★★★★★ Views: 3 200

Parduotuvė

Parduotuvė. Čia parduodamos įvairios kompiuterinės programos, QMDJ aktyvacijos, instrukcijos ir kitos RM prekės. Ši idėja kilo ne atsitiktinai – ji brendo daugiau kaip tris metus. Per tą laikotarpį aš žmonėms nemokamai atidaviau daug įvairių dalykų, už kuriuos mano kolegos, mokytojai ir jų mokytojai, visada imdavo ir ima atlygį. O kai aš jų paklausiau, kodėl jie net už mažiausią paslaugą ima užmokestį, visi jie atsakė beveik vienodai: „Į nemokamus dalykus žmonės žiūri kaip į neturinčius vertės“. Tada aš ir prisiminiau atvejį, kai viename iš garsiausių pasaulio universitetų buvo atliktas eksperimentas, kurio metu buvo tiriamas būtent šis reiškinys – nemokamų dalykų vertinimas. Ir iš tikrųjų, tie studentai, kurie gavo medžiagą nemokamai, ją įsisavino ženkliai prasčiau, nei tie, kurie lygiai tą pačią medžiagą pirko.
Parduotuvė

Parduotuvė, kaip ji atsirado.

Įvertinęs Rytų meistrų ir mokytojų išmintį bei vakarų mokslininkų eksperimentų rezultatus, priėmiau tokį sprendimą: visos programos, aktyvacijos, instrukcijos ir kiti dalykai, mokami turi būti ir pas mane. O detaliau apie produktus ir paslaugas, galima paskaityti apačioje esančiuose blokuose.

Parduotuvė Kompiuterinė programa QMDJ 5.3 Professional

Parduodama programa savyje turi neįtikėtinai daug funkcijų. Daugelis skaitytojų jau pastebėjo, kad svetainės puslapiuose įvairių situacijų analizei naudojami būtent šios programos sugeneruoti QMDJ laiko pjūviai (paveikslėliai).

Kompiuterinė programa Sėkmės FS - 4

Programa, pagrinde, skirta analizuoti žmogaus gyvenimo eigą, rasti stipriąsias žmogaus puses, nustatyti geriausius gyvenimo periodus ir t.t.. Su šia programa dirbu jau nuo 2012 metų. Per visą šį laikotarpį programa dirba puikiai.

Parduotuvė. Populiariausios QMDJ aktyvacijos

Parduodamos aktyvacijos, kurias žmonės dažniausiai naudoja ir perka, jei jie neapmokyti jų susirasti savarankiškai. Aktyvacijos iš tikrųjų yra labai veiksmingos. Apie tai paskaityti galima bet kuriame QMDJ forume.

Vilnius. Datų ir laiko parinkimas

Datų ir laiko parinkimas bet kokių reikalų sprendimui atliekamas naudojat specialias QMDJ technikas, kurios Vakarų pasauliui buvo atskleistos dar visai neseniai. Ši sistema, pagrinde, dirba su laiku. Ir labai netgi efektyviai dirba.

Kaunas. Datų ir laiko parinkimas

Datų ir laiko parinkimas bet kokių reikalų sprendimui atliekamas naudojat specialias QMDJ technikas, kurios Vakarų pasauliui buvo atskleistos dar visai neseniai. Ši sistema, pagrinde, dirba su laiku. Ir labai netgi efektyviai dirba.

Klaipėda. Datų ir laiko parinkimas

Datų ir laiko parinkimas bet kokių reikalų sprendimui atliekamas naudojat specialias QMDJ technikas, kurios Vakarų pasauliui buvo atskleistos dar visai neseniai. Ši sistema, pagrinde, dirba su laiku. Ir labai netgi efektyviai dirba.

Parduotuvė. Mini apsaugos kiekvienai dienai

Mini apsaugos kiekvienai dienai. Tai vienos minutės trukmės spec. Rytų technikos, kurias gali naudoti bet kuris žmogus. Minėtos technikos padeda ne tik saugiau jaustis visą dieną, bet dar ir galimai kilsiančių problemų padeda išvengti.

 Parduotuvė. Vienatvės požymiai likime

Vienatvės požymiai žmogaus likime nebūtinai visada matomi tik specialistui. Todėl, prieš užsakydami požymių paieškos paslaugą, paskaitykite straipsnį apie tuos požymius. Į straipsnį patekti galite paspaudę viršuje esantį paveikslėlį ar nuorodą.

Parduotuvė. Angelas sargas

Prieš užsakydami savo ar savo artimojo Angelo sargo paieškos paslaugą, paskaitykite šios svetainės straipsnį apie tai, kaip Angelą sargą galima rasti savarankiškai. Į straipsnį patekti galite paspaudę viršuje esantį paveikslėlį ar nuorodą.

Parduotuvė. Jei turite klausimų ar norite padaryti užsakymą

Jei turite klausimų ar norite padaryti užsakymą, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Tik nepamirškite parašyti savo gimimo datos, laiko ir gimimo vietos, nes aš dirbu tik su pilnamečiais.
soltiseg send e-mail

Parduotuvė. Dar šiek tiek

Kai kuriuose šios svetainės straipsniuose galima rasti tokių sakinių: „Palankių datų parinkimas – individualios technikos“. Taip pavadinta Virtualaus koledžo medžiaga, kurią savo svetainėje duodu nemokamai. Medžiagą pirkau 2017 m. vasarą. Kainavo beveik 40 €. Nuoroda į minimą puslapį – čia: Palankių datų parinkimas. Ir nors tame koledže aš niekada nesimokiau, man vis tiek buvo įdomu, kokios gi technikos duodamos ten. Visa minėta medžiaga – PDF faile. Failą atsiųsti galiu Jūsų nurodytu paštu. Tik parašykite savo vardą ir ar Jūs pilnametis/pilnametė. Patikėkite, tai ne kokia nors reklama ar dar kažkas panašaus – tai elementarus noras pasidalinti žiniomis su Jumis.

Parduotuvė. Perspektyvos

2019.02.18 dienos ryte, atnaujinant šį straipsnį, kilo idėja parašyti vieną įdomų dalyką. O gal ne tiek dalyką, kiek tam tikrą perspektyvą ir papildomą naują kryptį. Trumpiau sakant, šiuo metu mokausi programavimo kalbos, kuri leis kurti programas ne tik kompiuteriams, bet ir mobiliems įrenginiams. Mokymo programos trukmė – pusė metų. Pagrindinis studijų krypties dalykas – Java programavimo aplinka ir t.t. Šis instrumentas man padės realizuoti vieną labai seniai į galvą atėjusią mintį, kad reikia sukurti programą telefonui, kuri skambučio metu rodytų, atsiliepti į skambutį ar neatsiliepti, kas ir ko nori skambindamas ir t.t. Manau, tai  bus unikalus produktas. Juolab, kompiuterinis šios idėjos variantas veikia tiesiog nepriekaištingai. O kai atsiras mobilioji aplikacija, tai bus tiesiog super.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail