★★★★★ Views: 3 462

Kontaktai

Kontaktai: vardas – Andrėjus, paštas – soltiseg@gmail.com, Facebook Messenger – Andejus Salomskas, skaipas – soltiseg. Pagrindinės veiklos sritys: Likimo knygų analizė, datų parinkimas, patalpų energijų analizė, QMDJ laiko pjūviai, aktyvacijos. Kalba eina apie aktyvacijas santykiuose, finansuose, sveikatos srityje ir t.t.. Su Jūsų klausimais ir/ar užklausomis aš dirbu vienas. Šiuo metu mano klientų duomenų bazėje yra apie 600 Moterų vardų. Daug metų dirbau medicinines paslaugas teikiančios įstaigos direktoriumi. Todėl puikiai žinau kas yra konfidencialumas ir kaip jis užtikrinamas.
Kontaktai - soltiseg

Kontaktai. Telefono Nr.

Jei yra būtinybė ir žmogus to nori, apsikeičiame telefono numeriais. Bet tik po to kai išsiaiškiname, kurioje šalyje kuris gyvename. To reikia kad nesusidarytų sekančio pobūdžio problemų:

1. Skambinant į užsienį gali tekti mokėti didesniu tarifu, nei skambinant savo šalyje;

2. Kai kuriose šalyse mokestis imamas ne tik už išeinančius, bet ir už įeinančius skambučius. Tokiu atveju, už skambutį mokėti teks abiem – ir žmogui, ir man. Pavyzdžiui, jei aš skambučio metu būsiu JAV, o žmogus Lietuvoje, kelis eurus už pokalbio minutę sumokės ne tik telefonu paskambinęs žmogus, bet ir aš;

3. Žmogus skambučio metu gali būti laiko juostoje, kur yra diena, o aš – laiko juostoje, kur yra naktis. Todėl tikrai nebus labai malonu gilaus miego fazėje išgirsti skambutį.

Kontaktai. Skype ir pan.

Vienas iš dažnai praktikuojamų konsultavimo būtų – Skaipas (Skype). Tai iš tikrųjų geras variantas. Ypač tada, kai klientui reikia „gyvai“ rodyti jo Likimo knygos fragmentus ar QMDJ laiko pjūvius ir jame išsidėsčiusius elementus, jų sąsajas. Dar Skaipas gerai ir tuomet, kai reikia operatyviai išsiaiškinti konsultacijos metu atsiradusius klausimus. Bet vėlgi, pavyzdžiui, jei vyras išgirs žmoną kalbančią su vyriškiu ar žmona išgirs Moterišką balsą per Skype, ar nekils nesklandumų šeimoje? Todėl ir sakau, gal iš pradžių geriau apsikeisti laiškais ir susiderinti, kas esame, kur esame, ką galime ir ko norime.
Kontaktai. Soltiseg

El. paštas

Jei perskaitėte iki čia, jau supratote, kad bendravimas telefonu nėra tinkamiausias būdas kontaktuoti su konsultantu ar su Jumis. Ir Skaipas ne visada panacėja viskam būna. Kas kita, kai žmogus apie save papasakoja el. laiškuose, parašo, kokioje šalyje gyvena, kokioje laiko juostoje ir t.t. Galų gale, žmogus į savo paštą visada gauna analizės rezultatus, kuriuos, reikalui esant, jis gali nunešti kitam konsultantui. Manau, tai tikrai optimaliausias variantas, jei kyla kokių nors papildomų klausimų.

Skaitomiausi svetainės straipsniai

Žemiau yra 10 skaitomiausių svetainės straipsnių nuorodų, kurias paspaudę patiksite į pasirinktą straipsnį.

Jaučio metai 2021

Kinų Saulės kalendorius

Likimo analizė savarankiškai

Jaučio metai: pastabos

Rytų zodiako ženklai

Kas yra U-SIN

Poros suderinamumas

Scenarijai

Pirmadienis

Kas yra Baczy

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail