★★★★★ Views: 3 613

Kontaktai

Kontaktai: vardas – Andrėjus, paštas – soltiseg@gmail.com, FB Messenger – Andrėjus Šalomskas, Skype – soltiseg. Pagrindinės veiklos sritys – Likimo knygų analizė, datų parinkimas, patalpų energijų analizė, QMDJ laiko pjūviai, aktyvacijos. Kalba eina apie aktyvacijas santykiuose, finansuose, sveikatos srityje.
Kontaktai Andrėjus Šalomskas

Kontaktai. Telefono Nr.

Jei žmogus nori, apsikeičiame telefono numeriais. Bet tik po to kai išsiaiškiname, kurioje šalyje kuris gyvename. To reikia kad nesusidarytų sekančio pobūdžio problemų:

1. Skambinant į užsienį gali tekti mokėti didesniu tarifu, nei skambinant savo šalyje;

2. Kai kuriose šalyse mokestis imamas ne tik už išeinančius, bet ir įeinančius skambučius. Dėl to už skambutį mokėti teks abiem – ir žmogui, ir man.;

3. Žmogus skambučio metu gali būti laiko juostoje, kur yra diena, o aš – laiko juostoje, kur yra naktis. Todėl tikrai nebus labai malonu gilaus miego fazėje išgirsti skambutį.


Messenger - Andejus Salomskas

Messenger – Andrėjus Šalomskas

Nuo 2022 m. sausio pradžios konsultuoju per Messenger. Daugelio nuomone jis patogus dėl kelių dalykų:

1. Daugelis mobilaus interneto tiekėjų neima mokesčio už pokalbius per Messenger;

2. Messenger patogu naudoti telefone (pokalbiams ir vaizdo medžiagai siųsti);

3. Nusiuntus žinutę ar vaizdo failą matosi, ar adresatas jį gavo, ar peržiūrėjo.


Kontaktai - Gmail - soltiseg@gmail.com

El. paštas – soltiseg@gmail.com

Jei perskaitėte iki čia, jau supratote, kad bendravimas telefonu nėra tinkamiausias būdas kontaktuoti su konsultantu ar su Jumis. Ir Skaipas ne visada panacėja viskam būna. Kas kita, kai žmogus apie save papasakoja el. laiškuose, parašo, kokioje šalyje gyvena, kokioje laiko juostoje ir t.t. Galų gale, žmogus į savo paštą visada gauna analizės rezultatus, kuriuos, reikalui esant, jis gali nunešti kitam konsultantui. Manau, tai tikrai optimaliausias variantas, jei kyla kokių nors papildomų klausimų.
Kontaktai - Skype - soltiseg

Kontaktai. Skype – soltiseg

Skaipas (Skype) yra puiki priemonė, kai žmogui reikia gyvai rodyti jo Likimo knygos fragmentus ar QMDJ laiko pjūvius ir jame išsidėsčiusius elementus, jų sąsajas. Dar Skaipas gerai ir tuomet, kai reikia operatyviai išsiaiškinti konsultacijos metu atsiradusius klausimus. Bet vėlgi, pavyzdžiui, jei vyras išgirs žmoną kalbančią su vyriškiu, ar nekils nesklandumų šeimoje? Todėl ir sakau, gal iš pradžių geriau apsikeisti laiškais ir susiderinti, kas esame, kur esame, ką galime ir ko norime.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail