★★★★★ Views: 35 727

Likimo analizė savarankiškai

Likimo analizė savarankiškai nėra kažkas tokio, ko žmogus negalėtų išmokti. Viskas priklauso tik nuo to, kaip giliai žmogus nori Likimą matyti. Straipsnyje rasite informaciją, kuri padės nustatyti Asmenybės elementą, suderinamumą su kitu žmogumi pagal kelis pagrindinius kriterijus ar Rytų horoskopo ženklą.

Likimo analizė savarankiškai

Likimo analizė savarankiškai. Įvadas

Šiame straipsnyje pristatysiu sistemą, kuri su Likimo knyga dirba labai gerai. Tai Baczy arba „Keturių Likimo Stulpų“ analizės sistema. Čia, jei žmogus nemoka dirbti su Kinų Saulės kalendoriumi, į pagalbą ateina kalkuliatoriai. Jų yra visokių – internetinių, telefonuose, kompiuteriuose ir t.t. Kaip gali atrodyti kalkuliatoriaus sugeneruotas Likimo knygos fragmentas, parodyta paveikslėlyje žemiau. O dar vieną gimimo datos fragmentą, sugeneruotą kito kalkuliatoriaus, rasite straipsnio viduryje.
Likimo analizė savarankiškai Baczy metodais

Likimo analizė. Ką galima Likimo knygoje pamatyti

1. Asmenybės elementą, jo jėgą, santykių tipą su savo „antrąja pusele“, horoskopą, suderinamumą ir t.t.;

2. Žmogaus charakterį, elgesį, potencialą, gebėjimus, vystymosi galimybes, įgūdžius bei talentus, polinkį ligoms, kada ir kaip nuo jų apsiginti, kokios imtis profilaktikos ir t.t. ;

3. Kaip pas žmogų klostysis santykiai su kolegomis, draugais, giminėmis, artimaisiais, šeimos nariais, kokie tai santykiai, su kuo tai susiję, kaip tuos santykius keisti, kada, kuria kryptimi ir t.t.;

4. Kaip atrodys „antroji puselė“, kokia tą „puselė“ turėtų būti pagal Likimą, kur ir kada atsiranda galimybė ją sutikti, kokie galimi santykiai, kada palankiausia vesti/tekėti, kurti šeimą, planuoti vaikus, kokie santykiai bus su antrąja pusele ir tos „puselės“ artimaisiais, giminėmis ir pan.;

5. Kokie kalendoriniai dešimtmečiai, metai, mėnesiai dienos ir valandos ką gali su savimi atsinešti. Ar žmogui lemta būti turtingu, ar žmogus pasieks gyvenimo aukštumas, ar išsilaikys jose, ar jo gyvenimas bus sudarytas iš aukštas amplitudes turinčių kilimų bei kritimų periodų, ar kaip kitaip.

6. Pamatyti, ar anksti tekėti (vesti), kada gali kilti krizės santykiuose, kur dirbti, kuo, kur gyventi, kad neaplenktų Pinigai, Meilė, Harmonija ir t.t. Tiesą sakant, jei surašyti viską, ką galima paimti iš Likimo knygos, reikėtų rašyti storiausią knygą. Bet ar to reikia, jei norima tik sužinoti, kada gali pasirodyti antroji puselė. Pavyzdžiui, viršutiniame paveikslėlyje parodytai Moteriai (apvesta pilku kontūru), vyriškius simbolizuoja (apvesta raudonu kontūru). Ir kai atėjo 2016 () metai, Moteris ištekėjo.

Likimo analizė savarankiškai. Baczy kalkuliatorius

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį arba nuorodą https://chinesemetasoft.com/BaZi, pateksite į vieną lengviausių Baczy kalkuliatorių. Viską atlikus teisingai, ekrane atsiras forma, kurioje reikia suvesti gimimo duomenis. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad į kalkuliatoriaus laukelius jau įrašyti Moters gimimo duomenys. Jei viską surašysite kaip parodyta pavyzdyje ir paspausite „Calculate“, ekrane pamatysite gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Tokiame fragmente matosi, kad:

1. Moters Asmenybės elementas yra  (Metalas In). Jį paveikslėlyje apibrėžiau raudonu kontūru;

2. Moteris gimė (Tigro) metais, (Triušio) mėnesį, (Ožkos) dieną ir (Gaidžio) valandą.


Baczy kalkuliatorius FormaBaczy kalkuliatorius Rezultatas

Šiek tiek apie kalkuliatorių:

1. Norint dirbti su kalkuliatoriumi, reikia nusistatyti kalbą, nes pagal nutylėjimą nustatyta kalba yra anglų;

2. Kalkuliatorius neatsižvelgia į gimimo vietos koordinates. Todėl gimimo valandos hieroglifai gali būti kitokie, nei tikimasi. Kitaip sakant, analizuojant vaikų, projektų, verslo, kelionių, imigracijos, pavaldinių ir t.t. situacijas, gali atsirasti neatitikimų, lyginant su situacija realiame gyvenime;

3. Nėra galimybės pasirinkti vasaros/žiemos laiko ir pereiti prie saulės laiko;

Pastaba: Jei norite sužinoti tik tuos aštuonis gimimo hieroglifus, šio kalkuliatoriaus tikrai užteks. Bet, jei matysite, kad Jūsų testuoti kalkuliatoriai rodo skirtingai, gimimo duomenis atsiųskite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger – Andrėjus Šalomskas. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, tikruosius aštuonis gimimo hieroglifus aš Jums atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Likimo analizė savarankiškai. Horoskopai ir suderinamumai

Straipsnyje Horoskopai ir Likimo knygos parašiau, kaip mokėjimas dirbti su Likimo knyga padėjo man išvengti labai rimtų nemalonumų. Straipsnį paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su knyga. Patikėkite, į tokią duobę buvau patekęs tada, kad net didžiausiam priešui to nepalinkėčiau. Bet aš išsikapsčiau. Ir be didelių nuostolių. Todėl, jei Jus domina Likimo skaitymo tema, nepameskite to, nes kada nors tai ir Jums padės. O gal ne tik Jums, bet ir Jūsų artimiesiems. O jei norėtumėte paskaityti apie Poros suderinamumą, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku.
Horoskopai ir likimo knygos rytų stiliumiPoros suderinamumas. Rytų technikos

O čia informacija smalsiems:

Psichologas Sternbergas ir filosofas Aristotelis išskiria septynis meilės tipus. O Rytų mokslai gali tuos tipus nustatyti pagal gimimo datą. Pavyzdžiui, skaitydami apie meilės tipus www.15min.lt, Jūs sužinosite, kad yra 7 meilės tipai. Bet iš straipsnio Jūs nesužinosite, kokiam meilės tipui galima priskirti Jūsų vyrą ar žmoną, draugą, draugę, partnerį. Tuo tarpu Rytų sistemos per gimimo datą nustato Asmenybės elementą, o po to ir meilės tipą, būdingą tam elementui. Daugiau apie tai paskaityti galite straipsnyje Meilės tipai, paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Meilės tipai

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail