Datos parinkimas QMDJ metodais

Datos parinkimas QMDJ sistemos metodais. Tai Rytų technikos, kurioms datų parinkimas nėra kliūtis net tada, kai nėra gimimo duomenų. Ir tai yra taip efektyvu, kad žmonės, kuriems nors kartą buvo padėta QMDJ metodais, kreipiasi dar ir dar.
Datos parinkimas QMDJ metodais

Datos parinkimas. Pagrindinis QMDJ įrankis

Tarkim, žmogus užsako parinkti datą bei laiką finansiniam sandėriui. Bet jis nenori minėti gimimo datų. Su tokiais duomenimis nepadėtų jokia sistema, kuri analizei naudoja gimimo datas. O QMDJ sistema su užduotimi susitvarkys per kelias minutes. Taip yra dėl to, kad QMDJ naudoja laiko pjūvius. Kaip atrodo vienas iš QMDJ laiko pjūvių pamatyti galite pažiūrėję į žemiau esantį paveikslėlį. Jame užfiksuoti kompiuterinės programos QMDJ 5.3 Professional surasta data bei laiko intervalas minėtam sandėriui. Apie kompiuterinę programą QMDJ 5.3 Professional paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Datos parinkimas qmdj metodais Programa QMDJ 5.3 Pro

Datos parinkimas. Laiko pjūvio analizė

QMDJ laiko pjūvis ir analizė to, kas žmogui parinkta:

• Pirmiausia, ką laiko pjūvyje pamatys bet kuris Rytų mokslų entuziastas, bus dienos ir valandos sąjunga;

• Šalia žmogaus stovi hieroglifas, reiškiantis beveik maksimalią aukščiausių jėgų pagalbą;

• Šalia žmogaus reikalo stovi pelną simbolizuojantis hieroglifas. Tai aktyvuoja pelno energiją;

• Reikalas yra gerose struktūrose: Žvaigždėtas Mistikas ir raudonas paukštis. Sėkmė kontraktuose ir susitarimuose. Palanku susitikti su globėjais, užsiimti kultūrine ir literatūrine veikla. 9 Dunj – Dangiškoji Struktūra. Visi reikalai klesti, galima duoti prašymą prekiauti, prašyti paaukštinimo, slėpti pėdsakus, vesti (tekėti), prašyti valdžios pagalbos, persikraustyti. 9 Dunj – Dvasių (Dievų) Struktūra. Palanku sėkmei gauti ir Dangaus palaiminimui. Tinka strategijų atidirbimui.

Datos parinkimas. Papildomi įrankiai

Viršuje aprašytuose punktuose minėjau, kas yra statiško ir ko žmogus beveik negali įtakoti. O dabar noriu parašyti kelis dalykus, kuriuos žinodamas, žmogus sustiprins savo reikalo sėkmę:

• Kokiu atstumu, kurioje kryptyje nuo susitikimo vietos ir kiek laiko toje vietoje žmogui reikia pabūti;

• Kada į tą vietą ateiti, kuo apsirengus, kokius su savimi turėti daiktus, papuošalus ir pan;

• Kada iš tos vietos pajudėti, kiek laiko eiti, ką daryti ėjimo metu ir t.t.

Gal Jums atrodys, kad čia kažkokia magija. Ir Jūs suklysite taip manydami, nes šios technikos naudojamos tūkstančius metų. Pažiūrėkite, kokio dydžio ir kokios formos laikrodį dėvi pagrindinis derybininkas, ir pasidomėkite, ką tai reiškia Rytų metafizikoje. O jei perskaitytuose tekstuose kažko nesuprasite, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

soltiseg send e-mail

Dar vienas pavyzdys

2013 metais vienas Australietis klausė dėl darbo perspektyvų. Jis gyvena Australijos vakaruose ir visai šalia jūros. O jo gimimo QMDJ laiko pjūvyje rodo, kad jo darbas yra Vakaruose. Ir tokiai situacijai esant, kai Vakaruose jau yra tik jūra, nieko kita ir nelieka, kaip visą gyvenimą dirbti jūroje. Ką ir daro minėtas Australietis. Ir nors gyvenimo eigoje jis ne kartą bandė darbintis ir kitur, nuo savo QMDJ gimimo laiko pjūvio jis taip ir nepabėgo. Ir nieko čia nepadarysi – tokią datą ir laiką jis pasirinko atėjimui į šį pasaulį. Beje, žemiau esančią nuotrauką su žmonėmis, maitinančiais delfinus, iš savo fotoaparato atsiuntė jis.
QMDJ Datų parinkimas

Trumpas reziumė

Savo darbe aš kai kada naudoju numerologijos bei astrologijos sistemas. Bet kai užsakomas datos parinkimas be gimimo duomenų, darbui naudoti galiu tik QMDJ sistemą. Ir ji niekada nėra pasakiusi, kad ji nemato, ar kad jai trūksta duomenų. Todėl, jei pas Jus atsiranda kokių nors sunkiai sprendžiamų reikalų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. O aš, gavęs Jūsų laišką, iš karto matysiu kuo galiu Jums padėti.