★★★★★ Views: 1 031

Datos parinkimas QMDJ metodais

Datos parinkimas QMDJ sistemos metodais. Tai spec. Rytų technikos, kurioms datų parinkimas nėra kliūtis net tada, kai nėra jokių žmogaus gimimo duomenų. Gal Jums tai pasirodys kažkuo iš fantastikos srities, bet patikėkite, tai – realu. Ir taip realu, kad žmonės, kuriems nors kartą buvo pagelbėta QMDJ metodais, kreipiasi dar ir dar kartą. Tai kaip gi veikia datos parinkimas QMDJ sistemos metodais?
Datos parinkimas QMDJ metodais

Datos parinkimas. Pagrindinis QMDJ įrankis

Tarkim, žmogus atsiunčia el. laišką, kuriame jis prašo parinkti artimiausią datą bei laiką finansiniam sandėriui. Bet žmogus nenori minėti jokių gimimo duomenų, vardų, pavardžių ir t.t.. Ir šioje vietoje, patikėkit, žmogui su tokiais įvadiniais duomenimis, nepadėtų beveik jokia sistema, kuri analizei naudoja gimimo datas, vardus ir t.t.. Tuo tarpu QMDJ sistema su žmogaus užduotimi susitvarkys per kelias minutes. Taip yra dėl to, kad QMDJ naudoja laiko pjūvius. O kaip atrodo vienas iš QMDJ laiko pjūvio variantų, pamatyti galite pažiūrėję į žemiau esantį paveikslėlį. Jame užfiksuoti kompiuterinės programos QMDJ 5.3 Professional surasta data bei laiko intervalas, konkrečiai tam finansiniam sandėriui. Tuo tarpu pačiam žmogui belieka tik būti ten nustatytą dieną nustatytu laiku. Ir kaip tik tai tenkins vieną iš Sėkmės sąlygų – atsidurti tinkamoje vietoje, tinkamu lauku. Beje, apie jau minėtą kompiuterinę programą QMDJ 5.3 Professional paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Datos parinkimas qmdj metodais Programa QMDJ 5.3 Pro

Datos parinkimas. Laiko pjūvio analizė

QMDJ laiko pjūvis ir analizė to, kas žmogui parinkta:

• Pirmiausia, ką laiko pjūvyje pamatys bet kuris Rytų mokslų entuziastas, bus dienos ir valandos sąjunga. Kitaip sakant, parinkta tokia diena ir laiko intervalas, kai dienos ir valandos elementai jungiasi į sąjungą. Ir kai taip būna, reikalas gauna puikų pradinį impulsą. O kur gera pradžia, ten – pusė darbo;

• Antras labai teigiamas dalykas yra tai, kad šalia žmogų simbolizuojančio hieroglifo, stovi hieroglifas, reiškiantis beveik maksimalią aukščiausių jėgų pagalbą;

• Šalia žmogaus reikalo, stovi pelną simbolizuojantis hieroglifas. Tai aktyvuoja pelno energiją;

• Reikalas yra gerose struktūrose: <Žvaigždėtasis Mistikas ir raudonas paukštis> Sėkmė kontraktuose ir susitarimuose. Palanku susitikti su globėjais, užsiimti kultūrine ir literatūrine veikla. <9 Dunj – Dangiškoji Struktūra> Visi reikalai klesti, galima duoti prašymą prekiauti, prašyti paaukštinimo, slėpti pėdsakus, vesti (tekėti), prašyti valdžios pagalbos, persikraustyti. <9 Dunj – Dvasių (Dievų) Struktūra> Palanku sėkmei gauti ir Dangaus palaiminimui. Tinka strategijų atidirbimui.

Datos parinkimas. Papildomi įrankiai

Viršuje aprašytuose punktuose minėjau, kas yra statiško ir ko žmogus beveik negali įtakoti. O dabar noriu parašyti kelis dalykus, kuriuos žinodamas, žmogus sustiprins savo reikalo sėkmę:

• Kokiu atstumu, kurioje kryptyje nuo susitikimo vietos ir kiek laiko toje vietoje žmogui reikia pabūti;

• Kada į tą vietą ateiti, kuo apsirengus, kokius su savimi turėti daiktus, papuošalus ir pan;

• Kada iš tos vietos pajudėti, kiek laiko eiti, ką daryti ėjimo metu ir t.t.

Žinoma, gal Jums atrodys, kad čia kažkokia magija, kad to niekas nedaro. Ir Jūs suklysite taip manydami, nes šios technikos naudojamos tūkstančius metų. Galų gale, pažiūrėkite, kokio dydžio ir kokios formos laikrodį dėvi pagrindinis derybininkas, ir pasidomėkite, ką tai reiškia Rytų metafizikoje. O jei perskaitytuose tekstuose kažko nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Ir jei nebus papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Trumpas reziumė

Šį straipsnį parašiau maksimaliai trumpą, nes jei bandyti apie QMDJ kalbėti daug, gyvenimo neužteks visam tam reikalui. Bet apie visai neseniai man pasakytą frazę, nenutylėsiu. Štai ji: „Tau jau nebereikia nieko ir niekam įrodinėti… Keista būtų, jei po šitiek metų praktikos tu nematytum“. Ir tai pasakė žmogus, kuris mano augimą stebėjo nuo pirmų mano žingsnių ne tik Rytų moksluose, bet ir Numerologijos bei Astrologijos pažinimo etapuose. Ir nors aš minėtas disciplinas dar vis naudoju analizėse, tačiau kai užsakomas datos parinkimas be gimimo duomenų, darbui naudoti galiu tik QMDJ sistemą. Ir ji niekada nėra pasakiusi, kad ji nemato, ar kad jai trūksta duomenų. Todėl, jei tik pas Jus atsiranda kokių nors sunkiai sprendžiamų reikalų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). O aš, gavęs Jūsų laišką, iš karto matysiu, kuo galiu Jums padėti.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail