★★★★★ Views: 10 247

Poros suderinamumas

Straipsnyje poros suderinamumas nagrinėjamas naudojant žmonių gimimo datų temperatūras, gimimo dienų ir gimimo metų elementų sąveikas. Analizei naudojama sistema Baczy, kuri bet kokią gimimo datą paverčia gimimo data Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Daugiau apie visa tai sužinosite perskaitę straipsnį iki galo. Patikėkite, sužinosite tokių dalykų, kurių Jums galėjo net nepasakyti Jūsų astrologas.
Poros suderinamumas. Rytų technikos

Poros suderinamumas pagal gimimo datų temperatūrą

Kaip rašiau straipsnio pradžioje, labai svarbus poros suderinamumo kriterijus yra jų gimimo datų temperatūra. Žemiau esančiame pirmame paveikslėlyje parodyta Moters gimimo data. Joje matosi, kad Moteris yra gimusi Medžio sezone, kuris palaiko Ugnį. Dar Moters gimimo datoje yra daug Ugnies (raudonų) hieroglifų. Visa tai reiškia, kad Moters gimimo data yra karšta.

Žemiau esančiame antrame paveikslėlyje yra vyriškio gimimo data. Paveikslėlyje matosi, kad vyriškis yra gimęs Žiemos sezonu ir jo gimimo datoje yra tik vienas Ugnies (raudonas) hieroglifas, o mėlynų Vandens (šalčio) hieroglifų yra net trys. Tai reiškia, kad vyriškio gimimo data yra šalta. Kadangi vyriškio gimimo data yra šalta, jį kaip magnetas trauks prie Moters, kurios gimimo datoje yra daug ir stiprios Ugnies.


Suderinamumo analizė Moters gimimo dataSuderinamumo analizė vyro gimimo data

Poros suderinamumas pagal Asmenybės elementus

Pažiūrėjus į viršuje esančių paveikslėlių gimimo dienos elementus, labai aiškiai matosi, kad Moteris yra Ugnis , o vyriškis yra Vanduo . Pagal Dangiškųjų elementų sąjungų lentelę (esančią žemiau), elementas visada jungiasi į Dangiškąją meilę su elementu . Tai sako, kad minėtos Moters ir vyriškio suderinamumas yra tiesiog puikus. O jei norite savarankiškai nustatyti savo bei savo antrosios puselės Asmenybės elementus, pereikite prie tekstų po žemiau esančiu paveikslėliu.
Dangiškųjų elementų sąjungos

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote arba nežinote savo gimimo datos Kinų Saulės kalendoriaus formatu, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Paskaityti straipsnį Likimo analizė savarankiškai;

2. Savarankiškai padirbėti su kalkuliatoriumi, kuris bet kokią gimimo datą paverčia į gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Nuoroda į šį resursą yra čia: Baczy kalkuliatorius;

3. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

4. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Poros suderinamumas pagal Rytų horoskopą

„Jūs, vyriški – Kiaulė, o Jūs, panele – Gyvatė. Kadangi Kiaulė ir Gyvatė nekenčia vienas kito, jūs vienas kitam netinkate“. Ar tikrai kai kurių laikraščių, žurnalų ar internetinių straipsnių tokie išsireiškimai turi po savimi pagrindą? Turi, bet ne tokį kategorišką, nes tiek Kiaulė, tiek Gyvatė, kiekviena pirmiausiai savo gimimo datoje reikalus tvarkosi. O kai ten nuo Sąjungų ir Konfliktų tampa laisvesni, tada jau ir į išorinius Likimus pasidairo. Štai tada ir gali užkliūti antrosios puselės horoskopo gyvūnas. Todėl, jei norite daugiau paskaityti ir apie Rytų zodiako ženklų suderinamumą bei kitus svarbius dalykus, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su Rytų zodiako gyvūnais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Poros suderinamumas neveikia. Kodėl?

Dirbdamas su artimųjų, draugų ir klientų situacijomis pastebėjau, kad atėjus tam tikriems kalendoriniams periodams, jokie suderinamumai neveikia. Trumpiau sakant, poros santykiai pradeda griūti, žmonės pykstasi, skaudina vienas kitą ir t.t.. Ir kas svarbiausia, labai dažnai kalti ne žmonės, o Santykių ir Turtų vagys. Situaciją blogina dar ir tai, kad tuščiomis rankomis tie vagys niekada neišeina. Kaip nuo jų gintis, skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį arba tekstus po minėtu paveikslėliu.

