Gimimo datos analizė

Gimimo datos analizė naudojant specialias Rytų technikas įdomi tuo, kad kai kuriais atvejais žmogus gali pats daug ką matyti gimimo datoje. Pavyzdžiui, kas jis yra pagal Rytų horoskopą. O perskaitęs šį straipsnį iki galo, išmoks gimimo datoje pamatyti ir kitus dalykus.
Gimimo datos analizė

Gimimo datos analizė. Nuo ko pradėti

Gimimo datos analizei naudojant specialias Rytų technikas, pirmiausiai reikia gimimo datos ir gimimo laiko. Visa tai turint, reikia specialaus internetinio kalkuliatoriaus. Tuo tikslu Jums reikia užsukti į mano svetainės straipsnį Likimo analizė savarankiškai. Jame yra nuoroda į kalkuliatorių, duodamas trumpas internetinio kalkuliatoriaus aprašymas ir instrukcija kaip juo naudotis. Į straipsnio skyrelį, kuriame yra nuoroda į kalkuliatorių ir instrukcija kaip juo naudotis, pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Likimo analizė savarankiškai. Kalkuliatorius

Gimimo data Rytų stiliumi. Ką žiūrėti

Jei nesate tikri, ar suvedus gimimo duomenis į kalkuliatorių gavote teisingus rezultatus, siūlau šiek tiek pasitreniruoti. Trumpiau sakant, internetiniame kalkuliatoriuje suveskite lygiai tokius pačius duomenis kaip parodyta viršuje esančiame paveikslėlyje. Viską atlikus teisingai, ekrane atsiras data iš aštuonių pagrindinių hieroglifų (paveikslėlis žemiau). Žemiau esančiame paveikslėlyje matosi, kad Moteris gimė Tigro metais, Triušio mėnesį, Ožkos dieną ir Gaidžio valandą.
Moters gimimo datos analizė

Gimimo datos analizė. Ką galima matyti

Gimimo datoje pagal Kinų Saulės kalendorių žiūrimi aštuoni pagrindiniai hieroglifai. Bet net ir nebaigus specialių mokslų, vis tiek iš tokios gimimo datos (paveikslėlis viršuje) galima gauti daug informacijos;

1. Moteris gimė Tigro metais. Tai reiškia, kad pagal Rytų horoskopą Moteris yra Tigras . Ši vieta viršuje esančiame paveikslėlyje apibrėžta žaliu kontūru. Žinodami savo Rytų Zodiako ženklą, užsukite į mano straipsnį Rytų zodiako ženklai. Jame rasite nuorodą į savo Rytų Zodiako ženklo aprašymą bei su kokiais žmonėmis pagal Rytų Zodiaką pas Jus gali būti geras suderinamumas;

2. Moters Asmenybės elementas yra Metalas In . Ši vieta viršuje esančiame paveikslėlyje apibrėžta pilku kontūru. Jei užsuksite į mano svetainės straipsnį Dangiškoji meilė, jame pamatysite, kad Metalas In su Ugnimi Jan sudaro Dangiškąją sąjungą ( + ). Tai štai, atėjus Ugnies Jan metams, Moteris ištekėjo. Gal tai sutapimas, bet kai ištiri kelis šimtus žmonių biografijų, sutapimais jau nesinori tikėti;

3. Viršuje esančiame paveikslėlyje rudu kontūru apibrėžtas dar vienas gimimo datos hieroglifas. Pagal šioje vietoje esantį hieroglifą žiūrimas suderinamumas su partneriu, draugu, drauge ir t.t.. Kaip tai daroma galite sužinoti mano svetainės straipsnyje Žemiškoji meilė, paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.


Žemiškoji meilė. Vestuvės

Gimimo datos analizę užsakant pas mane

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Kaina – 30 €. Po apmokėjimo nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie jį paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį;

2. Dar pas mane galite užsakyti Baczy bazinių žinių modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos. Sėkmingai baigę mokymus, galėsite ne tik profesionaliai tirti bet kokias gimimo datas ar Likimo knygas, bet ir rasti palankius gyvenimo periodus bei atlikti Likimo korekcijas, parinkti apsaugas sau ar artimam savo;

3. Užsakymą siųskite man į el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal.


Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Kinų Saulės kalendorius

Jei viršuje pateiktą informaciją supratote ir norite daugiau, tada siūlyčiau su gimimo data dirbti toliau. Trumpiau sakant, siūlau savarankiškai nustatyti kokiais kalendoriniais mėnesiais Visata bus palanki Jūsų žmogaus atėjimui į Jūsų Likimą. Veiksmų planą išdėsčiau žemiau:

1. Viso yra šešios Žemiškosios sąjungos: + + + + + + ;

2. Nustatykite koks hieroglifas pas Jus yra gimimo datos dienoje. Aukščiau nagrinėtame pavyzdyje Moters gimimo datos dienoje yra Ožka . Kadangi Ožka į Žemiškąją sąjunga jungiasi su Arkliu , visais Arklio metais ir mėnesiais pavyzdyje nagrinėjamai Moteriai Visata bus palanki jos žmogaus atėjimui į jos Likimą. Jūsų gimimo datos dienos hieroglifas gali būti kitoks. Bet ankstesnis ir šis punktas Jums leis nustatyti, su kokiu Rytų zodiako gyvūnu į Žemiškąją sąjungą jungiasi Jūsų gimimo datos dienos Rytų zodiako gyvūnas. Kai tai žinosite, pereikite prie žemiau esančio punkto;

3. Iš viršuje esančio punkto informacijos žinome, kad Moteriai visais Arklio metais ir mėnesiais Visata bus palanki jos žmogaus atėjimui į jos Likimą. Tai žinant, pakanka užeiti į mano svetainės straipsnį Kinų Saulės kalendorius, paspaudus žemiau esantį paveikslėlį. Jame bus tokia informacija: Arklio m.: 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026. Arklio mėn.: ~ nuo birželio 7 iki liepos 8. Štai ir viskas. Žinoma, Jūsų gimimo datos dienos Rytų zodiako gyvūnas gali būti ir kitoks. Bet visuose trijuose punktuose aprašytas algoritmas tikrai Jums padės nustatyti kada Visata bus palanki Jūsų žmogaus atėjimui į Jūsų Likimą.


Kinų saulės kalendorius

Gimimo datos analizė ir Drakono metai 2024

Savo svetainės straipsnyje rašau, kad Jei žmogus gimė Gaidžio dieną, Drakono metais jis gali sutikti savo Žemiškąją meilę. Bet labai daug kas priklauso ir nuo to, ar žmogus yra santykiuose, ar ne.

• Jei žmogus gimė Gaidžio dieną ir nėra santykiuose, tuomet Drakono metais jis gali sutikti savo žmogų;

• Jei žmogus gimė Gaidžio dieną ir yra santykiuose, tuomet atėjęs kalendorinių metų Drakonas gali tuos santykius išardyti. Ir tai tikrai rimta, nes net trys mano klientės išsiskyrė Tigro metais, nes jos gimusios Kiaulės dieną. Trumpiau sakant, kadangi pagal žemiau esantį paveikslėlį geriausias Kiaulės draugas yra Tigras, pastarasis ir išsivedė Moterų sutuoktinius (Kiaules) iš minėtų Moterų Likimo. Žinoma, jos jau ir pačios norėjo skirtis. Bet kai leidimą skirtis joms davė pati Visata, jos taip ir padarė.


Gimimo datos analizė ir sąjungos

Trumpas reziumė

Straipsnis tikrai nėra labai lengvas, nors aš ir stengiausi viską parašyti kaip galima paprastesniais sakiniais. Bet jei Jūs straipsnyje kažko nesupratote, parašykite man į el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal. O jei straipsnyje supratote viską, tada siūlyčiau Jums paskaityti mano straipsnį Drakono metai 2024. Jame sužinosite, kokiais metais bei dieną gimusiems žmonėms Drakono metais reikėtų imtis tam tikrų apsaugų. Į minėtą straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Drakono metai 2024