★★★★★ Views: 33 966

Likimo analizė savarankiškai

Likimo analizė savarankiškai nėra kažkas tokio, ko žmogus negalėtų išmokti. Viskas priklauso tik nuo to, kaip giliai žmogus nori Likimą matyti. Kai kuriais atvejais užtenka tik bazinių žinių. Tačiau net ir bazinių žinių nereikėtų semtis knygose, žurnaluose ar internete, nes Jūsų žinios nebus patikrintos specialisto. Ir apie tai jau rašiau straipsnyje Žinios ir saugus darbas. Todėl, jei norite saugiai analizuoti Likimą, skirkite šiek tiek laiko ir lėšų darbui su specialistu. O jei Rytų technikos Jums jau žinomos, galite drąsiai pereiti prie žemiau aprašytų įrankių, kurie gali sugeneruoti „Likimo knygos viršelį“.
Likimo analizė savarankiškai

Likimo analizė savarankiškai. Įvadas

Kadangi, pagrinde, dirbu su Rytų mokslų sistemomis, straipsnyje pristatysiu sistemą, kuri su Likimo knyga dirba labai gerai. Tai Baczy arba „Keturių Likimo Stulpų“ analizės sistema. Čia, jei žmogus nemoka dirbti su kinų „1.000 metų kalendoriumi“, į pagalbą ateina kalkuliatoriai. Jų yra visokių: internetinių, telefonuose, kompiuteriuose ir t.t. Kaip gali atrodyti kalkuliatoriaus sugeneruotas „Likimo knygos viršelio“ fragmentas, parodyta paveikslėlyje žemiau. O dar vieną „Likimo knygos viršelio“ fragmentą, sugeneruotą kito kalkuliatoriaus, rasite tekstuose dar šiek tiek žemiau.
Likimo analizė savarankiškai Baczy metodais

Likimo analizė. Ką galima Likimo knygoje pamatyti

1. Asmenybės elementą, jo jėgą, santykių tipą su savo „antrąja pusele“, horoskopą, suderinamumą ir t.t.;

2. Žmogaus charakterį, elgesį, potencialą, gebėjimus, vystymosi galimybes, įgūdžius bei talentus, polinkį ligoms, kada ir kaip nuo jų apsiginti, kokios imtis profilaktikos ir t.t. ;

3. Kaip pas žmogų klostysis santykiai su kolegomis, draugais, giminėmis, artimaisiais, šeimos nariais, kokie tai santykiai, su kuo tai susiję, kaip tuos santykius keisti, kada, kuria kryptimi ir t.t.;

4. Kaip atrodys „antroji puselė“, kokia tą „puselė“ turėtų būti pagal Likimą, kur ir kada atsiranda galimybė ją sutikti, kokie galimi santykiai, kada palankiausia vesti/tekėti, kurti šeimą, planuoti vaikus, kokie santykiai bus su antrąja pusele ir tos „puselės“ artimaisiais, giminėmis ir pan.;

5. Kokie kalendoriniai dešimtmečiai, metai, mėnesiai dienos ir valandos ką gali su savimi atsinešti. Ar žmogui lemta būti turtingu, ar žmogus pasieks gyvenimo aukštumas, ar išsilaikys jose, ar jo gyvenimas bus sudarytas iš aukštas amplitudes turinčių kilimų bei kritimų periodų, ar kaip kitaip.

6. Pamatyti, ar anksti tekėti (vesti), kada gali kilti krizės santykiuose, kur dirbti, kuo, kur gyventi, kad neaplenktų Pinigai, Meilė, Harmonija ir t.t. Tiesą sakant, jei surašyti viską, ką galima paimti iš Likimo knygos, reikėtų rašyti storiausią knygą. Bet ar to reikia, jei norima tik sužinoti, kada gali pasirodyti antroji puselė. Pavyzdžiui, viršutiniame paveikslėlyje parodytai Moteriai (apvesta pilku kontūru), vyriškius simbolizuoja (apvesta raudonu kontūru). Ir kai atėjo 2016 () metai, Moteris ištekėjo.


Meilės tipai

O čia informacija smalsiems:

Psichologas Sternbergas ir filosofas Aristotelis išskiria septynis meilės tipus. O Rytų mokslai gali tuos tipus nustatyti pagal gimimo datą. Pavyzdžiui, skaitydami apie meilės tipus www.15min.lt, Jūs sužinosite, kad yra 7 meilės tipai. Bet iš straipsnio Jūs nesužinosite, kokiam meilės tipui galima priskirti Jūsų vyrą ar žmoną, draugą, draugę, partnerį. Tuo tarpu Rytų sistemos per gimimo datą nustato Asmenybės elementą, o po to ir meilės tipą, būdingą tam elementui. Daugiau apie tai paskaityti galite straipsnyje Meilės tipai, paspaudę viršuje esantį paveikslėlį. Bet jei minėtą straipsnį jau skaitėte ir norėtumėte kažkiek pasipraktikuoti, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su žemiau aprašytu internetiniu kalkuliatoriumi;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Likimo analizė savarankiškai. Baczy kalkuliatorius

Vienas geriausių angliškų kalkuliatorių yra garsaus Meistro Joey Yap bazi.masteryacademy.com. Į minėtą resursą patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį. Tačiau iš karto noriu Jus įspėti, kad šis kalkuliatorius neatsižvelgia į gimimo vietos koordinates (ilgumą ir platumą), dėl ko jis labai dažnai parodo neteisingus duomenis. Kad to išvengti, savo gimimo duomenis atsiųskite man. Ir jei aš matysiu, kad minėtas kalkuliatorius rodo neteisingai, aš Jums parašysiu, ką reikia tame kalkuliatoriuje pakeisti.

O dabar tęskime. Paspaudus žemiau esantį paveikslėlį, atsidarys puslapis, kuriame reikia suvesti gimimo duomenis. Pavyzdyje (pirmame paveikslėlyje apačioje) parodyta, kad į kalkuliatoriaus laukelius jau įrašyta: Moters vardas, lytis, gimimo metai, mėnuo, diena, valanda ir minutė. Jei pabandymui viską surašysite taip pat, kaip parodyta pavyzdyje, paspaudę mygtuką „Plot Bazi Chart“, kalkuliatorius sugeneruos taip vadinamą „Likimo knygos viršelį“, kuriame bus ir toks fragmentas (antras paveikslėlis apačioje). Tokiame fragmente jau galima pažiūrėti, kokie Rytų Horoskopo personažai yra tiriamoje datoje. Pavyzdžio atveju, Moteris gimė: Tigro metais, Triušio mėnesį, Ožkos dieną ir Gaidžio valandą.


Likimo analiz4 savaranki6kai. Angli6kas Bazi kalkuliatorius
Likimo analizė savarankiškai. Angliškas Baczy kalkuliatorius

Šiek tiek apie kalkuliatorių:

Lietuviškų kalkuliatorių nėra. O rusiški, nors jie ir veikia puikiai, dėl to kad kinai su rusais draugauja, yra rusiški. O viskas kas rusiška, lietuviui nepatinka. Todėl tenka kalbėti apie anglišką, kuriame yra niuansų:

1. Norint dirbti su kalkuliatoriumi, reikia nors minimaliai žinoti anglų kalbą;

2. Kalkuliatorius neatsižvelgia į gimimo vietos koordinates. Todėl gimimo valandos hieroglifai gali būti kitokie, nei tikimasi. Kitaip sakant, analizuojant vaikų, projektų, verslo, kelionių, imigracijos, pavaldinių ir t.t. situacijas, gali atsirasti neatitikimų, lyginant su situacija realiame gyvenime;

3. Nežinant ko ir kur ieškoti, kalkuliatoriaus pateiktoje informacijoje galima paskęsti;

4. Nėra galimybės pasirinkti vasaros/žiemos laiko ir pereiti prie saulės laiko;

5. Nėra galimybės pasirinkti skaičiavimo variantų (klasikinį ar išplėstinį);

6. Nėra galimybės iš karto pasitikrinti suderinamumo su kitu asmeniu;

7. Nėra galimybės „prasukti“ kalendorinių metų nei atgal, nei į priekį;

8. Nėra galimybės nustatyti profesionalią versiją;

9. Silpnai aprašytos Ci elementų fazės ir t.t.

Likimo analizė. Kitas Baczy kalkuliatorius

Kaip matote, viršuje minėtas kalkuliatorius turi nemažai minusų. Bet jei reikia sužinoti tik tuos aštuonis gimimo hieroglifus, šio kalkuliatoriaus tikrai užteks. Galų gale, jei matysite, kad Jūsų testuoti kalkuliatoriai rodo skirtingai, savo gimimo duomenis atsiųskite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, tuos tikruosius aštuonis gimimo hieroglifus, aš Jums atsiųsiu nemokamai. Tik parašykite, kokia kalba siųsti.

Likimo analizė savarankiškai. Horoskopai ir suderinamumai

Straipsnyje Horoskopai ir Likimo knygos parašiau, kaip mokėjimas dirbti su Likimo knyga, padėjo man išvengti labai rimtų nemalonumų. Straipsnį paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su knyga. Patikėkite, į tokią duobę buvau patekęs tada, kad net didžiausiam priešui to nepalinkėčiau. Bet aš išsikapsčiau. Ir be didelių nuostolių. Todėl, jei Jus domina Likimo skaitymo tema, nepameskite to, nes kada nors tai ir Jums pasitarnaus. O gal ne tik Jums, bet ir Jūsų artimiesiems. O jei norėtumėte paskaityti apie Poros suderinamumą, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku.
Horoskopai ir likimo knygos rytų stiliumiPoros suderinamumas. Rytų technikos

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail