Scenarijai

Scenarijai sukurti tam, kad žmogus juos perskaitęs matytų, kokius reikalus jam kokią dieną pradėti galima, o kokių negalima. Daugiau apie viską skaitykite tekstuose po žemiau esančiu paveikslėliu.

Scenarijai Datų ir laiko parinkimas

Kaip veikia scenarijai?

Paspaudę bet kurią iš žemiau esančių savaitės dienų nuorodų, sužinosite kokiam Rytų zodiako ženklui kokią savaitės dieną ir kokių reikalų spręsti tikrai nereikėtų.

Dar žemiau esančioje lentelėje surašyta, kokią mėnesio dieną koks Rytų zodiako ženklas atstovauja.

» Pirmadienis

» Antradienis

» Trečiadienis

» Ketvirtadienis

» Penktadienis

» Šeštadienis

» Sekmadienis

Rytų zodiako ženklai 2024 m. balandį

Žemiau esančioje lentelėje parodyta, koks Rytų zodiako ženklas kokią 2024 m. balandžio dieną atstovauja. Jei Rytų zodiako ženklo nežinote, nustatyti tai padės internetinis kalkuliatorius.

2024 m. balandis Rytų zodiako ženklas
01, 13, 25 Ožka
02, 14, 26 Beždžionė
03, 15, 27 Gaidys
04, 16, 28  Šuo
05, 17, 29 Kiaulė
06, 18, 30 Žiurkė
07, 19 Jautis
08, 20 Tigras
09, 21 Triušis
10, 22 Drakonas
11, 23 Gyvatė
12, 24 Arklys

Scenarijai. Pavyzdys su kelione į parduotuvę

Tarkim, Jūs gyvenate Vilniaus centre. Ir štai Jums prireikė nuvažiuoti į parduotuvę Vilniaus pakrašty. Iš šalia Jūsų namų esančios stotelės į minėtą parduotuvę Jūs galite nuvažiuoti troleibusu. Už lango – žiema. Jūs, nežiūrėdami į laikrodį, einate į stotelę. Po kelių ar keliolikos minučių troleibusas atvažiuoja. Gerai, jei atvažiavo taip vadinamas „žemagrindis“ troleibusas, kuriame šilta ir jauku. O jei atvažiavo senas..? Bet jei Jūs turėsite troleibusų maršrutų mobiliąją programėlę, Jūs joje matysite kada į stotelę atvažiuoja senas, o kada naujos kartos troleibusas. Taip yra ir su datų bei laiko parinkimu. Trumpiau sakant, jei žinosite kada pradėti savo reikalus, juos tvarkyti bus ženkliai lengviau. Tam žemiau įdėjau Datų ir laiko parinkimo reikalams datas bei laikus visam mėnesiui.

Datos ir laikai reikalų pradžiai mėnesiui

Žemiau yra nuorodos į puslapius, kuriuose rasite tinkamas datas ir laikus reikalų pradžiai visam mėnesiui. Datos ir laikai parinkti naudojant stipriausią Rytų metafizikos sistemą  QMDJ.

Laiko parinkimas Vilniuje;

Laiko parinkimas Kaune;

Laiko parinkimas Klaipėdoje;

Laiko parinkimas Tauragėje;

Laiko parinkimas Raseiniuose;

Laiko parinkimas Panevėžyje;

Laiko parinkimas Londone;

Laiko parinkimas Northamptone;

Laiko parinkimas Dubline;

Laiko parinkimas Zeven;

Laiko parinkimas Altea.

Asmeninis mėnesio kalendorius

Jei svarbiems reikalams norite parinkti ne tik valandas, bet ir dienas, spauskite žemiau esantį paveikslėlį. Paspaudę pateksite į straipsnį Asmeninis mėnesio kalendorius. Minėto kalendoriaus pagalba labai lengvai nustatysite kokius reikalus ir kokią dieną spręsti galima, o kokių ne.
Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu