Kilniojo žvaigždė

Kilniojo žvaigždė simbolizuoja sėkmę, klestėjimą, pagalbą, turtingus ar aukštas pareigas ir pažintis turinčius žmones, galinčius žmogui padėti jo gyvenimo kelyje. Kilniojo žvaigždės gali būti gimimo datoje arba ateiti su kalendoriniais periodais. Tinkamai žvaigždę aktyvavus, pagalba ir turtai patys eina į rankas.
Kilniojo žvaigždė

Kilniojo žvaigždė. Įžanga

Maždaug prieš 4.000 metų atsirado sistema Baczy. Lygiagrečiai su Baczy atsirado Simbolinių žvaigždžių sistema. Per ilgus praktikos metus Rytų meistrai atrinko tik pačias veiksmingiausias. Kilniojo žvaigždė savo veiksmingumu yra bene stipriausia. Žvaigždė gali būti žmogaus gimimo datoje, ateiti su kalendoriniais periodais bei aktyvuojama amuletais, kryptimis, Fengšui aktyvatoriais, spalvomis, daiktais ir t.t.. Kilniojo žvaigždė gali suteikti rimtos pagalbos santykių ar karjeros srityje, versle, uždirbant pinigus, gaunant med. paslaugas, padeda sutikti reikiamus įtakingus žmones, užmegzti naudingas pažintis ir t.t..
Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Kilniojo žvaigždė žmogaus gyvenime

Nagrinėdamas su klientais jų gyvenimus pastebėjau, kad beveik visada geri pokyčiai pas juos įvyko jų Kilniųjų periodais ar atėjus žmonėms, kurie buvo jų Kilniaisiais. Ir nors tada apie Kilniojo žvaigždę žmonės nieko nežinojo, Kilnieji visada jiems padėjo. O įsivaizduokite ką galėsite padaryti žinodami savo Kilniojo periodus ir kokie žmonės Jums jį simbolizuoja. Juk tada galėsite drąsiai prašyti pagalbos visuose reikaluose. Ir jie – padės. Jei iki šiol savo Kilniųjų nežinote, yra tokie klausimo sprendimo būdai.

• Užsakykite savo gimimo datos analizę. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie jį paskaityti galite paspaudę viršuje esantį paveikslėlį;

• Užsakymą atsiųskite į mano el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Trumpas reziumė

Tekstuose aukščiau kalbu apie sistemą Baczy. Ir ne be reikalo kalbu, nes tai sistema, galinti skaityti žmogaus Likimą. Baczy dėstoma Europos, JAV, Kanados ir kitų šalių valstybiniuose universitetuose. Arčiausiai Europoje toks yra Vokietijoje. O labiausiai žinomas šios disciplinos atstovas yra mokslų daktaras Manfred Kubny. Plačiau apie jo dėstomas disciplinas paskaityti galite paspaudę šią nuorodą (spausti » čia). O jei norite daugiau sužinoti apie Baczy, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.
Kas yra Baczy