QMDJ datų parinkimas

QMDJ datų parinkimas naudojamas tada, kai reikalo pradžiai reikia rasti datą ir laiką. QMDJ tam tinka geriausiai, nes ji dirba ir su laiku, ir su aplinka. Norint suprasti kas yra QMDJ datų parinkimas, reikia žinoti, kad praktikuojantis Rytų technikas į laiką žiūri lyg į upę, kurioje skirtingu laiku ir skirtingose vietose būna palanki arba nepalanki kam nors energija Ci. Žinant kada, kur ir kokia energija būna, visada galima atsidurti reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku. Kitaip sakant, išmanant Datų parinkimo technikas, visada galima rasti geriausią laiką bet kurio reikalo pradžiai.
QMDJ datų ir laiko parinkimas

QMDJ datų parinkimas. Spec. technikos

Datų parinkimo technikų yra daug: Baczy, Siuanj Kun Da Gua, Dzeži, Nainj, Dzian Čiu ir t.t. Dar daugiau, nėra svarbu, kurias technikas naudosite – svarbiausia yra nustatyti, ar pasirinktas pradžios momentas padės reikalui, ar trukdys. O reikalu gali būti ne tik kelionės pradžia, bet ir būsto pirkimo momentas, santuokos įteisinimo ar kontrakto pasirašymo momentas ir t.t. Geriausiai su visu tuo dirba QMDJ, nes reikalui parenkant datą ir laiką QMDJ sistemos pagalba, žiūrimas ne tik laikas, bet ir kryptis. Pavyzdžiui, jei žmogaus gimimo datoje gydytoją rodo Vakaruose, efektyviausias gydymas bus ne tik parinkus gydymo pradžios datą, bet ir gydytojo buvimo kryptį žmogaus gimimo vietos atžvilgiu.

Dar vienas pavyzdys

2013 metais vienas Australietis klausė dėl darbo perspektyvų. Jis gyvena Australijos vakaruose ir visai šalia jūros. O jo gimimo QMDJ laiko pjūvyje rodo, kad jo darbas yra Vakaruose. Ir tokiai situacijai esant, kai Vakaruose jau yra tik jūra, nieko kita ir nelieka, kaip visą gyvenimą dirbti jūroje. Ką ir daro minėtas Australietis. Ir nors gyvenimo eigoje jis ne kartą bandė darbintis ir kitur, nuo savo QMDJ gimimo laiko pjūvio jis taip ir nepabėgo. Ir nieko čia nepadarysi – tokią datą ir laiką jis pasirinko atėjimui į šį pasaulį. Beje, žemiau esančią nuotrauką su žmonėmis, maitinančiais delfinus, iš savo fotoaparato atsiuntė jis.
QMDJ Datų parinkimas

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail