Dublis žmogaus likime

Dublis žmogaus Likime. Kas tai, ar tai pavojinga, kaip jį rasti? Jei trumpai, Dublis susidaro atėjus bet kuriai datai, dubliuojančiai gimimo datos elementus. Tokiu tekstu pristatau Dublį meta-aprašyme Google sistemai. O jei kalbėti apie Dublį žmonių kalba, geriausiai tai daryti remiantis pavydžiais. Apie tai skaitykite iš karto po žemiau esančiu paveikslėliu.
Dublis žmogaus Likime

Dublis žmogaus Likime. Pradedam paiešką

Žemiau esančiame paveikslėlyje yra Anglų aktoriaus bei laidų vedėjo Ričardo Hammondo gimimo data, ir avarijos, kurioje jis „sudalyvavo“, momentas. Abi minėtos datos užrašytos Baczy „stiliumi“. Plačiau apie Baczy paskaityti galima puslapyje Kas yra Baczy. O dabar eikime prie datų ir laiko:

1. Paveikslėlio viršuje esantys šeši hieroglifai vaizduoja Ričardo gimimo datą;

2. Paveikslėlio apačioje esantys aštuoni hieroglifai vaizduoja datą ir laiką, kuomet Ričardas, dėl savo klaidos, pakliuvo į labai rimtą avariją. Ir tik dėka tam tikrų aplinkybių bei labai didelės sėkmės, Ričardas tada liko gyvas.

Dubliai dienoje

Dublis žmogaus Likime. Tęsiame

Jei gerai įsižiūrėsite į viršuje esantį paveikslėlį dar kartą, ten pastebėsite, kad Ričardo gimimo dienos ir avarijos dienos hieroglifų poros – identiškos. Tai ir yra Dublis žmogaus Likime. Jis paveikslėlyje apibrėžtas – raudonu kontūru. Žinoma, Dubliai gali atsirasti nebūtinai gimimo datos dienoje – jie gali atsirasti metuose, mėnesyje, valandoje. Bet, duotuoju atveju, Dublis pas Ričardą yra būtent gimimo dienoje. Ir tai gali reikšti, kad susiformavus tokiam Dubliui, energetiniuose lygmenyse atsiranda lyg antras toks pats Hamondas. Ir jei Aukštesnės jėgos nuspręs pirmąjį Hamondą pakeisti antruoju, taip ir nutiks. Ir pasekmės viso to gali būti labai netgi tragiškos – pirmasis tiesiog mirs, nes į jo vietą ateis „dubleris“. Bet tai dar ne viskas – kadangi Ričardo horoskopo elementas Gaidys minėtą dieną susipešė su atėjusiu kalendorinės dienos Gaidžiu, susiformavo taip vadinamas „Savęs nubaudimo konfliktas“. Ir tada iš karto darosi aišku, dėl ko Hamondas pats save nubaudė, patekdamas į minėtą avariją.

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Trumpas reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti, kad atėjus Dubliui, žmogus nebūtinai ims ir išeis anapilin ar pateks į avariją. Ne, taip nebūtinai nutiks. Tačiau pakliūti į nemalonumus atėjus Dublio periodui, tikimybė visada yra didesnė, nei įprastais gyvenimo periodais be Dublio. Iš savo praktikos galiu pasakyti, kad man teko išgyventi ne vienos dienos, o viso mėnesio trukmės Dublį. Ir pasakysiu atvirai – lengva tikrai nebuvo. Bet kai žinai, kad toks personažas visada yra šalia, stengiesi būti labiau pasitempęs, daugiau dirbi, mažiau konfliktuoji, ir visais įmanomais būdais stengiesi būti reikalingas Motulei Gamtai. Antraip, eliminavimas ir pakeitimas geresniu, stipresniu ir t.t. Tai elementari Evoliucija.