Ar žmogus gali valdyti savo Likimą

Ar žmogus gali valdyti savo Likimą? Pradėsiu nuo to, kad daugelis tik šaiposi iš žodžio Likimas, sakydami: Koks likimas, aš pats viską sukūriau nuo nulio, ir tik aš sprendžiu, kada ir ką reikia daryti. Tai gal tuomet panagrinėkime, kiek tiesos yra tokiuose žmogaus žodžiuose.
Ar žmogus gali valdyti savo Likimą

Ar žmogus gali valdyti savo Likimą. Žmogaus tiesa

Klientas: – Aš nuo 14-os metų gatvėje pardavinėjau laikraščius. Būdamas 16-os, išėjau iš namų. O jau 17-os, pirmą savo verslą prasukau – pardaviau beveik šimtą savo rankomis garintų džinsų. Net tarnaudamas kariuomenėje su praporu biznį sukau. O kai pulko vadą nuveždavau iš dalinio namo, kol grįždavau į dalinį, tranzuotojų prisirinkdavau. Jau pirmais tarnybos metais magnetofoną kasetinį nusipirkau. O grįžęs iš kariuomenės, iš karto verslo ėmiausi. Būdamas 25-ių metų, nusipirkau mašina, 30-ies – butą. Po to – emigracija. 37-ių metų, dirbdamas nekilnojamojo turto srityje, tapau milijonierių klubo nariu. Tai pasakyk man, kur čia tas tavo Likimas, jei aš pats viską sukūriau, ir tik savo rankomis.

Žmogaus Likimo knygos analizė

Pradėjus analizuoti žmogaus Likimo knygą, beveik niekuo nenustebau. Ir štai dėl ko:

• Žmogau gimimo datoje matosi, kad jam skirta anksti palikti tėvų namus;

• Žmogau gimimo datoje matosi, kad jam skirta anksti išmokti pačiam užsidirbti pragyvenimui;

• Žmogaus Sėkmės cikluose matosi, kad jam nesiseks mokslai, ir kad jis jų nebaigs;

• Žmogau gimimo datoje matosi, kad sėkmė jo laukia ne kuriant prekę, bet ją perparduodant;

• Žmogaus Sėkmės cikluose matosi, kad jam labiausiai seksis dirbti su Žemės elementu (pagal U-SIN koncepciją). O nekilnojamasis turtas, kaip tik ir priklauso būtent Žemės elementui;

• Tiek žmogaus gimimo datoje, tiek jo Sėkmės cikluose, yra taip vadinamas „Kelionių Arklys“. Ši žvaigždė dažniausiai reiškia pervažiavimus, persikraustymus, emigraciją ir t.t. Ir kai šios žvaigždės periodas atėjo, žmogus išvyko svetur;

• Taip pat žmogaus gimimo datoje yra įrašyta, kad jis bus pajėgus pinigus valdyti.

Trumpos išvados

Iš pirmo žvilgsnio lyg ir panašu, kad žmogus valdė savo Likimą. Bet kai atidžiau viską perskaitai, darosi aišku, kad žmogus ne valdė, o vykdė. Kitaip sakant, žmogus labai tiksliai vykdė jo Likimo knygoje įrašytus algoritmus. Ir kai jis, dalinai dėl išsilavinimo stokos, nesigilino į procesus jo gyvenime, nelindo į savianalizę, jis pasiekė tai kas jam buvo skirta. Žinoma, jis turėjo neįtikėtiną sėkmę, kad niekam neperėjo kelio, nes visokie pavydūs ir pagiežingi žmonės, pajėgūs žmogaus Likimą keisti. O kai kada ir visiškai gyvenimą žmogui sugriauti. Bet kuriuo atveju, jei perskaitę viršuje esančius tekstus kažko nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.
soltiseg send e-mail

Ar žmogus gali valdyti savo Likimą. Kaip tai patikrinti

Likimo analizei puikių įrankių turi Baczy sistema (spausti » čia). Taip, ši sistema sudėtinga, bet kai kurių dalykų galima išmokti ir per kelias valandas. Tarkim, pas Jus atėjęs draugas sako: – „Žinai, man į galvą atėjo mintis, kad mes kartu galėtume verslą sukurti. Tu viską organizuotum ir vadovautum viskam, o aš visus kitus darbus daryčiau“. Tokiu atveju Jums pakaktų to draugo gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Visa tai turėdami Jūs be jokio vargo nustatysite, ar tas žmogus pats savo Likimą vykdo, ar jis tai daro dirbdamas komandoje, ar jis tiesiog yra nurodymų vykdytojas. Mūsų atveju, jei Jūsų draugui Likime numatyta būti „Vykdytoju“, pareigybių versle paskirstymas – veiks. Bet jei Jūsų draugas yra „Vadovas“, jo pasakymas „Tu viską organizuotum ir vadovautum viskam, o aš visus kitus darbus daryčiau“, bus netiesa. O kuo tai gali baigtis Jums, spręskite patys.

Ar žmogus gali valdyti savo Likimą. Kaip išmokti tai matyti

Jei Jūs norėsite išmokti tam tikrų Rytų technikų pas mane, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Tačiau jau iš karto noriu pasakyti, kad mano paslaugos yra mokamos. Ir jei Jūs su medžiaga išmoksite dirbti jau tą pačią dieną, mokslai Jums kainuos 30 €. Tačiau yra dar keli dalykai, apie kuriuos turiu pasakyti iš anksto.

• Turėsite suvokti, kad niekada negalėsite analizuoti žmogaus Likimo knygos be žmogaus sutikimo;

• Mokyti dirbti su Likimo knygų analize galiu tik pilnametį ir piktų kėslų neturintį žmogų;

• Prieš pradedant mokymus, aš su Jumis pasikalbėsiu. Jei Jums visa tai tinka, parašykite.