Datų ir laiko parinkimas

Datų ir laiko parinkimas reikalams spręsti atliekamas QMDJ sistemos pagalba. Šiai sistemai nereikia gimimo datų. Jei norite rasti datą bei laiką reikalo pradžiai, parašykite man į soltiseg@gmail.com. O jei norėsite užsakyti asmeninį mėnesio kalendorių, apie jį skaitykite po žemiau esančiu paveikslėliu.
Datų ir laiko parinkimas

Datų parinkimas asmeniniame mėnesio kalendoriuje

Asmeninis mėnesio kalendorius patogus tuo, kad jis telpa telefono ekrane paveiksliuko pavidalu. Minėtame paveiksliuke matosi kokią dieną reikalus spręsti galima, o kokių negalima. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Asmeninis mėnesio kalendorius

Datų ir laiko parinkimas. QMDJ

Kaip QMDJ susikalba su laiku, šiais laikais nežino niekas. O nežino todėl, kad šias neįtikėtinai efektyvias karines technikas Kinų dinastijų valdymo laikais žinojo tik artimiausi imperatoriui žmonės. Tais laikais, jei nors mažiausia informacijos dalis apie QMDJ nutekėdavo pašaliniam asmeniui, gyvybės netekdavo ne tik pašalinis asmuo, bet ir visi tos gyvenvietės žmonės, kurioje tas pašalinis gyveno. O vakaruose apie šią sistemą atviriau kalbėti pradėta tik šio šimtmečio pradžioje. Žinoma, technikų neatskleisiu ir aš, nes dar pirmame kurse daviau priesaiką. Bet trumpai aprašyti QMDJ galimybes man nedraudžia niekas.
Laiko parinkimas

Datų ir laiko parinkimas. Pirmas modulis

Prognozės. Šių technikų pagalba galima ne tik matyti esamą situaciją ar prognozuoti situacijos eigą, bet ir keisti kai kuriuos situacijos parametrus. Pavyzdžiui, jei būsimas darbdavys Jums paskyrė interviu datą ir laiką, QMDJ pajėgi ne tik matyti to susitikimo rezultatus, bet ir koreguoti juos. Daugiau apie sritis, kuriose QMDJ sistema gali padėti, skaitykite puslapyje Paslaugos;

QMDJ aktyvacijos. Apie tai paskaityti galima puslapyje QMDJ aktyvacijos;

Aktyvacijos namuose. Labiausiai šio tipo aktyvacijos tinka jaunoms mamoms ir tiems, kas reguliariai vaikščioti ar važinėti į aktyvacijas negali.


Programa QMDJ 5.3 Professional

Datų ir laiko parinkimas. Antras modulis

Daiktų ar žmonių paieška. Žiūrima, ar daiktas pavogtas, ar pamestas, ar šansų rasti yra, kur ieškoti;

Santykių situacijos analizė, prognozės. Pavyzdžiui: „Vyras turi meilužę. Ar nesubyrės santuoka ir ką daryti?“, „Ar būsimas vyras ateityje bus turtingu?“;

Nėštumas ir gimdymas. Čia man pasisekė neįtikėtinai – gavau galimybę pristatyti dėstytojams ir grupiokams dukros nėštumo bei gimdymo prognozę. Tiesą sakant, dukra pagimdė natūraliai, be skatinamųjų ir prognozuotą dieną;

Pirkimai/pardavimai. Žiūrima, kada parduoti, kokie skaitmenys turi būti kainoje, ar bus pelnas;

Kelionės. Čia žiūrima kada važiuoti ir ką daryti, jei tenka vykti į blogą kelionę;

Ligos, susirgimai. Nustatomos grėsmės, perspektyvos ir kas gali padėti;

Teismai. Ar verta teikti ieškinį, kuri Šalis turi daugiau šansų, teismų eiga;

Loterijos, sporto varžybų rezultatų prognozės;

Valiutų/akcijų kursų prognozės ir kiti šablonai.


Datos ir laikai

Trečias datų ir laiko parinkimo modulis

Šioje vietoje norėčiau šiek tiek pasigirti, nes mūsų kursas buvo pirmas, kuriam buvo atskleistos naujausios Kinų meistrų ilgai slėptos datų bei laiko parinkimo technikos. Naudojant šias technikas, gana nesunkiai galima rasti efektyvų arba priimtiną laiką bet kokio reikalo pradžiai. Apie visa tai paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Datų parinkimas

Pasiūlymas Jums

Jei turite idėjų, pasiūlymų ar noro prisijungti prie projekto, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Rašyti galite nebūtinai Rytų mokslų tema, nes esu studijavęs Rytų bei Vakarų Astrologiją, Medicininę astrologiją, Rytų medicinos bazines dogmas, Homeopatiją, Numerologiją, Fiziognomiką, Psichologiją, lankiau Cigun ir t.t.. Taip pat turiu sukaupęs daug įvairios medžiagos knygose, vadovėliuose, skaitmeniniame formate.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail