi Beždžionę. Ten taip pat parašyta, kad kai Tigras susitinka su Beždžione, jie visada konfliktuoja. Tie jų konfliktai gali įtakoti žmogaus asmeninį gyvenimą, sveikatą, santykius ir t.t. O dabar imkime ir pagalvokime, ką gali padaryti iš karto keturi minėtos ypatingos dienos Tigrai, jei žmogus gimė Beždžionės metais ar Beždžionės dieną. Daug ką gali. Todėl jei norite apie Tigro metus sužinoti šiek tiek daugiau, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su tigru. O jei kažko nesupratote arba nežinote kaip sužinoti gimimo datą bei laiką pagal Kinų Saulės kalendorių, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


Tigro metai 2022

Ypatinga Tigro metų 2022 data. Patikslinimas

Šiame skyrelyje noriu patikslinti, kad Rytų metafizikos meistrai laiką skaičiuoja nevienodai. Pavyzdžiui, pagal kai kuriuos Meistrus Gyvatės valanda žiemą prasideda 09:00 val., o mano Mokytojos kalendoriuje, Gyvatės valanda žiemos laiku Vilniuje prasideda 09:18 val.. Skirtumas tik 18 minučių, bet jei žmogaus gimimo valanda bus nustatyta netiksliai, apie ketvirtadalis žmogaus Likimo knygos bus nuskaityta klaidingai. Todėl aš, kaip ir mano Mokytoja, visiems patariame vadovautis saulės laiku, nes pagal jį gyvena visa kas gyva šioje žemėje. O kad lengviau būtų susigaudyti su tuo saulės laiku, žemiau įdėjau du paveikslėlius ir trumpą aprašymą iš straipsnio Kas yra saulės laikas.

Valandos žiemos laiku

Kas yra saulės laikas žiemos laiku

Valandos vasaros laiku

Kas yra saulės laikas vasaros laiku

Kas yra saulės laikas, kaip tai suprasti?

Kadangi Kinų Saulės kalendorius atsirado prieš kelis tūkstančius metų, kai laikrodžių su ciferblatu dar nebuvo, kinai parą padalino į 12-ą laikotarpių po dvi valandas. Kiekviena tokia valanda gavo savo Rytų zodiako gyvūną. Bet jau tada kinai pastebėjo, kad skirtingose šalies vietose saulė iš už horizonto pasirodo skirtingu laiku. Todėl kinai pradėjo taikyti tam tikras geografines laiko pataisas. Kitaip sakant, parai skirstyti kinai pradėjo naudoti Saulės laiką. Jį iki šiol naudoja jūrininkai, lėktuvų pilotai ir t.t..

Pagal pirmą viršuje esančią lentelę, žiemą Gyvatės valanda Vilniuje prasideda 09:18 val. ryto, Kaune – 09:24 val., o Klaipėdoje – net 09:35 val.. Taip yra dėl to, kad Vilnius, geografiniu požiūriu, yra labiau nutolęs į rytus nei Klaipėda. Todėl ir ateina Gyvatės valanda anksčiau į Vilnių, nei į Klaipėdą, nes saulė iš už horizonto Vilniuje pasirodo anksčiau, nei Klaipėdoje. Bet jei kažko su tuo Saulės laiku nesupratote ar norite šiek tiek daugiau sužinoti apie saulės laiką, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.


Kas yra saulės laikas

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail