Kada mokytis užsienio kalbų

Kada mokytis užsienio kalbų, kad mokytis būtų lengva, o rezultatai būtų – geri? Į šį klausimą atsakyti galiu kaip žmogus, apmokytas taikyti tam tikras Rytų technikas bet kokiam mokymosi procesui. Ir nors užsienio kalbų pažinimo proceso aktyvavimui naudojami tik QMDJ ir Dzeži, rezultatai stebinti pradeda jau po kelių dienų. Daugiau apie visa tai skaitykite tekstuose po paveikslėliu.
Kada mokytis užsienio kalbų

Kada mokytis užsienio kalbų. Bendra informacija

Pradėsiu nuo to, kad žemiau tekstuose bus minimos Rytų mokslų sistemos, kurios su mokymosi procesų aktyvavimu dirba pakankamai skirtingais metodais. Ir nors minėtos sistemos dirbdamos kartu duoda neįtikėtinai gerų rezultatų, kiekviena iš sistemų gali dirbti ir atskirai. Tai unikalu, nes jei žmogus gyvena nepalankiose mokslui patalpose, galima taikyti technikas, kurios neatsižvelgia į jokius erdvės kriterijus. O kad surinkti ir patikrinti visus duomenis, reikalingus efektyviam mokymosi proceso aktyvavimui, būtini kai kurie dalykai apie žmogų. Apie tai, ko kiekvienai iš sistemų reikia, skaitykite žemiau.
Kas yra Baczy

Kada mokytis užsienio kalbų Baczy pagalba

Baczy sistema, pagrinde, dirba su žmogaus Likimo Knyga. Sistemos pagalba žmogaus Likimo Knygoje randami laikotarpiai, kurie būna palankūs mokslams. Minėtų periodų metu moksluose žmogui sekasi daug labiau. Kitaip sakant, jei Likime yra tinkamas periodas mokytis užsienio kalbų, mokantis minėtais periodais, pastangų reikės ženkliai mažiau, o rezultatai bus – geresni. Kad būtų galima dirbti su žmogaus Likimo knyga, reikia jo gimimo datos, laiko bei apytikslės gimimo vietos. Kai kada atsiranda būtinybė sukalibruoti įvykius realiame žmogaus gyvenime, su įvykiais to žmogaus Likimo knygoje. To prireikia tada, kai žmogus būna išmuštas iš savo Likimo arba kai su juo būna gerokai padirbėta tam tikruose energetiniuose lygmenyse. Esant tokiai situacijai ar jei pas Jus atsirado klausimų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.
soltiseg send e-mail

Kada mokytis užsienio kalbų Fengšui pagalba

Fengšui, pagrinde, dirba su žmogaus gyvenamąja aplinka, tiria tos aplinkos poveikį žmogaus sveikatai, sėkmei, santykiams ir t.t.. Fengšui, tai Žemiškosios žmogaus sėkmės analizė ir korekcijos. Kai kalbama apie aplinką, kurią žmogus gali keisti, dažniausiai kalbama apie žmogaus gyvenamąją vietą. Tai štai, kiekviename name, bute ar net kambaryje, yra tam tikros vietos ir kryptys, kur tam tikro tipo energijos labai palankiai veikia kokius nors procesus. Tinkamai parinkus vietą name, bute ar kambaryje, pastačius reikiamoje vietoje ir reikiama kryptimi stalą, mokytis bus ženkliai lengviau. O jei ir lova besimokančio bus pastatyta tinkamai, užsienio kalbos pačios į galvą sulips. Tačiau, kad būtų galima tirti minėtas energijas, reikia gyvenamojo ploto tikslaus plano (tinka ir iš Registrų centro). Dar reikia ir kai kurių kitų detalių: kada į būstą kėlėsi gyventojai, kokie objektai yra šalia namo ir t.t.. O viršutinėje pastraipoje minėtas „kalibravimas“, tik sustiprina rezultatus.
Mokymai Fengšui kompasas

Kada mokytis užsienio kalbų Dzeži pagalba

Dzeži, tai tam tikros Rytų technikos, taikomos parinkti datas ir laikus bet kokiems reikalams ar jų pradžiai. Tai labai svarbu, nes nuo to kaip pradėsite, tokius rezultatus ir gausite. Taip savo knygoje rašo ir žymus Rytų metafizikos specialistas Joey Yap. Štai jo žodžiai: „Jei negalite kažko svarbaus pradėti tinkamu laiku, nereikia pradėti to daryti netinkamu“. Šios sistemos unikalumas – tame, kad tinkamos datos ir laikai gali būti parinkti bendrai visiems, o gali būti parinkti individualiai kiekvienam. Tačiau parenkant užsienio kalbų mokymosi pradžią konkrečiam žmogui, rezultatai būna geresni. Štai tada jau reikia žmogaus gimimo datos, laiko, gimimo vietos ir jau minėto „kalibravimo“. Jei savarankiškai minėtų datų rasti negalite, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.
soltiseg send e-mail

QMDJ sistemos įrankiai:

QMDJ yra visų Rytų mokslų perlas. Šios sistemos pagalba nustatomi ne tik geriausios datos bet kokio proceso pradžiai, bet ir laikai, kada su tais procesais reikia pradėti dirbti. Pavyzdžiui, suradus pačią tinkamiausią datą ir laiką užsienio kalbų mokymosi pradžiai, mokslų eigoje galima naudoti atrinktus laikus, kurie bus geriausiai tinkami būtent darbui su užsienio kalba. O QMDJ unikalumas čia tame, kad datų ir laiko suradimui nereikia jokių gimimo duomenų. Ir tai dar ne viskas, nes dar yra QMDJ aktyvacijos, kurios neįtikėtinai stipriai pagerina mokymosi efektyvumą. Tiksliau pasakius, aktyvacijos labai stipriai palengvina žinių įsisavinimą, pašalina trukdžius ir t.t. Aš nerašau, kad aktyvacijos padėti „gali“, nes man nėra žinomas nė vienas atvejis, kada aktyvacijos nebūtų suveikusios. Patikėkite, kas aktyvacijas nors kartą užsakė, jas naudoja pastoviai, ir ne tik mokslų aktyvavime.

Reziumė

Kaip jau rašiau pačioje straipsnio pradžioje, Rytų mokslų sistemos su mokymosi procesų aktyvavimu dirba pakankamai skirtingais metodais. Ir kas svarbiausia, kiekvienos sistemos įrankiai gali būti labai efektyviai pritaikyti bet kurioje kitoje sistemoje. Tai leidžia žmogui pačiam pasirinkti, su kokiomis Rytų mokslų sistemomis jis norėtų dirbti. Tai unikalu, nes kai žmogus turi pasirinkimą, jis yra laisvas. Tačiau net ir dirbdamos visiškai atskirai, kiekviena iš sistemų puikiai susitvarko su pateiktomis jai užduotimis. O su kuriomis Rytų technikomis norėtumėte dirbti, rinktis Jums.