Santykių ir turtų vagys

Santykių ir turtų vagys. Kaip juos aptikti ir apsiginti nuo jų? Jei atvirai, rasti juos Likime ar gyvenimo periode, nėra sunku. Kaip – žiūrėkite straipsnyje.
Santykių ir turtų vagys Likimo analizė

Santykių ir turtų vagys. Kas tai

Jei apie santykių bei turtų vagis kalbėti trumpai ir ne technine kalba, tada:

1. Tai būtų realūs asmenys, kurie visokiais įmanomais būdais gali kenkti Jūsų santykiams su Jūsų antrąja pusele, atiminėti Jūsų turtus. Tai gali būti konkurentai asmeniniame versle ar kolegos darbe, tėvai, vaikai, broliai, seserys, draugai ir t.t. Dar daugiau, žmonės gali net nežinoti, kad jie yra santykių ir turtų vagys Jums. Juolab, kokiais periodais jie Jums kenkia. Viskas priklauso nuo to, kurioje vietoje yra santykių ir turtų vagį Jums simbolizuojantis hieroglifas – Jūsų gimimo datoje ar atėjusiame kalendoriniame periode;

2. Tai įvairios trukmės gyvenimo periodai, kurių metu žmogus gali prarasti santykius ir turtus dėl kokių nors aplinkybių. Pavyzdžiui, žmogus iš pačio ryto pradeda prisiminti įvairias nuoskaudas, kurias jis kažkada patyrė bendraudamas su savo antrąja pusele. Viduje pradeda viskas „virti“, vaizdai darosi aiškūs, norisi „kibti antrajai puselei į atlapus“. Arba, be jokios priežasties, norisi tiesiog „pasitaškyti“ pinigais.

Asmenybės elementas

Santykių ir turtų vagys. Kaip juos rasti

Santykių ir turtų vagį simbolizuoja hieroglifas, galintis būti žmogaus gimimo datoje arba atėjusiame kalendoriniame periode. Norint žinoti koks hieroglifas simbolizuoja santykių ir turtų vagį, reikia žinoti Asmenybės elementą. Apie tai paskaityti galite paspaudę viršuje esantį paveikslėlį su akmenimis. Visa tai žinant, pakaks prisiminti vieną taisyklę: santykių ir turtų vagys bus visi, kas bus tos pačios stichijos kaip ir Jūs, bet priešingo poliariškumo pagal In/Jan. Kitaip sakant, jei Jūs esate Ugnis Jan, santykių ir turtų vagys Jums bus visos Ugnys In. Dirbant savarankiškai, padėti gali straipsnis Likimo analizė savarankiškai. Bet jei baiminatės, kad savarankiškai Jums gali nepavykti, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.
soltiseg send e-mail

Santykių ir turtų vagys. Pavyzdys

Žemiau esančiame paveikslėlyje pavaizduotas momentas, kuris labai stipriai pakeitė realaus žmogaus gyvenimą. Panagrinėkime, kas gi tada, 2004.12.04 dieną, įvyko:

1. Paveikslėlio kairėje dalyje matosi, kad žmogus yra (Ugnis Jan). O iš viršutinių skyrelių jau žinome, kad šiam žmogui Santykių ir turtų vagis yra (Ugnis In);

2. Paveikslėlio apačioje pavaizduota jau minėta data 2004.12.04 ir net valanda, kurios metu vyriškiui buvo praneštos trys naujienos iš karto: ji sudaužė jo mašiną, ji sutiko kitą vyriškį ir ji išeina gyventi pas savo draugę. Ir visa tai labai aiškiai matosi paveikslėlyje, kur (dvi Ugnys In), puola vyriškio Asmenybės elementą (Ugnį Jan). Visa tai parodyta dvejomis raudonomis rodyklėmis;

3. Nežinau, ar patikėsite, bet ši pora – išsiskyrė. Ir nors dar du su puse metų jie studijavo tą pačią specialybę tose pačiose auditorijose, po diplomų įteikimo jie daugiau nebesimatė.

Santykių ir turtų vagys dienoje

Kaip nuo santykių ir turtų vagių apsiginti

Kaip jau ne kartą rašiau daugelyje projekto straipsnių, pati stipriausia apsauga nuo bet kokių problemų, yra žinojimas, kas tai per problema ir kada ji ruošiasi ateiti. Kitaip sakant, nežinant jokių Rytų technikų, bet žinant, kas ir kada ruošiasi padaryti ką nors negero, visada galima tam pasiruošti. Pavyzdžiui, jei matote, kad ateina pykimosi su antrąja pusele diena, o antroji puselė yra skeptikas, tą dieną reikėtų su antrąja pusele kartu būti kaip galima rečiau, filtruoti savo išsireiškimus ir t.t. Na ir žinoma, reikėtų iš anksto pasisemti kantrybės bei tolerancijos. O jei santykių ir turtų vagies dieną bankas Jums siūlo pasirašyti kokį nors sutartį, bėkite ne tik nuo tokio pasiūlymo, bet ir nuo tokio banko. Bet ne visada, nes santykių ir turtų vagis niekada tuščiomis neišeina. Todėl, padarykite tą dieną pavedimą už komunalines paslaugas, nusipirkite brangių vitaminų, duokite išmaldos ir t.t..
soltiseg send e-mail

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu