Scenarijai

Scenarijai sukurti tam, kad žmogus juos perskaitęs matytų, kokius reikalus jam kokią dieną pradėti galima, kokių negalima bei kada galima. Apie tai kalba ir šis sakinys: Jei negalite kažko svarbaus pradėti tinkamu laiku, nereikia pradėti to netinkamu.

Scenarijai Datų ir laiko parinkimas

Kaip veikia scenarijai?

• Scenarijų paskirtis – parodyti Jums kada ir kokius reikalus pradėti palanku, o kada – ne;

• Ateinančios savaitės scenarijus svetainėje talpinu sekmadienio ryte. Todėl iki sekmadienio galima matyti visus einamosios savaitės dienų scenarijus. O ateinančio sekmadienio scenarijus įdedu pirmadienio ryte;

• Paspaudę bet kurią iš žemiau esančių savaitės dienų nuorodų, pateksite į puslapį, kuriame yra parašyti ne tik dienos scenarijai, bet ir kokiam Rytų zodiako gyvūnui kokią dieną reikalų spręsti nereikėtų. Kilus neaiškumams, parašykite man į soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.

» Pirmadienis

» Antradienis

» Trečiadienis

» Ketvirtadienis

» Penktadienis

» Šeštadienis

» Sekmadienis


soltiseg send e-mail

Scenarijai. Pavyzdys su kelione į parduotuvę

Tarkim, Jūs gyvenate Vilniuje kur nors Centre. Ir štai Jums prireikė nuvažiuoti į kokią nors parduotuvę, kuri yra Vilniaus pakrašty. Jūs žinote, kad iš šalia Jūsų namų esančios stotelės į minėtą parduotuvę Jūs nuvažiuoti galite beveik bet kokiu troleibusu. Už lango – žiema. Jūs nežiūrėdami į laikrodį einate į stotelę, ir ten sulaukiate pirmo pasitaikiusio troleibuso. Gerai, jei atvažiavo taip vadinamas „žemagrindis“ troleibusas, kuriame šilta ir jauku. O jei atvažiavo senas..? Bet jei Jūs turėsite troleibusų maršrutų mobiliąją programėlę, Jūs joje matysite, kada į stotelę atvažiuoja senas troleibusas, o kada šiltas ir jaukus. Taip yra ir su datų bei laiko parinkimu – jei žinote kada pradėti savo reikalus, jie tvarkysis „šiltai ir jaukiai“. Tam žemiau įdėjau Datų ir laiko parinkimo reikalams datas bei laikus visam mėnesiui.

Datos ir laikai reikalų pradžiai mėnesiui

Žemiau yra nuorodos į puslapius, kuriuose rasite tinkamas datas ir laikus reikalų pradžiai visam mėnesiui. Datos ir laikai parinkti naudojant stipriausią Rytų metafizikos sistemą  QMDJ.

Laiko parinkimas Vilniuje;

Laiko parinkimas Kaune;

Laiko parinkimas Klaipėdoje;

Laiko parinkimas Tauragėje;

Laiko parinkimas Raseiniuose;

Laiko parinkimas Panevėžyje;

Laiko parinkimas Londone;

Laiko parinkimas Northamptone;

Laiko parinkimas Dubline;

Laiko parinkimas Zeven;

Laiko parinkimas Altea.

Asmeninis mėnesio kalendorius

Jei svarbiems reikalams norite parinkti ne tik valandas, bet ir dienas, spauskite žemiau esantį paveikslėlį. Paspaudę pateksite į straipsnį Asmeninis mėnesio kalendorius. Minėto kalendoriaus pagalba labai lengvai nustatysite kokius reikalus ir kokią dieną spręsti galima, o kokių ne.
Asmeninis mėnesio kalendorius

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail