Energijos vampyrai

Energijos vampyrai. Po konsultacijų esu lyg išsunkta citrina. Ypač, kai žiūriu kelis atvejus per dieną. Taip savo naują straipsnį „Grįžkime iš dangaus į žemę“ pradeda mano Mokytoja. O ar neteko Jums taip jaustis po konsultacijų, kai dirbti teko su sudėtinga situacija ar žmogumi? Neabejoju – teko. Ir nenuostabu, kad jautėtės lyg išsunkta citrina, nes Jums teko dirbti su plonosiomis energijomis. Dar daugiau, net nesvarbu, žinojote Jūs apie tokio tipo energijas, ar ne. O kaip minėtos energijos gali žmogų paveikti ir kaip atsistatyti, remiantis mano Mokytojos straipsniu, skaitykite po paveikslėliu.
Energijos vampyrai

Energijos vampyrai. Simptomai

Straipsnio įvadinėje dalyje paminėjau, kad konsultuojant ar po konsultacijų, kai dirbti teko su sudėtinga situacija ar žmogumi, gana dažnai jautėtės lyg išsunkta citrina. O žemiau įdedu ir daugiau simptomų, kurie padės Jums galutinai nustatyti, kad Jus iš tikrųjų išsunkė:

• Stiprus išsiblaškymas, kai nepastebite net akivaizdžių dalykų;

• Tuo pat metu juntamas alkis ir šleikštulys maistui;

• Jausmas, lyg esi ištuštintas indas;

• Jausmas, lyg užvirė smegenys;

• Problemos su atmintimi;

• Nuovargis, svaigulys, pykinimas;

• Dirglumas, nemiga, diskomforto jausmas ir t.t..

Jei pavyko sau „pritaikyti“ daugiau kaip pusę išvardintų simptomų, drąsiai galima sakyti, kad pas Jus tikrai gali būti pažeistas energetinis organizmo balansas. Kitaip sakant, Jūs praradote taip vadinamą „įžeminimą“. Tokiai situacijai esant, labai sunku susikaupti, galima prarasti realybės jausmą ir t.t.. Todėl labai svarbu simptomus vos pajutus, imtis priemonių. Apie jas skaitykite sekančioje straipsnio dalyje.


Energijos vampyrai ir apsaugos

Energijos vampyrai. Gynybos priemonės

Geriausias būdas subalansuoti energetiką – Cigun (Chigong). Užsiiminėti reikėtų reguliariai ir pas gerą instruktorių. Gyvenantys Vilniuje galėtų kreiptis į Baibą. O praktikuojantys Cigun, pastovėkite „Medyje“. Jei instruktoriaus neturite, tuomet po konsultacijų atlikite bent jau šiuos pratimus:

• Atsisėskite arba atsistokite patogiai, kad Jūsų niekas neblaškytų bent 10 minučių, užsimerkite;

• Įsivaizduokite, kad per Jūsų pėdas į žemę eina stori energetiniai kanalai, panašūs į šaknis. Taip darant, po kelių minučių apatinė kūno dalis pasunkėja;

• Galima įsivaizduoti, kad stuburas yra lyg koks kamienas, susijungęs su žemės centru;

• Labai gerai būtų pajausti aiškų ir malonų ryšį su žeme, kuri Jus maitina ir duoda Jums savo palaikymą.

Dar po sudėtingos konsultacijos puikiai pagelbės vonia. Vanduo turėtų būti nekarštas. Druskos į vandenį dėti reikėtų apie 0,5 – 1 kilogramą. Prieš vonią reikėtų pastovėti po dušu, stovint ant išpiltos druskos ir įsivaizduojant, kaip su tekančiu vandeniu iš Jūsų išteka visas negatyvas.

Jei kilo neaiškumų ar klausimų

Jei šiame straipsnio skaitymo etape ko nors nesupratote, ar turite kokių nors klausimų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.
soltiseg send e-mail

Energijos vampyrai. Gynybos priemonės 2

Maistas yra puiki įsižeminimo priemonė. Jei nesate vegetaras, tuomet tiks mėsos kepsnys (minimalaus apkepimo). Arba galima išgerti taurę raudono vyno, porą gurkšnelių likerio ar konjako. O jei netinka nei mėsa, nei alkoholis, tuomet tiks šakniavaisiai ir raudonos ar oranžinės spalvos produktai;

Išvyka į užmiestį taip pat puikiai tiks įsižeminimui. Kai kada pakanka tiesiog pasėdėti kur nors ant suoliuko kokiame nors parke miesto pakraštyje ir t.t.. Svarbiausia, kad būdami ten, išmoktumėte jausti ryšį su Motule Žeme. O jei sezonas leidžia, būtų tiesiog nuostabu kažkiek laiko pagulėti ant šiltos žemės, delnais ir priekinę kūno dalimi prisiglaudus prie žemės paviršiaus;

Cigun pratimai, aktyvuojantys limfos tekėjimą, masažas, fiziniai pratimai, šokiai ir t.t.

Kasdieniai užsiėmimai: kambarių tvarkymas, maisto gamyba, seksas;

Meditacija prie žvakės. Veikia puikiai, nes ugnis turi valymo savybių. Tiesiog pasėdėkite kelias minutes žiūrėdami į žvakės liepsną. Beje, uždegtą žvakę galima laikyti šalia ir konsultacijos metu.


Energijos vampyrai ir apsaugos

Reziumė

Straipsnio pabaigai norėčiau priminti, kad energijos praradimai ar taip vadinamas energetinis vampyrizmas, nėra kažkas antgamtiško, ko negalėtų paaiškinti mokslas. Žinoma, yra ir piktybinių dalykų, kurie žmogų išsunkia labiau nei citriną, bet net ir į tokius pakliuvus, įsižeminimas vis tiek veiks. Svarbiausia – nepanikuoti, neįsileisti baimės ir nepasiduoti psichologinio kodavimo technikoms. Jei viską darysite teisingai ir pastoviai dirbsite su įžeminimu, po 4 – 6 savaičių energetinės atakos baigsis. Sunkesnių situacijų atveju, galima kelis kartus nueiti į tam reikalui puikiai tinkančią šią aktyvaciją:

Vaiduoklių apgaulė: Palanku egzorcizmui, dvasių išvarymui, sąmonės valymui, meditacijoms, padeda išvengti pavojų. Patartina Dvasių ar kokių nors kitokių esybių išvarymą daryti kelis kartus, nes grįžusios esybės būna daug kartų piktesnės. Šiai QMDJ aktyvacijai žmogų aš parengiu pats. Aktyvacijos efektyvumą patvirtino stipriausi pasaulio ekstrasensai ir kiti savo sričių profesionalai. Paslauga – mokama. Minimali užsakymo suma – 30 EUR. Prie šios aktyvacijos trisdešimčiai dienų parenku papildomų aktyvacijų. Apie jas skaitykite paspaudę nuorodą: QMDJ aktyvacijų sąrašas.