★★★★★ Views: 916

Sėkmė ir likimas

Sėkmė ir likimas. Kaip sėkmę likime tiria Rytų mokslai. Jei atvirai, Rytų moksluose sakoma, kad sėkmė žmogui duodama jam gimstant. Ir ji turi vieną stiprią savybę – sėkmė griežtai laikosi savalaikiškumo. Tiksliau pasakius, kol neateina laikas kokiam nors sėkmės periodui, sėkmė žmogaus Likimo – neįtakoja.
Sėkmė ir likimas

Sėkmės apibūdinimas Wikipedijoje

Sėkmė – tai, kas atsitinka asmeniui nepriklausomai nuo jo valios, tai, kaip jam sekasi. Tai gali būti tiek geras dalykas – aplankė sėkmė, tiek blogas – trūksta sėkmės. Dažniausiai sėkmė siejama su kryptingų įvykių serija, kuri įvyksta atsitiktinai. Dažnai tapatinama su lemtimi, t. y., kad įvyksta įvykiai nepriklausantys tiesiogiai nuo asmens. Šiuolaikiniame kontekste sąvoka „sėkmė“ taip pat naudojama apibūdinti teigiamus ir asmens ar asmenų grupės lūkesčius atitinkančius atsitikimus, rezultatus. Nepageidaujamiems įvykiams, aplinkybėms, rezultatams apibūdinti naudojama sąvoka „nesėkmė“.

Sėkmės apibūdinimas Rytų moksluose

Kaip jau rašiau straipsnio pradžioje, sėkmė žmogaus likime yra viešnia, kuri pasirodo jai skirtu laiku ir tik su tam laikotarpiui skirtomis „dovanomis“. Kitaip sakant, jei tam tikrą dešimtmetį sėkmė žmogaus likimą įtakos nepalankiomis energijomis, žmogaus bendra gyvenimo kokybė – pablogės. Bet Vakaruose sėkmę supranta ne taip, kaip Rytuose, nes Vakaruose manoma, kad jei nesiseka, tai sėkmės – nėra. Tai neteisinga samprata, nes jei valgai neskanų maistą, dar neraiškia, kad tu to maisto nevalgai. Taip ir su sėkme – jei atėjo „neskanios“ sėkmės periodas, sėkmę vis tiek žmogus pajaus, tik ji bus „neskani“ (nepalanki žmogui). Bet jei šioje vietoje kažko nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. O jei kol kas klausimų neturite, skaitykite straipsnį toliau.
soltiseg send e-mail

Sėkmė likimo knygoje

1. Žemiau esančio paveikslėlio viršuje yra žmogaus gimimo data Kinų Saulės kalendoriaus formatu;

2. Žemiau esančio paveikslėlio apačioje yra Sėkmės periodai (suskirstyti dešimtmečiais).

Pradėsiu nuo to, kad žmogaus gimimo datoje yra ne tik pats žmogus, bet ir kiti dalykai. Tarkim, jei norėtumėte pažiūrėti, kada paveikslėlyje pavaizduotos Moters gyvenime gali pasirodyti Sėkmės periodas antrosios puselės pavidalu, žiūrėti reikėtu tris dalykus:

1. Koks yra Moters Asmenybės elementas;

2. Koks elementas yra Moters gimimo datos „Partnerio namuose“;

3. Kuris Moters gimimo datos ar Moters Sėkmės takto elementas kada aktyvuoja Moters Asmenybės elementą arba „Partnerio namų“ elementą.
Sėkmė ir likimas Moters ištekėjimo data

Sėkmė likimo knygoje. Tęsinys

Jei trumpai, viršuje esančiame paveikslėlyje pavaizduota Moteris ištekėjo 2017 metais. Ir štai dėl ko:

• 2017 m., Moters Asmenybės elementas jungiasi su 2014 – 2023 m. Moters Sėkmės takto elementu  (raudona rodyklė iš minėto Sėkmės takto);

• 2017 m., Moters „Partnerio namų“ elementas jungiasi su 2014 – 2023 m. jos Sėkmės takto elementu  (ruda rodyklė iš minėto Sėkmės takto);

• 2017 m., Moters Asmenybės elementas jungiasi su atėjusių 2017 m. elementu  (raudona rodyklė virš hieroglifo  po skaičiumi 2017).

Ir jei manęs paklausite, ar turėjo mergina šansų neištekėti, atsakysiu – nedaug. Aš pažįstu tą jauną Moterį ir gerai žinau, kaip ji ilgokai ignoravo vyriškius. Bet kai vienu metu atėjo toks kiekis sąjungų tipo turinčių energijų, neatlaikė net ir užsispyrusi princesė. Ir tai tik patvirtina faktą, kad Sėkmė suveikia tada, kai jai skirta Likime suveikti.

Sėkmė likimo knygoje. Trumpas reziumė

Straipsnio pabaigai norėčiau padrąsinti tuos, kurie yra smalsūs ir tas ledi, kurios vis dar laukia savo princo ant balto žirgo. Bent pabandykite, pradžioje, savarankiškai patyrinėti Jums žinomų žmonių biografijas. Tame Jums padėti gali šios svetainės straipsnis Likimo analizė savarankiškai. O jei manote, kad savarankiškai dirbdami galite pridaryti klaidų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail