Mokymai

Mokymai, dažniausiai, vyksta nuotoliniu būdu. Su norinčiu pažinti Rytų technikas, dirbu individualiai. Medžiagą atsiunčiu į el. paštą. Dirbdamas su mano medžiaga, žmogus gali užduoti klausimus, kartu su manimi tirti gimimo datas ir t.t.. Dar daugiau, prie naujų pamokų pereinama tik tada, kai žmogus be klaidų atlieka ankstesnių pamokų užduotis.
Mokymai - soltiseg.com

Mokymai Baczy pagrindų

Trumpai pristatant Baczy, kalba eitų apie labai plačiai visame pasaulyje taikomas Rytų technikas. Baczy meistrų ir mokyklų yra pietryčių Azijoje, JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Singapūre, Italijoje, Rusijoje ir t.t. Daugelyje šalių Baczy disciplinos dėstomos Valstybiniuose universitetuose. Daugiau apie Baczy rasite paspaudę šią nuorodą (spausti » čia). Ir nors Baczy sistema panaši į Astrologiją, sistemos pagalba galima ne tik „konstatuoti faktą“ Likime, bet ir taikyti Likimo korekcijas. Tačiau pradedant studijas bet kurioje Rytų mokslų įstaigoje, dažniausiai reikalaujama, kad būsimas studentas turėtų bazines Rytų mokslų žinias. Kitaip sakant, būsimas mokinys privalo gerai žinoti U-SIN dėsnius, mokėti dirbti su Kinų Saulės kalendoriumi. Be jų žinojimo jokie Rytų mokslai neįmanomi. Todėl pradiniuose mokymuose mokiniams tenka labai daug laiko skirti darbui su ką tik minėtomis disciplinomis. O praėjus visas 12-a pamokų, mokiniai gauna ne tik bazines Rytų mokslų žinias, bet jau gali analizuoti Likimą, parinkti apsaugas ir t.t. Mokymų kaina šiame modulyje – 120 €.

Jei norėtumėte pasitikrinti Rytų mokslų žinias

Jei norėtumėte pasitikrinti savo Rytų mokslų žinias, padaryti tai galite savarankiškai šios svetainės puslapyje Rytų technikos: testas. Dar galite parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.
soltiseg send e-mail

Mokymai Dzeži pagrindų

Dzeži, tai tam tikros Rytų technikos, taikomos tinkamų datų bei laiko parinkimui. Norint dirbti su šiomis technikomis, būtina turėti Baczy pagrindus. Minėtų technikų pagalba išmokstama surasti tinkamą datą bei laiką rankos ir širdies siūlymui, datą vedyboms, laiką pagrindinei ceremonijai, surasti tinkamą datą ir laiką įmonės atidarymui, NT pirkimui, deryboms, sutarčių pasirašymui, medicininėms procedūroms ir t.t.. Dar Dzeži pagalba labai lengvai randamos dietos pradžios bei nereikalingo atsikratymo datos. Beje, Dzeži technikos buvo pritaikytos pacientui, kuriam reikėjo implantuoti dantis. Viskas vyko taip sklandžiai, kad net gydytojas implantologas stebėjosi rezultatais. Vienu metu jis netgi pasakė: „To negali būti, taip nebūna“. O jo reakcija buvo tokia dėl to, kad pacientas sveiko neįtikėtinai sparčiai. Ir tai ne vienintelis pavyzdys to, ką gali Dzeži. Mokymų kaina šiame modulyje – 120 €.

Mėgstantiems paskaitinėti

Savo bibliotekoje turiu knygą apie Dzeži technikas pdf formate (rusų kalba). Bet jei Jums tai nėra kliūtis, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.
soltiseg send e-mail

Mokymai Fengšui pagrindų

Fengšui, pagrinde, dirba su gyvenamąja žmogaus aplinka, tiria tos aplinkos poveikį žmogaus sveikatai, sėkmei, santykiams ir t.t.. Fengšui, tai žemiškosios žmogaus Sėkmės analizė ir korekcijos. Kai kalbama apie aplinką, kurią žmogus gali keisti, kalbama apie žmogaus gyvenamąją vietą. Pavyzdžiui, dirbant samdos pagrindais, darbo vietoje daug korekcijų nepadarysi, nes jau ateinama į Aplinką. O štai susirasti tinkamą gyvenimui vietą gyvenvietėje, gyvenamąjį plotą daugiabutyje, viryklės, darbo stalo ir lovos pastatymo vietas, Fengšui nustatyti padeda be didelių sunkumų. Todėl, jei bazinių žinių Fengšui srityje neturite, jas gauti galite pas mane. Mokymų kaina šiame modulyje – 230 €. Tačiau tai dar ne viskas, – dar reikia mokėti naudotis brėžiniais ir kompasu. Beje, kompaso irgi reikia. Kompasas turėtų būti skystinis ar dujinis bei tikslus. Straipsnio rašymo metu tokį kompasą galima rasti už 8 – 25 €. O kai kurie klientai sugebėjo parsisiųsti net tikrą Fengšui kompasą (paveikslėlis žemiau).

Mokymai Fengšui kompasas

Mokymai QMDJ pagrindų

QMDJ – tai visų Rytų mokslų perlas. Čia Baczy reikia išmanyti gerai. QMDJ mokymai gali trukti kelis metus ir kainuoti keliasdešimt tūkstančių JAV dolerių. Jau pirmame kurse teks duoti priesaiką, kad nenaudosite įgytų žinių blogiems dalykams ir nepadėsite blogiems žmonėms. Mokytis gali tekti JAV, Vokietijoje, Italijoje, Rusijoje, Pietryčių Azijoje, Malaizijoje, Singapūre ir t.t. Ir, kaip jau supratote, mokytis tektų pas QMDJ Meistrus (dažniausiai – kinus). Tuo tarpu pas mane Jūs gautumėte bazines QMDJ žinias. O jei Jūs turite Rytų mokslų bazines žinias, yra numatytas QMDJ aktyvacijų modulis (žiūrėti » čia). Čia aš ne tik supažindinu su aktyvacijomis (ypatingai efektyviomis gyvenimo kokybės gerinimo priemonėmis), bet jau nuo pirmų žingsnių dirbsime praktiškai. Man nėra žinomas nė vienas atvejis, kada aktyvacijos nebūtų suveikusios. Kai kam aktyvacijos suveikia iš karto, kai kam – kitą dieną ar po savaitės. O maksimalus terminas, per kurį aktyvacijos vis tiek suveiks – trys mėnesiai. Patikėkite, kas aktyvacijas pabandė, jomis naudojasi ir toliau.

Kas yra QMDJ