★★★★★ Views: 5 148

Datų ir laiko parinkimas

Datų ir laiko parinkimas svarbiems reikalams galimas įvairių technikų pagalba. Bet yra ir tokių sistemų, kurios datas bei laiką bet kokiems reikalams parinkti gali ir be jokių žmogaus gimimo duomenų. Viena iš tokių sistemų – QMDJ. Ji dirba su laiku per užklausas. Todėl, jei norite rasti tinkamiausią datą bei laiką svarbaus reikalo pradžiai, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Paslaugos kaina – 46.80 €. O jei norite sužinoti kuo dar gali padėti stipriausia Rytų metafizikos sistema QMDJ, skaitykite žemiau.
Datų ir laiko parinkimas

Datų ir laiko parinkimas. Kaip QMDJ tai daro

Kaip QMDJ „susikalba“ su Laiku, šiais laikais nežino niekas. O nežino todėl, kad šias neįtikėtinai efektyvias karines technikas, Kinų dinastijų valdymo laikais, žinojo tik artimiausi imperatoriui žmonės. Tais laikais, jei nors mažiausia informacijos dalis apie QMDJ nutekėdavo pašaliniam asmeniui, gyvybės netekdavo ne tik pašalinis asmuo, bet ir visi tos gyvenvietės žmonės, kurioje tas pašalinis gyveno. O Vakaruose apie šią sistemą atviriau kalbėti pradėta tik šio šimtmečio pradžioje. Tuo tarpu aš apie sistemą sužinojau tik 2011 m. Ir tik 2015 m., kai mano Rytų mokslų žinios buvo patikrintos testais, buvau priimtas į pirmą QMDJ modulį. Studijas tęsiau 2016 ir 2017 metais. Kiekvieno kurso eigoje ir pabaigoje reikėjo atlikti namų darbus bei laikyti testus. Tik viską atlikus teisingai, žinios buvo įvertintos sertifikatais, ir buvo galima pereiti į kitą kursą. Žinoma, technikų neatskleisiu ir aš, nes dar pirmame kurse daviau priesaiką. Bet trumpai aprašyti QMDJ galimybes, man nedraudžia niekas:
Laiko parinkimas

Datų ir laiko parinkimas. Pirmas modulis

Pirmame kurse gautas žinias norėčiau suskirstyti į kelis segmentus:

Prognozės. Šių technikų pagalba galima ne tik matyti esamą situaciją ar prognozuoti situacijos eigą, bet ir keisti kai kuriuos situacijos parametrus. Pavyzdžiui, jei būsimas darbdavys Jums paskyrė interviu datą ir laiką, QMDJ pajėgi ne tik matyti to susitikimo rezultatus, bet ir koreguoti juos. Daugiau apie sritis, kuriose QMDJ sistema gali padėti, skaitykite puslapyje Paslaugos;

QMDJ aktyvacijos. Apie tai paskaityti galima puslapyje QMDJ aktyvacijos;

Aktyvacijos namuose. Labiausiai šio tipo aktyvacijos tinka jaunoms mamoms ir tiems, kas reguliariai vaikščioti ar važinėti į aktyvacijas negali.

Ir dar: po pirmo kurso baigimo, per keturis mėnesius parašiau kompiuterinę programą QMDJ 5.3 Professional. Pilnai ištestuotą programą Mokytojai pristačiau 2017 m. pradžioje. Programa buvo įvertinta gerai. Dar daugiau, gavau pasiūlymą prisijungti prie komandos. Apie programos galimybes paskaityti galite paspaudę ir žemiau esantį paveikslėlį.


