Ugnies bausmė

Ugnies bausmė. Kas tai ir kuo ji pavojinga žmogui. Šis straipsnis brendo net kelis metus, kol, galų gale, straipsniui surinkau reikiamą kiekį medžiagos. Ir jei paklausite, kodėl taip ilgai svarsčiau, atsakysiu: ne aš, o patys žmonės turi teisę spręsti, ar reikia jiems žinoti apie galimas grėsmes jų Likime, ar ne.
Ugnies bausmė Likimo analizė

Ugnies bausmė. Kas tai?

Ugnies bausmės pristatymą pradėsiu nuo to, kad bausmei žmogaus Likime susiformavus, ji būtinai suveikia. Ar žmogus tuo tiki, ar ne, tikrai nėra jokio skirtumo. Čia kaip su mėnulio pilnatimi – jei esi jautrus mėnulio energijoms, jos tave veiks. Tai patvirtinti gali ir medikai, ir policija, nes mėnulio pilnaties periodais iškvietimų registruojama daugiau. Su Ugnies bausme yra taip pat – jei ji žmogaus Likime susiformavo, ji atidirbs pilnai. Žemiau įvardintos kelios sritys, per ką Ugnies bausmė gali pasireikšti:

1. Žmogus, lyg magnetas, prie savęs pritraukia žmones, kurie jį žemina, elgiasi su juo nepadoriai ir t.t.;

2. Žmogus neriasi iš kailio, kad tik žmonės įvertintų jo veiksmus, poelgius ir t.t. Bet būtent Ugnies bausmės periodais aplinkiniai lyg vandens į burną būna paėmę. Ypač – artimieji;

3. Žmogus pasidaro itin jautrus, priima viską į širdį, vartoja alkoholį, rūko. O tai kerta per sveikatą. Ypač per širdies ir kraujagyslių sistemą.

Ugnies bausmė jau Likime

Jei Ugnies bausmė pas žmogų Likime yra nuo gimimo, ji žmogaus gimimo datoje gali atrodyti taip, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. Tiksliau pasakius, Ugnies bausmę suformuojantys Rytų zodiako gyvūnai Tigras, Gyvatė ir Beždžionė, jau turi būti žmogaus gimimo datoje. O kokias sritis ta bausmė palies labiausiai ir kaip sušvelninti galimus negatyvius bausmės poveikius, nustatyti gali tik Rytų mokslų specialistas.
Ugnies bausmė gimimo datoje

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

soltiseg send e-mail

Ugnies bausmė ateina į Likimą

Jei Ugnies bausmės gimimo datoje nėra, bet yra du gyvūnėliai, galintys bausmę suformuoti atėjus kalendoriniams metams, minėta bausmė gali susiformuoti. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kaip prie gimimo datoje esančių Tigro ir Gyvatės, prisijungė 2016 metų Beždžionė. Rezultate, pas žmogų susiformavo Ugnies bausmė, kuri visus 2016 metus veikė visu pajėgumu. Todėl, bent jau pabandykite pasitikrinti, ar artimiausiu metu Ugnies bausmė nesiruošia ateiti pas Jus ar Jūsų artimuosius.
Ugnies bausmė 2016 metais

Kaip Ugnies bausmę rasti

Norint savarankiškai pažiūrėti, ar Likime nėra Ugnies bausmės, prireiks specialių kalkuliatorių. Vieną iš jų rasite puslapyje Likimo analizė savarankiškai. Ten pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gimimo data, užrašyta aštuonių hieroglifų pavidalu.

Jei Jūsų gimimo datoje Ugnies bausmės nėra, bet yra vienas ar du gyvūnėliai, galintys bausmę suformuoti atėjus kalendoriniams periodams, Jums dar prireiks ir straipsnio Kinų Saulės kalendorius. Jame rasite, kokie gyvūnėliai bei kokiais periodais bus linkę suformuoti Ugnies bausmę Jūsų likime. Į minėtą puslapį pateksite paspaudę paveikslėlį su visai 12-a Rytų zodiako gyvūnais.


Likimo analizė savarankiškaiKinų saulės kalendorius