Likimo analizė savarankiškai

Likimo analizė naudojama tada, kai reikia nustatyti žmogaus gimimo datos elementų sąveikas su kalendorinių periodų elementais. Straipsnyje yra informacija, kaip vakarietišką gimimo datą paversti į datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. O straipsnio pabaigoje aprašyta kas yra Poros suderinamumas.

Likimo analizė savarankiškai

Likimo analizė. Pagrindiniai kriterijai

Gimimo datos analizės metu nustatomos bazinės žmogaus charakterio savybės bei tam tikros gyvenimo perspektyvos. Kai kuriuos gimimo datos dalykus Jūs galite nustatyti savarankiškai. Tame Jums padės internetinis kalkuliatorius, į kurį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį „Ba Zi Calculator“. Minėtame kalkuliatoriuje įvedus gimimo datą, kalkuliatorius parodys:

  • Koks yra Jūsų Asmenybės elementas;
  • Koks yra Jūsų Rytų zodiako ženklas;
  • Kokie elementai yra Jūsų gimimo datoje, lemiantys Jūsų elgesį, gyvenimo būdą ir t.t..

Likimo analizės metu nustatoma kaip žmogaus gimimo data sąveikauja su kalendorinių periodų elementais:

  • Tarkim, 2005 ir 2015 metais Moters Asmenybės elementas jungėsi į Dangiškąją sąjungą su atėjusių 2005 ir 2015 metų elementais. Tais metais Moteriai buvo skirta sutikti savo vyriškį ir ištekėti. Jei ji iki šiol neištekėjo, reiškia ji elgiasi kitaip, nei parašyta jos Likimo knygoje;
  • Tarkim, Moteris gimė 1987 m. (po vasario 4-os). Jos Rytų zodiako ženklas bus Triušis. Žinant, kad Triušio priešas yra Gaidys, Moteris stresą patirs Gaidžio periodais, nes Gaidys Moteriai yra Asmeninis griovėjas. Gaidžio periodais pas Moterį gali kilti problemų su santykiais, sveikata, karjera ir t.t.;
  • Tarkim, Moters gimimo datoje yra Meilės burtininko žvaigždė. Ši žvaigždė sustiprina Moters patrauklumą ne tik vyriškių akyse, bet ir draugų, kolegų, vadovų, užsakovų bei klientų akyse. Bet yra vienas „bet“ – Drakono metai 2024 yra Vienišo fenikso metais. Tai reiškia, kad Vienišas feniksas Drakono metais 2024 panaikins Moteryje esančias Meilės burtininko galias.


Likimo analizė savarankiškai. Kalkuliatorius

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Kas yra suderinamumas pagal gimimo datą?

Suderinamumo analizės metu tiriamas žmonių gimimo datų elementų suderinamumas. Pavyzdžiui:

• Ar yra suderinamumas pagal gimimo metus;

• Ar yra suderinamumas pagal gimimo dieną.

Gimimo metai pagal zodiaką?

• Nustatant žmogaus gimimo metų Rytų zodiako ženklą, žiūrima kokiais metais jis gimė pagal Kinų Saulės kalendorių.


Poros suderinamumas

Likimo analizė pagal gimimo datų temperatūrą

Straipsnyje Poros suderinamumas rašau, kad suderinamumas žiūrimas ne tik pagal Rytų zodiako ženklus. Pavyzdžiui, labai svarbus poros suderinamumo kriterijus yra poros gimimo datų temperatūros. Žemiau esančiame pirmame paveikslėlyje parodyta Moters gimimo data. Joje matosi, kad Moters gimimo datoje yra daug stiprios Ugnies (raudonų hieroglifų). Tai reiškia, kad Moters gimimo data yra karšta.

Žemiau esančiame antrame paveikslėlyje yra vyriškio gimimo data. Paveikslėlyje matosi, kad vyriškis yra gimęs Žiemos sezonu ir jo gimimo datoje yra tik vienas Ugnies elementas (raudonas), o mėlynų Vandens (šalčio hieroglifų) – net trys. Tai reiškia, kad vyriškio gimimo data yra šalta. Kadangi vyriškio gimimo data yra šalta, jį kaip magnetas trauks prie Moters, kurios gimimo datoje yra daug ir stiprios Ugnies.

Daugiau apie viską sužinosite paspaudę bet kurį iš ką tik minėtų žemiau esančių paveikslėlių.
Suderinamumo analizė Moters gimimo dataSuderinamumo analizė vyro gimimo data

Likimo analizė pagal Dangiškuosius elementus

Viršuje esančiuose paveikslėliuose parodyta, kad Moteris yra Ugnis , o vyriškis yra Vanduo . Pagal žemiau esantį Dangiškųjų elementų sąrašą, elementas jungiasi į Dangiškąją meilę su elementu . Tai sako, kad Moters ir vyriškio suderinamumas yra ir pagal Dangiškuosius elementus.
Jei Jūs sutiksite žmogų, kurio Asmenybės elementas jungsis su Jūsų Asmenybės elementu, pas jus gali susiformuoti Dangiškoji meilė. Taip nutiko JAV prezidentui Bill Clinton ir Baltųjų Rūmų stažuotojai Monica Lewinski. 1998 m. tarp jų kilo aistra, apie kurią kalbėjo visas pasaulis. Dangiškoji meilė pas Monica ( ) ir Bill () susiformavo dėl to, kad jie dažnai darbe buvo kartu. Tai leido jų Asmenybės elementams jungtis į Dangiškąją meilę ( + ). Minėta sąjunga parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. Jei norite daugiau paskaityti apie Dangiškąją meilę, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.

+ = Žemė;

+ = Vanduo;

+ = Ugnis;

+ = Metalas;

+ = Medis.


Meilės tipai Monica & Bill

Likimo analizė. Suderinamumas pagal Žemiškuosius elementus

Kiekvienas iš dvylikos Rytų zodiako ženklų turi draugą. Taip susiformuoja šešios Rytų zodiako ženklų poros. Jos parodytos žemiau esančiame sąraše. Norint pažiūrėti, ar sutiktas žmogus gali tapti Jūsų gyvenimo partneriu, reikia žiūrėti ar Jūsų ir sutikto žmogaus gimimo dienos Rytų zodiako ženklai yra draugai. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad vyro gimimo dienoje esantis Drakonas jungiasi į Žemiškąją meilę su Moters gimimo dienoje esančiu Gaidžiu. Šie žmonės gali sukurti tvirtą šeimą. Daugiau apie Žemiškąją meilę ir suderinamumus paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

+ (Tigras + Kiaulė);

+ (Drakonas + Gaidys);

+ (Arklys + Ožka);

+ (Beždžionė + Gyvatė).

+ (Šuo + Triušis);

+ (Žiurkė + Jautis).


Žemiškoji meilė - Drakonas ir Gaidys

Internetinis kalkuliatorius

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į kalkuliatorių, kuris vakarietišką gimimo datą paverčia į datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Į kalkuliatorių suvedus gimimo duomenis, ekrane atsiras data iš aštuonių pagrindinių hieroglifų. Žemiau esančiame antrame paveikslėlyje parodyta Lady Gaga gimimo data. Ji gimė Tigro metais, Triušio mėnesį, Ožkos dieną ir Gaidžio valandą.

Likimo analizė savarankiškai. KalkuliatoriusBaczy kalkuliatorius Rezultatas

Gimimo datos analizė

1. Jei savarankiškai analizės atlikti nesigauna, gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie jį paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį;

2. Dar galite užsakyti Baczy bazinių žinių modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Užsakymą siųskite man į el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal.


Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Likimo analizė. Informacija pažengusiems

Su Likimo analize puikiai dirba sistema Baczy. Baczy (Bazi) sistemos amžius siekia beveik 4.000 metų. Žodis „Baczy“, susideda iš dviejų skiemenų: „Ba“ – reiškia aštuonis, o „Czy“ – hieroglifus. Todėl Baczy sistemoje žmogaus gimimo data visada užrašoma aštuonių hieroglifų pavidalu (kaip parodyta viršuje esančiame paveikslėlyje). Tie aštuoni hieroglifai padalinti į keturis stulpelius – gimimo metus, mėnesį, dieną ir gimimo laiką. Tačiau tiriant tik minėtus aštuonis hieroglifus, tai bus tik gimimo datos analizė. O Likimo analizė yra tuomet, kai be gimimo datos analizės tiriami ir žmogaus Sėkmės periodai bei gimimo datos elementų santykis su kalendorinių periodų elementais. Žemiau esančiame paveikslėlyje kaip tik tai ir parodyta. O skyrelyje po paveikslėliu parašyta, kas ką paveikslėlyje reiškia.
Merginos likimo knygos analizė

Viršuje esančio Likimo knygos fragmento analizė

Viršuje esančiame Likimo knygos fragmente parodyta, kodėl mergina ištekėjo būtent 2017 metais:

• 2017 m. merginos Asmenybės elementas  jungiasi su 2014 – 2023 m. merginos Sėkmės takto elementu  (tiesi horizontali raudona rodyklė);

• 2017 m. merginos Asmenybės elementas  jungiasi su atėjusių 2017 m. elementu  (lenkta horizontali raudona rodyklė iš  po skaičiumi 2017).

• 2017 m. merginos Asmenybės elementas  jungiasi su 2014 – 2023 m. jos Sėkmės takto elementu  (tiesi vertikali raudona rodyklė);

• 2017 m. merginos „Partnerio namų“ elementas jungiasi su 2014 – 2023 m. jos Sėkmės takto elementu  (ruda rodyklė iš minėto Sėkmės takto).

Ar turėjo mergina šansų neištekėti? Nedaug. Aš pažįstu tą jauną Moterį ir gerai žinau, kaip ji ilgai ignoravo vyriškius. Bet kai vienu metu atėjo toks kiekis sąjungų tipo turinčių energijų, neatlaikė net ir užsispyrusi princesė. Tai tik patvirtina faktą, kad Sėkmė suveikia tada, kai jai skirta Likime suveikti.

Likimo analizė. Suderinamumas pagal Meilės tipus

Psichologas Sternbergas ir filosofas Aristotelis išskiria septynis meilės tipus. O Rytų mokslai gali tuos tipus nustatyti pagal žmogaus gimimo datą. Pavyzdžiui, skaitydami apie meilės tipus internetiniame portale www.15min.lt, Jūs sužinosite, kad viso yra 7 meilės tipai. Bet iš straipsnio Jūs nesužinosite, kokiam meilės tipui galima priskirti Jūsų vyrą ar žmoną, draugą, draugę, partnerį. Tuo tarpu Rytų sistemos per žmogaus gimimo datą nustato Asmenybės elementą, o po to ir meilės tipą, būdingą tam elementui. Daugiau apie tai paskaityti galite svetainės straipsnyje Meilės tipai, paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Meilės tipai