Santykių ir turtų vagys Likimo analizė

Kaip apsiginti nuo santykių vagių

Vienas iš būdų apsiginti nuo nematomų pavojų, yra eiti pas tuos, kurie tuos pavojus mato. Net jei pas šarlataną pakliūsite, Jūs pinigus vis tiek išleisite. O bet kokios Jūsų išlaidos, visada pamaitins atėjusias energetines substancijas. Tačiau šis pamaitinimas nebus efektyvus, jei jis neįvyks tinkamu laiku. Kitaip sakant, jei pas Jus atėjo Santykių ir Turtų vagys, reikia bent sužinoti tų vagių periodus. Žinodami periodus ir kaip nuo tų vagių atsipirkti, procesą Jūs jau galėsite kontroliuoti. Pavyzdžiui, jei žinosite, kad dienos x, y ir z yra Jūsų Santykių ir Turtų vagių dienomis, šiomis dienomis galima sumokėti komunalinius mokesčius, nusipirkti vitaminų, paaukoti onkologija sergantiems vaikams ir t.t.. Ir su antrąja pusele tokiomis dienomis venkite ginčytis, net jei ir teisi ar teisus esate. Minėtų vagių periodus Jums padės rasti straipsnis Likimo knygos analizė, į kurį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su knyga.
Likimo knygos analizė

Poros suderinamumas ir santykių tipai

Jei perskaitę straipsnį manote, kad apie suderinamumą žinote ne viską, tuomet skaitykite straipsnį Žmonių suderinamumas. Į jį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir berniuku.

Straipsnyje Santykių tipai Likime sužinosite, kad pagal U-SIN koncepciją, santykių su antrąja pusele tipas jau yra įrašytas kiekvieno žmogaus Likimo knygoje. O kaip tai gimimo datose užkoduota ir kaip minėtus dalykus pamatyti, skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su katinėliu ir triušiu.


Žmonių suderinamumasSantykių tipai likime

Poros suderinamumas. Ko nepasakė astrologas

Kažkada, iki atradau Rytų mokslus, pakankamai rimtai domėjausi Medicinine astrologija. Šis Mokslas ir dabar man padeda paaiškinti skaitytojams, kodėl gimę to pačio mėnesio tą pačią dieną bet skirtingais metais žmonės, emociniame plane yra gerokai skirtingi. O skirtingi jie gali būti štai dėl ko:

1. Tarkim, kai pirmojo žmogaus mama buvo trečiame nėštumo mėnesyje, Merkurijus buvo arti Žemės, o Venera – toli (matuojant atstumą iki Žemės kilometrais). Minima situacija pavaizduota paveikslėlyje žemiau. Toks žmogus, veikiausiai, gimė labiau šaltas, ir gyvenime bus labiau linkęs iš pradžių viską apsvarstyti, o tik po to rodyti emocijas;

2. Kai lygiai po metų antrojo žmogaus mama buvo trečiame nėštumo mėnesyje, Venera buvo arti Žemės, o Merkurijus – toli (vėl matuojant atstumą iki Žemės kilometrais). Šis žmogus gimė visiška priešingybė pirmajam, nes emociniame plane jis bus kaip ugnis. Ir nors abiejų minėtų mamų vaikai bus Žuvys, gimę tą patį mėnesį bei tą pačią dieną, emociniame plane jie skirsis gerokai.


Poros suderinamumas Kai Merkurijus arti

Reziumė

Straipsnio pabaigai noriu priminti, kad jei poros suderinamumo analizę atlieka Baczy konsultantas arba aš, mes naudojame daug daugiau instrumentų. O be to labai daug dalykų matosi vien pažiūrėjus į poros Likimo knygas. Tokie matymai ateina su ilgamete praktika. Bet užtai rezultatai būta stebėtinai puikūs. Todėl jei suderinamumą Jūs norite ištirti labiau ir tiksliau, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Arba užsakykite pas mane Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites.
Mokymai - soltiseg.com

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail