Žemiškoji meilė

Žemiškoji meilė simbolizuoja santuoką ir gyvenimo draugą. Žemiškosios meilės požymiai laimingų porų gimimo datose parodo, kas juos taip stipriai sieja. Todėl, jei Moteris sutiko vyriškį ir ji nėra santykiuose, tikrai vertėtų patikrinti jos ir vyriškio suderinamumą.
Žemiškoji meilė. Vestuvės

Žemiškoji meilė. Įžanga

Kiekvienas iš dvylikos Rytų zodiako ženklų turi draugą. Taip susiformuoja šešios Rytų zodiako ženklų poros. Jos parodytos žemiau esančiame sąraše. Norint pažiūrėti, ar sutiktas žmogus gali tapti Jūsų gyvenimo partneriu, reikia žiūrėti ar Jūsų ir sutikto žmogaus gimimo dienos Rytų zodiako ženklai yra draugai. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad vyro gimimo dienoje esantis Drakonas jungiasi į Žemiškąją meilę su Moters gimimo dienoje esančiu Gaidžiu. Šie žmonės gali sukurti tvirtą šeimą.

+ (Tigras + Kiaulė);

+ (Drakonas + Gaidys);

+ (Arklys + Ožka);

+ (Beždžionė + Gyvatė).

+ (Šuo + Triušis);

+ (Žiurkė + Jautis).


Žemiškoji meilė - Drakonas ir Gaidys

Gimimo datos analizė

Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Patikrinęs Jūsų atvejį, analizę ir rekomendacijas atsiųsiu į Jūsų el. paštą. Parašyti man galite į soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal. Papildomai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Žemiškoji meilė. Pavyzdys Nr.2

Šio tipo analizei reikia žinoti, kad Žemiškuosiuose gimimo datos elementuose yra paslėpti Dangiškieji elementai, kurie gali susilieti į Dangiškąsias poras. Tokių porų yra penkios: (  + + + + + ). Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad:

• Vyro Žemiškajame elemente yra Dangiškasis elementas ;

• Moters Žemiškajame elemente yra Dangiškasis elementas ;

• Vyro elementui  susiliejus su Moters dangiškuoju elementu , pas vyrą ir Moterį susiformuoja Žemiškoji meilė. Šie žmonės gali sukurti tvirtą šeimą.


Žemiškoji meilė - Jungiasi Dangiškieji elementai

Žemiškoji meilė. Pavyzdys Nr.3

Šiame pavyzdyje parodytos Žemiškosios meilės nustatymui taip pat reikia žinoti kas yra paslėpti Dangiškieji elementai, kurie gali susilieti į Dangiškąsias poras. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta kaip vyro Asmenybės elementas susilieja su Moters gimimo dienos Žemiškajame elemente esančiu . Ši Dangiškoji meilė pereina į Žemiškąją, nes ji panaši į senovės mitus, kai antikos Dievai nusileidę į Žemę imdavo į žmonas žemės Moteris. Ši pora kartu gyvena virš 35 metų.
Dangiškoji meilė Vyras ir Moteris

Žemiškoji meilė. Pavyzdys Nr.4

Šiame pavyzdyje Žemiškosios meilės nustatymui naudojamos Romantikos žvaigždės. Apie jas paskaityti galite paspaudę straipsnio pabaigoje esantį paveikslėlį su vyru ir Moterimi. O dabar grįžkime prie žemiau esančio paveikslėlio. Jame parodyta, kad:

• Moters Romantikos žvaigždės yra (Žiurkė) ir (Gaidys).

(Žiurkė) yra Moters gimimo datos dienoje. Tokią Moterį sutikęs vyras pirmiausiai joje pamato ištikimą žmoną. Tai labai rimtas argumentas, kai vyras galvoja apie šeimą, vaikus, Žemiškąją meilę;

• Moters Romantikos žvaigždė yra vyro gimimo datoje. Tai reiškia, kad Moteris vyriškyje mato daug jai patinkančių dalykų, kas gali būti Žemiškosios meilės požymiu. Kalba eina apie kino režisierių, aktorių, scenaristą ir prodiuserį Nikitą Michalkovą bei jo žmoną Tatjaną. Pora kartu gyvena virš 45 metų.


Romantikos žvaigždės

Skaitytojų atsiliepimai

[…]: Kaip įdomu! Ačiū! Mano tėvai jau beveik 50 metų kartu. Pas juos susilieja Asmenybės elementas ir Dangiškasis elementas, paslėptas gimimo dienos Drakone. O mes su vyru kartu jau daugiau kaip 10 metų. Pas mus susilieja Žemiškieji gimimo dienų elementai + vyro gimimo dienos elementas man yra Romantikos žvaigždė.

[…]: Pas mane Romantikos žvaigždė yra gimimo dienoje. Kaip suprantu, tai ištikimybės santuokoje ženklas. O Meilė vyrui užgimė tikriausiai todėl, kad mano Romantikos žvaigždė yra jo gimimo datos metuose. Tokiu būdu gaunasi, kad Jūsų tyrimų rezultatai yra dėsningi, o ne išimtys iš taisyklių.

[…]: Mūsų pažinties metais įvyko Drakono ir Gaidžio susiliejimas į Žemiškąją sąjungą + mano Romantikos žvaigždė yra vyro gimimo datoje. Mes su vyru kartu gyvename jau virš 20 metų.


Dangiškoji meilė kaip vynas

Reziumė

Straipsnyje apie Romantikos žvaigždę yra toks tekstas: „Romantikos žvaigždė siejama su seksualiniu patrauklumu, vedybomis. Žvaigždės veikimo periodais žmogus į aplinką spinduliuoja lyg kokius energetinius seksualumo feromonus, kurie labai stipriai veikia tiek vyrus, tiek Moteris“. Tie feromonai gali įtakoti žmonių apsisprendimą būti kartu. Todėl rekomenduočiau paskaityti:

Apie Dangiškąją meilę paskaityti galite paspaudę viršuje esantį paveikslėlį;

Apie Romantikos žvaigždę paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.


Romantikos žvaigždė