Blogai įrengtas tualetas

Blogai įrengtas tualetas įtakoja šeimos narių santykius, sveikatą, pajamas, vyrų fizinę ir psichologinę būseną. Pavyzdžiai – straipsnyje. Ir ne tik pavyzdžiai, bet ir paaiškinimai bei realios situacijos aprašymas, kuomet dėl netinkamo miegamojo lovos pastatymo, vos neįvyko skyrybos.
Blogai įrengtas tualetas

Blogai įrengtas tualetas. Neigiama įtaka poros santykiams

2015 metų rudenį į savo paštą gavau instruktorės laišką, kuriame buvo kalbama apie tai, ką gali padaryti netinkamai namuose įrengtas tualetas. Prie laiško buvo prisegta nuoroda į straipsnį. Paveikslėlis iš minėto straipsnio yra žemiau. Jame labai aiškiai matosi, kad tualetas kerta sutuoktinių lovą, kurioje jie miega. O jau kitą dieną paskambino pažįstama Moteris, kuri paprašė išsiaiškinti dėl ko pas ją po persikraustymo į naują butą, pašlijo santykiai su vyru. Jau vos ne iki skyrybų reikalai eina, nors į butą persikraustė vos prieš kelis mėnesius. O kai nusiunčiau jai žemiau esantį paveikslėlį, ji iš karto pasakė, kad pas juos situacija yra beveik identiška. Žinoma, lovą perstatėme į kitą vietą, ir jau po kelių mėnesių pora išskrido atostogų į pietryčių Aziją. Bet gi kiek daug yra žmonių, kurie nieko apie tokias tualeto negatyvias įtakas nežino, kiek žmonių netiki tuo ir t.t.. Kitą pavyzdį apie blogai įrengtą tualetą skaitykite po paveikslėliu.
Blogai įrengtas tualetas lovos atžvilgiu

Blogai įrengtas tualetas. Ci nepatenka į kambarius

Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta situacija, kur tualetas įrengtas tiesioje linijoje su įėjimo į namus durimis. Trumpiau sakant, tualeto durys žiūri tiesiai į įėjimo į namus duris. Tokiai situacijai esant, pro duris atėjusi Ci eis lauk tiesiai per tualetą. Gerai, jei pro duris ateina bloga Ci – tuomet Jums pasisekė. O jei pro įėjimo į namus duris ateidinės pinigų energija, tada bus pinigų stygius tokiuose namuose. Ir niekas nepadės jei nesiimsite korekcijų. Buvo mano praktikoje žmonių, kurie metė į šiukšlių kibirą analizes, sakydami, kad jie tuo netiki ir t.t.. Bet kai po kelių savaičių pas juos namuose nutiko gyvenimas, susitikti su tais žmonėmis teko vėl. Tik dirbti buvo daug sunkiau, nes žala jau buvo padaryta, o negatyvas – įsišaknijęs. Todėl, jei matote, kad kažkas negerai yra ir pas Jus namuose, iš karto rašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal, ir mes ką nors sugalvosime.
Blogai įrengtas tualetas įėjimo durų atžvilgiu

Blogai įrengtas tualetas. Kur tualetas neturėtų būti

Šiame skyrelyje aprašyti keli dalykai, apie kuriuos visi Meistrai pasakys tą patį:

1. Tualetas neturi būti įrengtas namų ar buto centre;

2. Tualetas neturi būti įrengtas namų ar buto Šiaurės vakaruose, nes tai labai neigiamai atsilieps tokiuose namuose gyvenantiems vyrams. Trumpiau sakant, jei tokiuose namuose tualetas bus įrengtas šiaurės vakaruose, vyras iš tokių namų pabėgs. Net pas ekstrasensą eiti nereikia ar visokių giminės prakeiksmų ieškoti per Moteriškąją liniją, – pakaks ir netinkamai įrengto tualeto;

3. Tualetas neturi būti įrengtas priešais kitų kambarių duris. Trumpiau sakant, tualeto durys neturi būti priešais miegamojo ar darbo kabineto duris, neturi būti priešais lovą, darbo stalą ir t.t.;

4. Jei tualetas bus įrengtas Persiko žiedo sektoriuje, gali atsirasti problemų santykiuose ir/ar problemų su reprodukcine bei šlapimo sistema. Jei nežinote kaip Persiko žiedo sektorių rasti, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


Klasikinis Fengšui. Butas

Reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti, kad šiame straipsnyje aprašyti tik keli netinkamai įrengto tualeto atvejai. Žinoma, kai ateinate į namus, kuriuose kanalizacijos stovas jau įrengtas ir pakeisti nieko negalite, tuomet visko pakoreguoti nepavyks. Bet jei turite galimybę prieš pirkdami būstą patikrinti kur einate gyventi, būtinai kvieskite Fengšui specialistą. Nekainuos jis daug, bet užtai Jūs tikrai žinosite ar reikia Jums tokio būsto, ar nelabai. Savo praktikoje turiu atvejų, kai pas Moteris dėl tokių būstų ir persileidimai vienas po kito buvo, ir uždegimai, ir t.t.. Tikrai neverta nustumti pagalbos rankos, jei ji, pavyzdžiui, yra Fengšui specialisto. Tik nesupainiokite – Jums reikia Klasikinio Fengšui specialisto, o ne pop Fengšui atstovo. O kuo jie skiriasi, paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Klasikinis Fengšui