Programa QMDJ 5.3 Professional

Datų ir laiko parinkimas. Antras modulis

Antrame kurse daugiausiai laiko skirta praktikai. Mokėmės dirbti su šešėliais, prognozėmis, strategijomis, situacijų šablonais. Štai kai kurie iš jų:

Daiktų ar žmonių paieška. Žiūrima, ar daiktas pavogtas, ar pamestas, ar šansų rasti yra, kur ieškoti;

Santykių situacijos analizė, prognozės. Pavyzdžiui: „Vyras turi meilužę. Ar nesubyrės santuoka ir ką daryti?“, „Ar būsimas vyras ateityje bus turtingu?“;

Nėštumas ir gimdymas. Čia man pasisekė neįtikėtinai – gavau galimybę pristatyti dėstytojams ir grupiokams dukros nėštumo bei gimdymo prognozę. Tiesą sakant, dukra pagimdė natūraliai, be skatinamųjų ir prognozuotą dieną;

Pirkimai/pardavimai. Žiūrima, kada parduoti, kokie skaitmenys turi būti kainoje, ar bus pelnas;

Kelionės. Čia žiūrima kada važiuoti ir ką daryti, jei tenka vykti į blogą kelionę;

Ligos, susirgimai. Nustatomos grėsmės, perspektyvos ir kas gali padėti;

Teismai. Ar verta teikti ieškinį, kuri Šalis turi daugiau šansų, teismų eiga;

Loterijos, sporto varžybų rezultatų prognozės;

Valiutų/akcijų kursų prognozės ir kiti šablonai.


Datos ir laikai

Trečias datų ir laiko parinkimo modulis

Šioje vietoje norėčiau šiek tiek pasigirti: mūsų kursas buvo pirmas, kuriam buvo atskleistos naujausios kinų Meistrų ilgai slėptos datų bei laiko parinkimo technikos (žiūrėti » čia). Naudojant šias technikas, gana nesunkiai galima rasti efektyvų arba priimtiną laiką bet kokiam reikalui, arba taip vadinamą 4, 8 ar 10 min. trukmės „langą“ bet kurioje valandoje bet kokio reikalo pradžiai.

Taip pat minėtos sistemos pagalba galima rasti tinkamą laiką šiems dalykams: verslo atidarymui; vestuvių ceremonijai; interviu, pokalbiui, deryboms; egzamino laikymui; finansiniams sandėriams; prezentacijai, reklamai; pasirodymams publikoje; lovos perstatymui (puikiai veikia sveikatos srityje ir norint pastoti); pervažiavimui, perkraustymui; dokumentų teikimui į Teismą; kelionei.

Dar QMDJ gali padėti nustatyti kur ieškoti gydytojų, kaip susilpninti ligą, ligos silpninimo metodus, vaistų bei pagalbos rūšį (Vakarų ar Rytų Medicina) ir t.t.. Plačiau apie visus minėtus dalykus skaitykite puslapyje Datų parinkimas. Patekti ten galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.


Datų parinkimas pagal QMDJ

Reziumė

Tiesą sakant, šiame straipsnyje planavau įdėti kaip galima mažiau teksto. Bet nesigavo, nes per studijų ir praktikos metus tiek visko prisirinko, kad net nebežinau, kaip tą informaciją ir pateikti. Šimtai situacijų analizių, šimtai laiškų su padėkomis, šimtai faktų, patvirtinančių Rytų mokslų efektyvumą, o kaip tuo pasidalinti su skaitytoju – neaišku. Juolab, ar nebus tai konfidencialumo pažeidimas. Todėl, gal dar kažkurį laiką pasvarstysiu, kaip čia viską sudėlioti korektiškai.

Beje, jei turite idėjų, pasiūlymų ar noro prisijungti prie projekto, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Rašyti galite nebūtinai Rytų mokslų tema, nes esu studijavęs Rytų bei Vakarų Astrologiją, Medicininę astrologiją, Rytų medicinos bazines dogmas, Homeopatiją, Numerologiją, Fiziognomiką, Psichologiją, lankiau Cigun ir t.t.. Taip pat turiu sukaupęs daug įvairios medžiagos įvairiais formatais: knygose, vadovėliuose, skaitmeniniame formate (video, MS Office failai, pdf, djvu ir t.t.).

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail