Poros suderinamumas

Poros suderinamumas nustatomas tiriant poros gimimo datas Bazi sistemos pagalba. Perskaičius straipsnį tai padaryti galima savarankiškai. Sužinoti gimimo datų elementus padės internetinis kalkuliatorius.
Poros suderinamumas

Poros suderinamumas. Gimimo datų temperatūra

 • Žemiau esančiame pirmame paveikslėlyje parodyta Moters gimimo data. Joje matosi, kad Moters gimimo datoje yra daug stiprios Ugnies (raudonų hieroglifų). Tai reiškia, kad Moters gimimo data yra karšta;
 • Žemiau esančiame antrame paveikslėlyje yra vyriškio gimimo data. Paveikslėlyje matosi, kad vyriškis yra gimęs Žiemos sezonu ir jo gimimo datoje yra tik vienas Ugnies (raudonas hieroglifas), o mėlynų Vandens (šalčio hieroglifų) – net trys. Tai reiškia, kad vyriškio gimimo data yra šalta. Kadangi vyriškio gimimo data yra šalta, jį kaip magnetas trauks prie Moters, kurios gimimo datoje yra daug ir stiprios Ugnies.

Suderinamumo analizė Moters gimimo dataSuderinamumo analizė vyro gimimo data

Poros suderinamumas. Dangiškoji meilė

Kai pas žmogų ateina Dangiškoji meilė, jis gali įsimylėti, vesti ar ištekėti. Pažiūrėjus į viršuje esančių paveikslėlių gimimo dienos elementus matosi, kad Moteris yra Ugnis , o vyriškis yra Vanduo . Pagal Dangiškųjų elementų sąjungų lentelę, esančią žemiau, elementas visada jungiasi į Dangiškąją meilę su elementu . Tai sako, kad minėtos Moters ir vyriškio suderinamumas yra ir pagal Dangiškuosius elementus. Jei norite daugiau paskaityti apie Dangiškąją meilę, spauskite žemiau esantį paveikslėlį. O jei norite dar daugiau paskaityti apie porų suderinamumą, skaitykite straipsnį toliau.

 • + = Žemė;
 • + = Vanduo;
 • + = Ugnis;
 • + = Metalas;
 • + = Medis.

Poros suderinamumas - Dangiškoji meilė

Poros suderinamumas. Žemiškoji meilė

Straipsnyje Žemiškoji meilė rašau, kad Žemiškosios meilės požymiai laimingų porų gimimo datose parodo, kas juos taip stipriai sieja ištisus dešimtmečius. Todėl jei sutikote vyriškį ir nesate rimtuose santykiuose, tikrai vertėtų patikrinti savo ir vyriškio suderinamumą. Tai tikrai nėra sunku, nes kiekvienas iš dvylikos Rytų zodiako ženklų turi draugą. Taip susiformuoja šešios Rytų zodiako ženklų poros. Jos parodytos žemiau esančiame sąraše. Norint pažiūrėti, ar sutiktas žmogus gali tapti Jūsų gyvenimo partneriu, reikia žiūrėti ar Jūsų ir sutikto žmogaus gimimo dienos Rytų zodiako ženklai yra draugai. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad vyro gimimo dienoje esantis Drakonas jungiasi į Žemiškąją meilę su Moters gimimo dienoje esančiu Gaidžiu. Šie žmonės gali sukurti tvirtą šeimą:

 • + (Tigras + Kiaulė);
 • + (Drakonas + Gaidys);
 • + (Arklys + Ožka);
 • + (Beždžionė + Gyvatė);
 • + (Šuo + Triušis);
 • + (Žiurkė + Jautis).

Žemiškoji meilė - Drakonas ir Gaidys

Gimimo datų analizė

  • Dviejų gimimo datų analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 60 €. Po pavedimo nemokamai atsiųsiu Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas mėnesiui ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;
  • Galite užsakyti Baczy bazinių žinių modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;
  • Užsakymą siųskite man į el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Poros suderinamumas pagal Rytų horoskopą

Jei norite paskaityti apie Rytų zodiako ženklų suderinamumą bei kitus svarbius dalykus, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su Rytų zodiako gyvūnais. Straipsnyje sužinosite kas esate pagal Rytų zodiaką ir su kuo pas Jus yra geras suderinamumas.
Rytų zodiako ženklai

Poros suderinamumas. Tuštuma „Partnerystės namuose“

Suderinamumas Rytų sistemose žiūrimas ne tik pagal Zodiakų ženklus, žvaigždes ar stichijas, bet ir pagal kitus kriterijus. Tarkim, Jūs esate Moteris ir netikėtai sutikote vyriškį, kuris Jums labai patinka. Gal net ir suderinamumai pas jus bus idealus. Bet jei Rytų metafizikos specialistas pamatys, kad minėto vyriškio gimimo dienos elementas yra Tuštumoje (paveikslėlis žemiau), specialistas Jus įspės, kad šios gimimo datos savininkas gali turėti:

 • Sunkumų bendravimo su Moterimi srityje;
 • Problemų pagalbos vienas kitam srityje ir supratimo kas yra šeima;
 • Nepasitenkinimą santuoka ar neigiamą požiūrį į pačią santuokos idėją;
 • Nemokėjimą ar nenorą būti santuokoje, skirti dėmesį Moteriai ir t.t.;
 • Nemažai problemų su sveikata (bet ne būtinai lytinėje srityje);
 • Neigiamą požiūrį į nuosavą būstą arba neturi galimybių (resursų) būstą įsigyti.

Suderinamumo analizė. Tuštuma gimimo dienoje

Poros suderinamumas neveikia. Kodėl?

Dirbdamas su artimųjų, draugų ir klientų situacijomis pastebėjau, kad atėjus tam tikriems kalendoriniams periodams, jokie suderinamumai neveikia. Trumpiau sakant, poros santykiai pradeda griūti, žmonės pykstasi, skaudina vienas kitą ir t.t.. Ir kas svarbiausia, labai dažnai kalti ne žmonės, o Santykių ir Turtų vagys. Situaciją blogina tai, kad tuščiomis rankomis tie vagys niekada neišeina. Kaip nuo jų gintis, skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Santykių ir turtų vagys Likimo analizė

Santykių tipai

Straipsnyje Santykių tipai Likime sužinosite, kad santykių su antrąja pusele tipas jau yra įrašytas kiekvieno žmogaus gimimo datoje. O kaip tai gimimo datose užkoduota ir kaip minėtus dalykus pamatyti, skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su katinėliu ir triušiu.

Santykiu tipai likime

Poros suderinamumas. Ko nepasakė astrologas

Kažkada, iki atradau Rytų mokslus, pakankamai rimtai domėjausi Medicinine astrologija. Šis Mokslas ir dabar man padeda paaiškinti skaitytojams, kodėl gimę to pačio mėnesio tą pačią dieną bet skirtingais metais, žmonės emociniame plane yra gerokai skirtingi:

 • Tarkim, kai pirmojo žmogaus mama buvo trečiame nėštumo mėnesyje, Merkurijus buvo arti Žemės, o Venera – toli (matuojant atstumą iki Žemės kilometrais). Minima situacija pavaizduota paveikslėlyje žemiau. Toks žmogus, veikiausiai, gimė labiau šaltas, ir gyvenime bus labiau linkęs iš pradžių viską apsvarstyti, o tik po to rodyti emocijas;
 • Kai lygiai po metų antrojo žmogaus mama buvo trečiame nėštumo mėnesyje, Venera buvo arti Žemės, o Merkurijus – toli (vėl matuojant atstumą iki Žemės kilometrais). Šis žmogus gimė visiška priešingybė pirmajam, nes emociniame plane jis bus kaip ugnis. Ir nors abiejų minėtų mamų vaikai bus Žuvys, gimę tą patį mėnesį bei tą pačią dieną, emociniame plane jie skirsis gerokai.

Poros suderinamumas pagal planetas

Reziumė

Straipsnio pabaigai noriu priminti, kad jei poros suderinamumo analizę atlieka Baczy konsultantas arba aš, mes naudojame daug daugiau instrumentų. Todėl jei poros suderinamumą Jūs norite ištirti tiksliau, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Arba užsakykite pas mane Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Po mokymų Jūs galėsite tirti poros suderinamumą savarankiškai. Ir ne tik suderinamumą, bet ir žmonių gimimo datas bei Likimo knygas. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Į puslapį apie mokymus pateksite paspaudę žemiau esantį pavaikslėlį.
Mokymai - soltiseg.com