Datos parinkimas Baczy metodais

Datos parinkimas Baczy metodais. Tai technikos, duodančios gerų rezultatų net tada, kai laiko bei datų parinkimas atliekamas savarankiškai. Kitaip sakant, jei skaitėte šios svetainės straipsnį Scenarijai, Jūs be vargo susirasite tinkamą datą ir laiką bet kokiam reikalui patys.
Datos parinkimas Baczy metodais

Datos parinkimas Baczy metodais. Įvadas

Kad lengviau būtų suprasti kas yra datos parinkimas, duosiu pavyzdį. Tarkim, Jums reikia nuvažiuoti į kažkokį miestą už kelių šimtų kilometrų. Internete Jūs randate autobusų išvykimo-atvykimo grafikus. Ten taip pat pamatote, kad yra „ekspresai“, ir yra autobusai, sustojantys vos ne prie kiekvieno stulpo. Įdomu, ar kelionei Jūs pasirinksite stojantį vos ne prie kiekvieno stulpo bet po pusvalandžio, ar ekspresą, bet po dviejų valandų? Taip yra ir su laiko bei datos parinkimu – jei turite galimybę pasirinkti tinkamą datą ir laiką bei žinot kaip tai daryti, esate laisvi savo sprendimuose. Kitaip sakant – valdote situaciją.
Paslaugos žmonėms

Datos parinkimas Baczy metodais. Priemonės

Norint parinkti datą ir laiką bet kokiam reikalui Baczy metodais, neišeinant iš šios svetainės, reikia:

1. Užsukti į svetainės puslapį Kinų Saulės kalendorius, kuriame nustatysite savo Rytų horoskopo gyvūną;

2. Jei žinote savo Rytų horoskopo gyvūną, Jums reikėtų užsukti į svetainės straipsnį Scenarijai. Ten rasite informaciją, kokią dieną kokių reikalų pradėti – nereikėtų;

3. Atmetę netinkamas reikalams dienas, jau galite bandyti tvarkyti tai ką planavote;

4. Jei tinkamiausias datas norite parinkti konkrečiai sau, paskaitykite apie Asmeninį mėnesio kalendorių. Tam pakaks paspausti žemiau esantį paveikslėlį.

Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Datos parinkimas Baczy metodais. Pavyzdys

Tarkim, už lango yra 2022.07.20 diena. Jei žmogus minėtą dieną per svetainės puslapį Scenarijai paskaitys 2022.07.20 dienos tekstus, jis pamatys štai ką:

Asmeninis griovėjas. Ši diena nėra palanki gimusiems Drakono metais ar Drakono dieną. Diena netinka jokių reikalų pradžiai, vestuvėms, dokumentų pasirašymui, kelionių ar gydymo pradžiai, negalima skolintis, skolinti ir t.t.. Galimos rimtos klaidos ir trukdžiai. Jei gimėte Drakono dieną, papildomai gali kilti problemų santykiuose, atsirasti barnių ir kaltinimų, kas gali privesti prie santykių nutraukimo.
Datos parinkimas Baczy

Trumpas reziumė

Straipsnį užbaigti norėčiau linksmesne nata. Tiksliau sakant, kai kurie mano mokiniai yra prisiuntę laiškų su patvirtinimais, kad kai jie savo reikalams parinko tinkamas datas ir laikus, rezultatai buvo tikrai geri. Pas vienus – iš karto suveikė, pas kitus – po kažkurio laiko. Vienam, atlyginimą pakėlė, kitas – antrąją puselę sutiko, dar kitas – nepakliuvo į spąstus. Bet kuriuo atveju, kaip jau rašiau straipsnio pradžioje, jei galima gyvenimo keliu važiuoti ekspresu, kam tada stoti prie kiekvieno stulpo. Bet rinktis – Jums.