★★★★★ Views: 6 075

Kas yra Baczy

Kas yra Baczy. Tai sistema, galinti skaityti Likimą. Baczy dėstoma Europos, JAV, Kanados ir kitų šalių valstybiniuose universitetuose. Artimiausias toks Europoje yra Štutgarto Valstybinis Universitetas (Vokietija). O labiausiai žinomas šios disciplinos atstovas yra mokslų daktaras Manfred Kubny. Plačiau apie jo dėstomas disciplinas paskaityti galite paspaudę šią nuorodą (spausti » čia). O jei norite daugiau sužinoti apie Baczy, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.
Kas yra Baczy

Kas yra Baczy Lietuviškai

Pradėsiu nuo to, kad Baczy sistemos amžius siekia beveik 4.000 metų. Žodis „Baczy“, susideda iš dviejų skiemenų: „Ba“ [baaa] ir „Czy“ [dzy]. „Ba“ – reiškia aštuonis, o „Czy“ – hieroglifus. Todėl Baczy sistemoje žmogaus gimimo data visada užrašoma aštuonių hieroglifų pavidalu (kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje). Tie aštuoni hieroglifai padalinti į keturis stulpelius, nes gimimo data visada turi keturis dedamuosius: gimimo metus, mėnesį, dieną ir gimimo laiką. Pirmame iš kairės stulpelyje yra gimimo laikas, antrame – gimimo diena, trečiame – gimimo mėnuo, o ketvirtame – gimimo metai.

Žmogaus Rytų horoskopo gyvūnas yra gimimo datos Metų stulpelyje. Todėl, jei pažiūrėsite į Lady Gaga gimimo datą (žemiau esantį paveikslėlį su aštuoniais hieroglifais), pamatysite, kad Lady Gaga yra Tigras, nes ji gimė Tigro metais (1986). O antrąją žmogaus puselę rodo gimimo dienos elementas. Ir ne tik antrąją puselę rodo, bet ir Likimo numatytą santykių tipą su antrąja pusele. Daugiau apie tai skaitykite straipsnyje paspaudę paveikslėlį su kačiuku ir triušiu.


Likimo analizė savarankiškaiSantykių tipai likime

Kas yra Baczy arba Keturi Likimo Stulpai

Pristatant Keturis Likimo Stulpus vienu sakiniu, pasakyti būtų galima taip: žmogaus gimimo data, užrašyta šiuo metodu, padeda gauti išsamių žinių apie žmogaus charakterį, elgesį, potencialą, gebėjimus, perspektyvas, profesinę sritį, pinigus, santykius su aplinkiniais, antrąja pusele, vaikais, tėvais, padeda numatyti nepalankias gyvenimo situacijas ir atsidurti tinkamoje vietoje bei tinkamu laiku. Kitaip sakant, gimimo datos aštuoni hieroglifai yra lyg koks magnetinis raktas, kuris atidaro tik tam raktui pritaikytas duris ir tik tam skirtu laiku. Pavyzdžiui: Jūs esate banko „X“ klientė. Bankas Jums davė kortelę, su kuria Jūs galite net naktį užeiti į tam tikras banko „X“ patalpas. Tarkim, Jūs netekėjusi, ir po darbo užbėgote pasiimti savaitgaliui šiek tiek grynųjų. Ir kai su banko „X“ kortele Jūs užeinate į minėtas banko patalpas, Jūs pamatote nevedusį simpatišką vyriškį, kuris taip pat ruošiasi išgryninti šiek tiek pinigų… O dabar imkite ir paklauskite savęs, ar būtumėte jį ten sutikusi, jei pas Jus būtų banko „Y“ kortelė.

Jei ko nors nesupratote

Jei šiame straipsnio skaitymo etape ko nors nesupratote, ar jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, tuomet yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Paskaityti straipsnį Likimo analizė savarankiškai;

2. Savarankiškai padirbėti su kalkuliatoriumi, kuris bet kokią gimimo datą paverčia į gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Nuoroda į kalkuliatorių yra čia: Baczy kalkuliatorius;

3. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

4. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Kas yra Baczy ir ar galima įtakoti Likimą

Senovės Kinų traktatuose sakoma, kad bendram žmogaus Likimui įtaką daro trys pagrindiniai dalykai: žmogui skirtas Dangaus likimas, žmogaus elgesys, ir aplinka, kurioje žmogus gyvena. Ir kiekvienam iš šių trijų dalykų, skirta valdyti trečdalį bendrojo žmogaus Likimo. Tačiau žmogaus gyvenime yra dar vienas dalykas, kuris pajėgus žmogaus Likimą įtakoti. Tai – Sėkmė. Bet ir čia yra niuansų. Tarkim, Dangus žmogui nenumatė puikaus Likimo (nedavė limuzino klasės automobilio), bet Dangus žmogui davė puikius kelius (gerą Sėkmę). Ir tada žmogus, nors ir su prastesne mašina, lėks automagistrale maksimaliu greičiu. Ir atvirkščiai, jei Dangus žmogui duos Limuziną, tuo pat metu duodamas blogą Sėkmę (pelkę, džiungles), mažai tikėtina, kad žmogus galės pilnai išnaudoti savo limuzino galimybes. Todėl, jei Jums kas nors ir kada nors pasakys, kad Likimo valdyti neįmanoma, atsakykite, kad valdyti gal ir negalima, bet įtakoti – galima. Žemiau esančiame pavyzdyje parodyta, kaip Moteriai, kurios Likime nėra pinigų (Medžio elementų), turtus atnešė Sėkmė dar vaikystėje.
Kas yra Baczy. Likimo analizė su Sėkmės Stulpais

Kas dar gali įtakoti Likimą

Be Sėkmės, žmogaus Likimą įtakoti gali kalendoriniai metai, mėnuo, diena ir dviejų valandų laikotarpis. Tai energijos, sąveikaujančios su žmogaus Likimu bei Sėkme. O jei paklausite, ar galima Likimą suprasti kaip fatališkumą, atsakysiu: ne, Baczy veikiau nurodo į tikimybę, nei į algoritmą. Pavyzdžiui, jei žmogus žino traukinių tvarkaraštį, ar tai reiškia, kad jis traukiniu važiuos. Žinoma, kad ne – žmogus pats spręs, kuriuo traukiniu važiuos, ir ar apskritai važiuos, ir ar traukiniu. Tačiau Likimas žmogų į traukinį gali nuvesti. Štai dėl to tie „traukinių tvarkaraščiai“ ir įrašyti žmogaus Likime. O kai tvarkaraščius savo išmaniajame turite, nuvažiuosite greičiau. Jei ko nors nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.
soltiseg send e-mail

Ką Baczy dar gali padėti sužinoti:

• Žmogaus charakterį, jo santykius su pasauliu, žmogaus įgūdžius, talentus;

• Ar žmogui lemta būti turtingam, ar žmogus pasieks gyvenimo aukštumas, ar išsilaikys jose. Jei žmogaus Likime mažai pinigų, Baczy gali parodyti instrumentus, kurie padės pinigus rasti, ko imtis, kokiu keliu eiti, kokioje sferoje dirbti, kur gyventi ir t.t.;

• Kaip klostysis santykiai su kolegomis, draugais, giminėmis, artimaisiais, kaip tuos santykius keisti;

• Kokia turėtų būti antroji „puselė“ pagal Likimą, kur ir kada atsiranda galimybė ją sutikti, kada palanku vesti/tekėti, kurti šeimą, planuoti vaikus, kokie santykiai bus su antrąja pusele, jos artimaisiais;

• Sužinoti apie žmoguje esančias negatyvias savybes, kurios jį gali nuvesti ne tais keliais, kada atsiranda tikimybė prarasti laisvę, prarasti verslą, šeimą, tėvus, dėl ko ir t.t.;

• Labai plati Baczy pritaikymo sfera – sveikata. Čia Baczy atsiskleidžia visu savo pajėgumu, nes Baczy pagalba galima nustatyti žmogaus polinkį ligoms, kaip nuo jų apsiginti, kokios imtis profilaktikos ir t.t.

Papildoma informacija

Kadangi Baczy naudoja Kinų Saulės kalendorių, daugiau apie jį paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį. Jei apie Kinų Saulės kalendorių kalbėti trumpai, jis, kaip ir kiti kalendoriai, turi metus, mėnesius dienas bei valandas. Tik šiame kalendoriuje minėti dalykai gauna po du hieroglifus kiekvienas. Pavyzdžiui, per TV, radiją ar internete Tigro metai 2022 vadinami Vandeninio Tigro metais todėl, kad Tigro metai 2022 Kinų Saulės kalendoriuje užrašyti Vandens Jan ir Medžio Jan (Tigro) hieroglifų pavidalu. Daugiau apie tai paskaityti galite straipsnyje Tigro metai 2022, paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Tigru mėlyname fone.
Kinų saulės kalendoriusTigro metai 2022

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail