★★★★★ Views: 9 417

Poros suderinamumas

Poros suderinamumas, horoskopų suderinamumas, zodiakų suderinamumas ir t.t., yra vienas ir tas pats uždavinys, tik sprendžiamas nebūtinai tuo pačiu metodu. Poros suderinamumą, pavyzdžiui, gali tirti psichologai ar seksologai, o gali ir astrologai ar numerologai. Gali būti tiriama Vakarų stiliumi, o gali būti taikomos ir Rytų technikos. Daugiau apie visa tai sužinosite perskaitę straipsnį iki galo. Patikėkite, sužinosite tokių dalykų, kurių net nemanėte esant. Juolab, to Jums galėjo net nepasakyti Jūsų astrologas.
Poros suderinamumas. Rytų technikos

Poros suderinamumas. Įvairios technikos

Kažkada, iki atradau Rytų mokslus, pakankamai rimtai domėjausi Medicinine astrologija. Šis Mokslas ir dabar man padeda paaiškinti skaitytojams, kodėl gimę to pačio mėnesio tą pačią dieną bet skirtingais metais žmonės, emociniame plane yra gerokai skirtingi. O skirtingi jie gali būti štai dėl ko:

1. Tarkim, kai pirmojo žmogaus mama buvo trečiame nėštumo mėnesyje, Merkurijus buvo arti Žemės, o Venera – toli (matuojant atstumą iki Žemės kilometrais). Minima situacija pavaizduota paveikslėlyje žemiau. Toks žmogus, veikiausiai, gimė labiau šaltas, ir gyvenime bus labiau linkęs iš pradžių viską apsvarstyti, o tik po to rodyti emocijas;

2. Kai lygiai po metų antrojo žmogaus mama buvo trečiame nėštumo mėnesyje, Venera buvo arti Žemės, o Merkurijus – toli (vėl matuojant atstumą iki Žemės kilometrais). Šis žmogus gimė visiška priešingybė pirmajam, nes emociniame plane jis bus kaip ugnis. Ir nors abiejų minėtų mamų vaikai bus Žuvys, gimę tą patį mėnesį bei tą pačią dieną, emociniame plane jie skirsis gerokai.


Poros suderinamumas Kai Merkurijus arti

Poros suderinamumas. Neskubėkite

„Jūs, vyriški – Kiaulė, o Jūs, panele – Gyvatė. Kadangi Kiaulė ir Gyvatė nekenčia vienas kito, jūs vienas kitam netinkate“. Ar tikrai kai kurių laikraščių, žurnalų ar internetinių straipsnių tokie išsireiškimai turi po savimi pagrindą? Turi, bet ne tokį kategorišką, nes tiek Kiaulė, tiek Gyvatė, kiekvienas pirmiausiai savo „artimame“ Likime reikalus tvarkosi. O kai ten nuo Sąjungų ir Konfliktų tampa laisvesni, tada jau ir į išorinius Likimus pasidairo. Štai tada ir gali užkliūti antrosios puselės horoskopo gyvūnas. Bet ir tam visada būna priežastys, kurios labai dažnai būna įrašytos žmogaus Likimo knygoje. Todėl, jei Jūs Gyvatė, o Jūsų antroji puselė – Kiaulė, dar nereiškia, kad jūs netinkate vienas kitam.

Kita labai įdomi suderinamumo analizė aprašyta svetainės straipsnyje Suderinamumo analizė. Perskaitę straipsnį sužinosite kelis gana profesionalius suderinamumo nustatymo metodus, kurių pagalba suderinamumą galima nustatyti ir be specialių mokslų. Į straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gulbėmis. O jei norite paskaityti ir apie Rytų zodiako ženklų suderinamumą bei kitus svarbius dalykus, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su Rytų zodiako gyvūnais.


Suderinamumo analizė ir korekcijosRytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Poros suderinamumas neveikia. Kodėl?

Dirbdamas su klientų, kolegų, draugų bei artimųjų situacijomis pastebėjau, kad atėjus tam tikriems kalendoriniams periodams, jokie suderinamumai – neveikia. Atrodytų, žmonės myli vienas kitą, kaip balandėliai susispaudę burkuoja, bet atėjus tam tikram periodui, viskas pradeda griūti – žmonės pykstasi, vienas kitą skaudina ir t.t.. Na ir žinoma, po tokio periodo, vienos dienos tikrai neužtenka privirtai košei išsrėbti ir skaudiems žodžiams pamiršti. Ir kas svarbiausia, labai dažnai kalti ne žmonės, o Santykių ir Turtų vagys, kurie pas žmones ateina ne tik su realiais žmonėmis, bet ir su kalendoriniai periodais. Situaciją blogina dar ir tai, kad tuščiomis rankomis tie vagys niekada neišeina. Dėl to, kai žmonės į mane kreipiasi dėl santykių nebuvimo ar dėl jų pablogėjimo, beveik visada tikrinu situaciją su Santykių ir turtų vagimis ne tik kalendoriniuose perioduose ar Likime, bet žiūriu ar neatsinešė žmonės tų vagių iš praėjusių gyvenimų. Daugiau apie tai skaitykite paspaude žemiau esančius paveikslėlius-nuorodas.

Santykių ir turtų vagys Likimo analizėKuo buvote praėjusiame gyvenime

Kaip apsiginti nuo santykių vagių

Vienas iš būdų apsiginti nuo nematomų pavojų, yra eiti pas tuos, kurie tuos pavojus mato. Net jei pas šarlataną pakliūsite, Jūs pinigus vis tiek išleisite. O bet kokios Jūsų išlaidos, visada pamaitins atėjusias energetines substancijas. Tačiau šis pamaitinimas nebus efektyvus, jei jis neįvyks tinkamu laiku. Kitaip sakant, jei pas Jus atėjo Santykių ir Turtų vagys ir jie tuščiomis rankomis išeiti nesiruošia, reikia bent sužinoti tų vagių periodus. Žinodami periodus ir kaip nuo tų vagių atsipirkti, procesą Jūs jau galėsite kontroliuoti. Pavyzdžiui, jei žinosite, kad dienos x, y ir z yra Jūsų Santykių ir Turtų vagių dienomis, šiomis dienomis galima sumokėti komunalinius mokesčius, nusipirkti gerų vitaminų, paaukoti onkologija sergantiems vaikams ir t.t.. Na ir žinoma, su antrąja pusele tokiomis dienomis venkite ginčytis, net jei ir teisūs esate. O minėtų vagių periodus Jums padės rasti straipsnis Likimo knygos analizė, į kurį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su knyga.
Likimo knygos analizė

Jei nežinote kas Jūs pagal Kinų Saulės kalendorių

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Poros suderinamumas ir santykių tipai

Jei perskaitę straipsnį manote, kad apie suderinamumą žinote ne viską, tuomet skaitykite straipsnį Žmonių suderinamumas. Į jį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir berniuku.

Straipsnyje Santykių tipai Likime sužinosite, kad pagal U-SIN koncepciją, santykių su antrąja pusele tipas jau yra įrašytas kiekvieno žmogaus Likimo knygoje. O kaip tai gimimo datose užkoduota ir kaip minėtus dalykus pamatyti, skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su katinėliu ir triušiu.


Žmonių suderinamumasSantykių tipai likime

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail