★★★★★ Views: 1 001

Datos parinkimas Baczy metodais

Datos parinkimas Baczy metodais. Tai technikos, duodančios gerų rezultatų net tada, kai laiko bei datų parinkimas atliekamas savarankiškai ir be spec. kursų. Kitaip sakant, jei skaitėte šios svetainės straipsnius Kinų Saulės kalendorius ir Scenarijai, Jūs be vargo susirasite tinkamą datą ir laiką bet kokiam reikalui. Ir kas svarbiausia – savarankiškai.
Datos parinkimas Baczy metodais

Datos parinkimas Baczy metodais. Įvadas

Kad lengviau būtų suprasti kas yra datos parinkimas, duosiu pavyzdį. Tarkim, Jums reikia nuvažiuoti į kažkokį miestą už kelių šimtų kilometrų. Internete Jūs randate autobusų išvykimo-atvykimo grafikus. Ten taip pat pamatote, kad yra „ekspresai“, ir yra autobusai, sustojantys vos ne prie kiekvieno stulpo. Įdomu, ar kelionei Jūs pasirinksite stojantį vos ne prie kiekvieno stulpo bet po pusvalandžio, ar ekspresą, bet po dviejų valandų? Taip yra ir su laiko bei datos parinkimu – jei turite galimybę pasirinkti tinkamą datą ir laiką bei žinot kaip tai daryti, esate laisvi savo sprendimuose. Kitaip sakant – valdote situaciją.
Paslaugos žmonėms

Datos parinkimas Baczy metodais. Priemonės

Norint parinkti datą ir laiką bet kokiam reikalui Baczy metodais, neišeinant iš šios svetainės, reikia:

1. Užsukti į svetainės puslapį Kinų Saulės kalendorius, kuriame nustatysite savo Rytų horoskopo gyvūną;

2. Jei žinote savo Rytų horoskopo gyvūną, Jums reikėtų užsukti į svetainės straipsnį Scenarijai. Ten rasite informaciją, kokią dieną kokių reikalų pradėti – nereikėtų;

3. Atmetę netinkamas reikalams dienas, jau galite bandyti tvarkyti tai ką planavote;

4. Jei tinkamiausias datas norite parinkti konkrečiai sau, paskaitykite apie Asmeninį mėnesio kalendorių. Tam pakaks paspausti žemiau esantį paveikslėlį.


Asmeninis mėnesio kalendorius

Datos parinkimas Baczy metodais. Pavyzdys

Tarkim, žmogus yra gimęs Šuns metais, o už lango – 2018.10.15 diena (Sekmadienis). Tai jei žmogus minėtą sekmadienį, per svetainės puslapį Scenarijai, paskaitys 2018.10.16 dienos (pirmadienio) tekstus, jis pamatys, kad tą 2018.10.16 (pirmadienį) pas jį ateis jo Asmeninis Griovėjas ir Bendras visiems Mėnesio bei Metų Griovėjas (paveikslėlis apačioje). Tai ar reikia dar ko nors, kad būtų aišku, jog tokią dieną nereikia pradėti jokių reikalų. Ir tai galiu sakyti su pilna atsakomybe už savo žodžius, nes iš didelio Š teko traukti ne vieną žmogų, kuris rimtus reikalus pradėjo Griovėjo diena. Patikėkite, tikrai nejuokinga, kai jauna pora kelis metus mina stipriausių Europos klinikų slenksčius, norėdama vaikelio susilaukti. O jis neateina, nes ištekėjo mergina būtent Griovėjo dieną. Ir kas svarbiausia, aš tą merginą buvau perspėjęs apie tokius dalykus. Tačiau tada atsakymas buvo toks: „Meilė viską nugalės“.
Datos parinkimas Baczy metodais Drakono diena

Trumpas reziumė

Straipsnį užbaigti norėčiau linksmesne nata. Tiksliau sakant, kai kurie mano mokiniai yra prisiuntę laiškų su patvirtinimais, kad kai jie savo reikalams parinko tinkamas datas ir laikus, rezultatai buvo tikrai geri. Pas vienus – iš karto suveikė, pas kitus – po kažkurio laiko. Vienam, atlyginimą pakėlė, kitas – antrąją puselę sutiko, dar kitas – nepakliuvo į spąstus. Bet kuriuo atveju, kaip jau rašiau straipsnio pradžioje, jei galima gyvenimo keliu važiuoti ekspresu, kam tada stoti prie kiekvieno stulpo. Bet rinktis – Jums.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail