Asmeninis mėnesio kalendorius

Asmeninis mėnesio kalendorius naudojamas norint nustatyti mėnesio dienų energijas konkrečiam žmogui pagal jo gimimo datą. Visą informaciją, kurią galima matyti tokio tipo kalendoriuje, rasite tekstuose žemiau. Dar straipsnyje rasite informaciją apie Drakono metus 2024.
Asmeninis mėnesio kalendorius

Asmeninis mėnesio kalendorius. Parametrai

Geradarės ir Kilnieji

Geradarių ir Kilniųjų dienos tinka pagalbos prašymui sprendžiant bet kokio sudėtingumo reikalus. Pagalbos prašyti galima Visatos, aukštas pareigas einančių žmonių, draugų, kolegų, gydytojų ir t.t.. Geradarės neutralizuoja Asmeninius ir bendrus visiems Griovėjus.


Asmeninis kalendorius - Sėkmės dienos

Tai pati tinkamiausia diena reikalams, iš kurių tikimasi pozityvių rezultatų. Diena tinka sužadėtuvėms, vestuvėms, verslo atidarymui, pervažiavimui, statyboms, gydymo pradžiai, kelionėms ir t.t.. Bet yra vienas „bet“ – šią dieną negalima pradėti negatyvių reikalų.


Asmeninis kalendorius Griovėjai

Griovėjo dienos netinka jokių reikalų, kelionių ar gydymo pradžiai, negalima pasirašyti dokumentų, skolinti, skolintis. Padidėja traumų ar sužeidimų tikimybė, gali kilti problemų santykiuose ar sveikatos srityje, atsirasti trukdžių, konfliktų, barnių. Netinka vestuvėms.


Santykių vagis

Santykių ir turtų vagių dieną negalima pasirašyti sutarčių, siejamų su pinigais ar turtais, skolinti ar skolintis, reikia vengti konfliktų su antrąja pusele, galima sumokėti mokesčius, pasirūpinti savimi ir t.t.


Diena be Ci

Šią dieną Ci srautas sustoja. Todėl geriau nepradėti jokių reikalų, nes gali pritrūkti energijos reikalams užbaigti. Tačiau diena puikiai tinka kokių nors įsisenėjusių reikalų užbaigimui ar perėjimui prie dietos.

Asmeninis mėnesio kalendorius. Kainos

Asmenini mėnesio kalendorių atsiunčiu į el. paštą. Atsidarius atsiųstą failą telefonu, jis išsaugomas telefono atmintyje. Todėl kitą kartą kalendorių atsidarysite net neprisijungę prie interneto.

1. Užsakant kalendorių pirmą kartą, kaina bus 30 €, nes reikės tirti gimimo datą. Prie užsakymo pridėsiu Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas vienam mėnesiui;

2. Asmeninį mėnesio kalendorių užsakant 1 mėnesiui – 15 €;

3. Asmeninį mėnesio kalendorių užsakant 6 mėnesiams – 70 €;

4. Asmeninį mėnesio kalendorių užsakant 12 mėnesių – 130 €;


Gimimo datos analizė

Norintiems sužinoti daugiau

Jei norite sužinoti daugiau apie kalendoriuje minimus dalykus, skaitykite žemiau esančius punktus:

1. Apie Kilniuosius galite paskaityti paspaudę nuorodą: Geradarės žvaigždės;

2. Apie Kilniuosius galite paskaityti paspaudę nuorodą: Kilniojo žvaigždė;

3. Apie Griovėjus galite paskaityti paspaudę nuorodą: Griovėjai;

4. Apie Santykių ir turtų vagis galite paskaityti paspaudę nuorodą: Santykių ir turtų vagys;

5. Tikrai verta paskaityti straipsnį Drakono metai 2024. Į straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su žaliu Drakonu;

6. Galite užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

7. Galite parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


Drakono metai 2024

Trumpas reziumė

Pirmą kartą pilnai suformuotą asmeninį mėnesio kalendorių klientei nusiunčiau 2022 m. gegužę. Šiai dienai asmeninį mėnesio kalendorių užsako beveik visi, kam jį parodžiau. Tai tik įrodo, kad kalendorius tikrai yra naudingas ir patogus. Norint užsakyti mėnesio kalendorių, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui). Paslaugos kaina – 30 €. Prie užsakymo nemokamai pridėsiu Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas vienam mėnesiui.