Santykių krizė Likime

Santykių krizė Likime. Kaip tai pamatyti ir ar galima ką nors pakeisti? Atsakant į šiuos klausimus, aprašysiu atvejį iš realios šeimos gyvenimo. Poros Likimo knygų analizė buvo atlikta 2018.06.13, nes poros gyvenime jau buvo juntami tam tikri santykių krizės požymiai.
Santykių krizė Likimo knygoje

Santykių krizė vyro Likime

Žemiau esančiame paveikslėlyje pavaizduoti poros santykiai vyro Likimo knygoje. Santykiai vaizduojami šviesiai geltonu grafiku. Analizei paimtas vienerių metų laikotarpis nuo 2018.02.15 iki 2019.02.16. Paveikslėlyje labai aiškiai matosi, kad poros santykiai nėra tiesi stabili linija ir kokiame nors fiksuotame aukštyje. Gyvenime būtent taip ir yra, nes būna ir pakilimų, ir blogesnių periodų. Tai štai, vienas iš tokių blogesnių periodų vyro Likimo knygoje prasideda nuo 2018 m. birželio (lengvas geltono grafiko pajudėjimas žemyn). Bet jau nuo 2018 m. liepos pabaigos, geltonas santykių grafikas staigiai krenta žemyn. Ir savo kritimo piką jis pasiekia apie 2018 m. rugsėjį. Tai ir yra santykių krizė vyro Likime.
Santykių krizė vyro Likimo knygoje

Santykių krizė Moters Likime

Kadangi vyro santykių grafikai jau išnagrinėti viršutinėje pastraipoje, pažiūrėkime, ar nėra ko nors panašaus ir žmonos Likime (paveikslėlyje apačioje). Ir kaip bebūtų keista, žmonos Likimo knygoje geltonas santykių grafikas taip pat krenta žemyn. Ir patį žemiausią tašką jis pasiekia taip pat 2018 m. rugsėjį (kaip ir pas vyrą). Tik pas žmoną santykių krizė prasideda ne 2018 m. birželį (kaip pas vyrą), o 2018 m. gegužę. Kas tai galėjo įtakoti, kol kas neaišku, nes jokių priežasčių tam įvykti žmonos Likime – nėra. Tai parodo dar vienas žmonos Likimo knygos fragmentas, paveikslėlyje „Žmonos Stichijų grafikai“ (sekančioje pastraipoje).
Santykių krizė žmonos Likimo knygoje

Santykių krizė. Galimos priežastys

Taigi, kaip jau rašiau viršutinėje pastraipoje, žmonos Likime jokių priežasčių santykiams su vyru pablogėti 2018 m. gegužę – nėra. Tai parodo 2018 m. gegužės ir birželio mėnesiais žmonos Likime dominuojantys raudoni (vyro) grafikai. Tačiau labai ryškiai nuo 2018 m. liepos, žmonos Likime į viršų pradeda kilti pilki grafikai. Tamsiai pilkas grafikas – broliai, seserys, draugai, bendradarbiai ir t.t., o šviesiai pilkas Metalo In grafikas – Santykių ir turtų vagys (konkurentai, priešai ir t.t.). Ir būtent 2018 m. rugsėjį, žmonos „Santykių ir Turtų vagys“ pasiekia savo galios piką. Ir tai gali būti viena iš priežasčių, dėl ko santykių grafikai poros Likimuose atsiduria pačiuose dugnuose. O matant, kad jau nuo 2018 m. spalio vidurio žmonos Likime visą mėnesį dominuos dukros grafikas (šviesiai mėlynas), galima spėti, kad dukra kažkaip susijusi su visu tuo. Juolab, dukros grafikas žmonos Likime niekada anksčiau nedominavo. Beje, dukra, pagal U-SIN koncepciją, yra Metalas In, žmonai simbolizuojantis Santykių ir Turtų vagį.
Stichijų grafikai žmonos Likimo knygoje

Trumpas reziumė

Trumpai reziumuojant viršuje aprašytas situacijas, norėčiau pasakyti tik vieną: santykių pablogėjimas poros santykiuose straipsnio rašymo momentu – yra. O ar pildysis straipsnyje aprašytos prognozės, matysis po trijų mėnesių, kai ateis jau ne kartą straipsnyje minėtas 2018 m. rugsėjis.

Ir dar: straipsnio pradžioje minėjau, kad atsakysiu, kaip sušvelninti tokių krizių įtakas. Tai štai, geriausia priemonė, padedanti sušvelninti bet kokių krizių įtakas, yra žinojimas, kada tos krizės realiame gyvenime gali pasirodyti. Kitaip sakant, jei žinai krizių pasirodymo periodus, gali ieškoti priemonių tam sušvelninti iš anksto. Ir psichologams atsakysiu, kad tai nėra savęs programavimas krizei, nes man teko atlikti šimtus įvairių krizių analizių skirtingų žmonių Likimo knygose jau po to, kai krizės pas minėtus žmones buvo įvykusios. Tačiau, kai tie patys žmonės po mano analizių sužinojo ateinančių galimų krizių datas, jie su tomis krizėmis susitvarkė savarankiškai. Laiškų su padėkomis kopijas – turiu.

Praėjus trims mėnesiams nuo straipsnio pasirodymo

Talpindamas šį straipsnį į svetainę 2018.06.13, rašiau: „O ar pildysis straipsnyje aprašytos prognozės, matysis po trijų mėnesių, kai ateis jau ne kartą straipsnyje minėtas 2018 m. rugsėjis“. Tai štai, rašant šias eilutes, už lango yra 2018 m. rugsėjo 17 diena. O lygiai prieš dvi dienas, straipsnyje prognozuota krizė – įvyko. O įvyko ne todėl, kad apie krizę santykiuose žinota iš anksto, bet dėl to, kad apie visa tai buvo pamiršta. O kažkas, kam labai knieti tuos santykius išardyti – nepamiršo to. Ir nors šiuo metu viskas aprimo, kartėlis ir nuoskaudos – liko. O juk viso to galėjo ir nebūti, jei į mums rodomus ženklus žiūrėtume atidžiau. Todėl, jei jums santykiai svarbūs, nepalikite jų vienų kovos lauke, padėkite jiems.