Pinigų aktyvacijos namuose

Pinigų aktyvacijos namuose atliekamos naudojant meditacijas, ventiliatorių ar degančią žvakę. Darbui reikia gimimo datos ir būsto plano.
Pinigų aktyvacijos namuose

Pinigų aktyvacijos namuose. Įvadas

Pinigų aktyvacijos namuose ypatingos tuo, kad:

  • Aktyvacijos yra labai efektyvios;
  • Aktyvacijos parenkamos konkrečiam asmeniui;
  • Aktyvacijų trukmė gali būti 2 valandos, diena, mėnuo ar metai.

Tarkim, atliekama dviejų valandų trukmės aktyvacija. Tada pakanka parinktam dviejų valandų laikotarpiui į tam tikrą namų sektorių pastatyti veikiantį ventiliatorių ir kokias 10 – 15 minučių pamedituoti.
O yra ir tokių aktyvacijų, kai aktyvatoriumi yra pats žmogus. Šiuo atveju pakanka arba pamedituoti, arba kažką dirbti tam tikrame namų sektoriuje. Dar galima tiesiog miegoti tokiame namų sektoriuje. Bet šio tipo aktyvacijoms yra papildomas reikalavimas – aktyvacijos vieta turi būti gera pagal Fengšui. Ir jei pavyks tokią vietą namuose rasti bei joje pastatyti lovą mėnesiui ar metams, pinigų srauto padidėjimas – garantuotas. Kažkam versle gali pradėti labiau sektis, kažkam atlyginimą gali pakelti, kažkam loterijoje gali pasisekti ir t.t.. Yra netgi atvejų, kai žmogus visiškai netikėtai gavo palikimą.
Mobilis

Priemonės pinigų aktyvacijoms

Norint atlikti pinigų aktyvacijas patalpose, reikia:

  • Patalpų plano;
  • Žmogaus gimimo datos;
  • Skirtingoms aktyvacijoms kartais reikia skirtingų aktyvatorių. Vienoms aktyvacijoms naudojamas ventiliatorius, kitoms – deganti žvakė, dar kitoms – mobilis ar fontanėlis. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kuriame oro ventiliatorius pastatytas būsto Pietuose;
  • Dar yra aktyvacijų, kai į tam tikrą patalpos sektorių pakanka pastatyti darbo stalą ar lovą, kurioje žmogus pastoviai miega. Na ir žinoma labai gerai visose aktyvacijose veikia aktyvios meditacijos. Meditacijų trukmė turėtų būti ne mažiau kaip 10 – 15 minučių. Jei kažko nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Pinigų aktyvacijos namuose. Aktyvatoriai

Pinigų aktyvacijos verslui

Pinigų aktyvacijos verslui yra panašios į pinigų aktyvacijas namuose. Jei žmogus verslo reikalus tvarko namuose, tada pinigų aktyvacijos atliekamos namuose. Bet jei žmogus verslui naudoja biurą ar gamybines patalpas, tada aktyvacijas reikia atlikti ir verslo patalpose, ir verslininko namuose.
Pinigų aktyvacijos verslui

Pinigų aktyvacijų kainos

Aktyvacijas patalpose atlieka pats žmogus. Aš tik atsiunčiu instrukcijas, aktyvacijų datas, laikus ir patalpų sektorius, kuriuose atliekamos Pinigų aktyvacijos. Paslaugų kaina priklauso nuo žemiau aprašytų kriterijų:

  • Jei aš jau atlikęs Fengšui auditą žmogaus būste ar verslo patalpose, tokiam žmogui aš tik parengsiu instrukcijas ir atsiųsiu aktyvacijas. Aktyvacijų kaina mėnesiui – 50 €;
  • Būsto ar verslo patalpų Fengšui analizė – 50 €;
  • Gimimo datos analizė – 20 €.

Užsakius bet kurią paslaugą, nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie jį paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu