★★★★★ Views: 558

Populiariausi straipsniai

Populiariausi straipsniai rodomi Google Analytics. Pamatęs, kad svetainės straipsnių peržiūrų kiekis artėja prie milijono, nusprendžiau apie tai parašyti. 2021.02.20-os dienos Google Analytics statistiką galima pamatyti žemiau esančiame paveikslėlyje. Bet yra vienas „bet“ – Google Analytics suvestinės, kurioje būtų pastarųjų kelių mėnesių skaitomiausių straipsnių dešimtukas realiu laiku, skaitytojai matyti negali. Todėl šiame straipsnyje, įskiepio Post View pagalba, minėta problema – pašalinta.
Populiariausi straipsniai Google Analytics fragmentas

Populiariausi straipsniai. Top 10

Žemiau esanti informacija padalinta į du blokus.
Pirmame bloke yra skaitomiausių svetainės straipsnių pavadinimai-nuorodos ir peržiūrų kiekis, kintantis dinamiškai. Trumpiau sakant, jei Jūs atsidarote kažkurį straipsnį, to straipsnio peržiūrų kiekis padidėja vienetu. Bet jei tą patį straipsnį pažiūrėsite dar kartą ir su tuo pačiu IP, peržiūrų kiekis – nepasikeis. Taip svetainė apsaugoma nuo lankomumo statistikos iškraipymo ir kitų kenkėjiškų veiklų.

Antrame bloke yra skaitomiausių svetainės straipsnių paveikslėliai-nuorodos ir trumpi aprašymai. Čia esanti informacija koreguojama atsižvelgiant į pokyčius pirmame bloke.


Populiariausi straipsniai

Populiariausi svetainės straipsniai.

Kinų Saulės kalendorius – 63 159 peržiūros;

Likimo analizė savarankiškai – 35 727 peržiūros;

Rytų zodiako ženklai – 13 749 peržiūros;

Tigro metai: pastabos – 13 797 peržiūros;

Kas yra U-SIN – 11 338 peržiūros;

Poros suderinamumas – 10 247 peržiūros;

Scenarijai – 8 308 peržiūros;

Pirmadienis – 6 787 peržiūros;

Tigro metai 2022 – 6 813 peržiūros;

Kas yra Baczy – 6 075 peržiūros;

Populiariausi straipsniai. Blokas Nr.2

Žemiau yra populiariausių svetainės straipsnių trumpi aprašymai. Į pasirinktą straipsnį pateksite paspaudę paveikslėlį, po pasirinkto straipsnio pavadinimu.


Kinų Saulės kalendorius

Kinų Saulės kalendorius, kaip ir kiti kalendoriai, turi metus, mėnesius dienas bei valandas. Tik šiame kalendoriuje minėti dalykai gauna po du hieroglifus kiekvienas. Pavyzdžiui, per TV, radiją ar internete Jaučio metai 2021 vadinami Metalinio Jaučio metais todėl, kad 2021 metai Kinų Saulės kalendoriuje užrašyti Metalo In ant Jaučio hieroglifų pavidalu. Daugiau apie tai paskaityti galite straipsnyje Jaučio metai 2021. O apie Kinų Saulės kalendorių paskaityti galite paspaudę paveikslėlį su 12 Rytų zodiako gyvūnų.
Populiariausi straipsniai Kinų saulės kalendorius


Likimo analizė savarankiškai

Likimo analizė savarankiškai nėra kažkas tokio, ko žmogus negalėtų išmokti. Viskas priklauso nuo to, kaip giliai žmogus nori Likimą matyti. Kai kada užtenka tik bazinių žinių. Tačiau net ir bazinių žinių nereikėtų semtis knygose, žurnaluose ar internete, nes Jūsų žinios nebus patikrintos specialisto. Apie tai parašyta straipsnyje Žinios ir saugus darbas. Todėl, jei norite saugiai analizuoti Likimą, skirkite šiek tiek laiko ir lėšų darbui su specialistu. O jei Rytų technikos Jums žinomos, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.
Likimo analizė savarankiškai


Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai yra: Tigras, Triušis, Drakonas, Gyvatė, Arklys, Ožka, Beždžionė, Gaidys, Šuo, Kiaulė, Žiurkė, Jautis. Daugiau apie juos – straipsnyje po paveikslėliu. Tačiau kol dar nepradėjote apie kiekvieną iš jų skaityti, noriu tiesiog priminti, kad pagal vieną gimimo datos elementą, niekada negalima spręsti apie žmogų. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės ar kokios nors sistemos, niekada nesugebės tokio žmogaus identifikuoti tinkamai. Į straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Rytų zodiako gyvūnais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai


Tigro metai: pastabos

Tigro metai: pastabos. Straipsnyje rasite informaciją, kokių netikėtų dalykų gali atnešti Tigro metai 2022. Pradėsiu gal nuo to, kad Tigras labai nemėgsta kito Rytų zodiako gyvūno Beždžionės. Todėl rimtesnių pokyčių Tigro metai 2022 gali atnešti visiems, kas gimimo datoje turi Beždžionę. Dar straipsnyje parašyta, kodėl Kiaulės dieną gimusiam žmogui Tigras gali ne tik antrąją puselę atvesti, bet ir išardyti santykius, jei minėtas žmogus yra santykiuose, vedęs ar ištekėjusi. Daugiau apie viską sužinosite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru.
Tigro metai. Pastabos


Kas yra U-SIN

Kas yra U-SIN. Tai koncepcija, naudojama Rytų medicinoje, kovų menuose ir visose Rytų mokslų sistemose: likimo analizei ir korekcijoms, datų parinkimui, apsaugoms, aplinkai gerinti ir t.t.. O kadangi su ką tik išvardintais dalykais dirbu jau ne vienerius metus, pastebėjau, kad žinant vien pagrindinius U-SIN dėsnius, galima pagerinti gyvenimo kokybę ne tik sau, bet ir artimam savo (tėvams, vaikams ir t.t.). O kaip tai daryti Rytų mokslų pagalba, skaitykite straipsnyje, paspaudę žemiau esančią Pentagramą.
Kas yra u-sin-arba penkių elementų koncepcija


Poros suderinamumas

Poros suderinamumas, horoskopų suderinamumas, zodiakų suderinamumas ir t.t., yra vienas ir tas pats uždavinys, tik sprendžiamas nebūtinai tuo pačiu metodu. Poros suderinamumą, pavyzdžiui, gali tirti psichologai ar seksologai, o gali ir astrologai ar numerologai. Gali būti tiriama Vakarų metodais, o gali būti taikomos ir Rytų technikos. O šiame straipsnyje sužinosite tokių dalykų, apie kuriuos Jums galėjo net ir nepasakyti Jūsų astrologas. Daugiau apie tai paskaitysite paspaudę paveikslėlį su mergaite ir paršiuku.
Poros suderinamumas. Rytų technikos


Scenarijai

Scenarijai. Kad suprasti kas yra QMDJ Scenarijai, juos reikėtų įsivaizduoti lyg šviesoforą: jei pasiūlymas atėjo tinkamu laiku (degant žaliam šviesoforo signalui) – veikite, jei per raudoną – jokių veiksmų. O kas yra tinkamas laikas? Į šį klausimą atsako garsaus Rytų metafizikos specialisto ir milijonieriaus Joey Yap žodžiai: „Jei negali kažko svarbaus pradėti tinkamu laiku, nereikia pradėti to daryti netinkamu“ (Joey Yap, Personal Date Selection). Daugiau apie visa tai skaitykite straipsnyje, paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Scenarijai Datų ir laiko parinkimas


Pirmadienis

Pirmadienis. Valandų scenarijai. Kas tai yra ir kam tie scenarijai sukurti? O sukurti jie tam, kad žmogus visada galėtų pasižiūrėti, ar Reikalas jam palankus, ar nelabai. Puslapyje pateikta grynai techninė informacija darbui su valandų energijomis, naudojat spec. Rytų technikas. Norint sužinoti šiek tiek daugiau apie valandų scenarijus, reikėtų paspausti nuorodą į svetainės puslapį Scenarijai. Ten sužinosite, kodėl, jei negalite kažko svarbaus pradėti tinkamu laiku, nereikėtų to pradėti netinkamu laiku. Daugiau apie viską skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Pirmadienis Datų ir laiko parinkimas


Tigro metai 2022

Tigro metai 2022, pagal Kinų Saulės kalendorių, Lietuvoje prasidėjo 2022.02.03 22:52 val., Vokietijoje – 21:52 val., o Anglijoje – 20:52 val. vietos laiku. Net Pekino (Kinija) olimpinės žaidynės prasidėjo 2022.02.04 (pirmą Tigro metų 2022 dieną). Tik nepainiokite naujų metų pradžios Kinų Saulės kalendoriuje, su Naujųjų metų šventimu, nes Kinų Naujieji švenčiami pagal mėnulio kalendorių. Daugiau apie Tigro metus 2022 skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Tigro metai 2022


Kas yra Baczy

Kas yra Baczy. Tai sistema, galinti matyti žmogaus Likimą. Baczy disciplinos dėstomos Europos, JAV, Kanados ir kitų šalių valstybiniuose universitetuose. Artimiausias toks Europoje – Štutgarto Valstybinis Universitetas (Vokietija). O labiausiai žinomas šios disciplinos atstovas yra mokslų daktaras Manfred Kubny. Plačiau paskaityti apie jo dėstomas disciplinas galite paspaudę šią nuorodą (spausti » čia). O jei norite daugiau sužinoti apie Baczy, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.
Kas yra Baczy


Populiariausi straipsniai. Instrukcijos

Dar į šį straipsnį norėčiau įdėti svetainės sidebar dalyje esančias instrukcijas, nes jos gerai matomos tik kompiuterio ekrane. Mano manymu, instrukcijos taip pat turi teisę būti šiame straipsnyje.

Kaip numesti svorio

Kada mesti rūkyti

Angelas sargas ir kaip jį rasti

Mini apsaugos kiekvienai dienai

Pasivaikščiojimo instrukcija

Rytų technikos – kurias rinktis

Rytų technikos: testas

Savaitės dienų scenarijai

Datų ir laiko parinkimas Britų salose

Populiariausi straipsniai. Reziumė

Straipsnio pabaigai norėčiau pasakyti tik kelis žodžius, nes jei svetainė peržiūrėta beveik milijoną kartų, nuo savęs kažko jau ir nepridėsi. Bet vieną dalyką pasakyti tikrai galiu – vis dažniau atsiranda skaitytojų, kurie suprato šios svetainės paskirtį. O ji yra visai paprasta – šviesti žmones apie Rytų sistemas, kurios padeda žmonėms gerinti gyvenimo kokybę sau ir savo artimiesiems bei draugams.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail