★★★★★ Views: 242

Žemiškoji meilė

Žemiškoji meilė. Straipsnyje aprašytos Rytų technikos, leidžiančios nustatyti, kodėl mums patinka arba mes įsimylime būtent tą žmogų, o ne kažkurį kitą. Kalba eina ne apie suderinamumo analizę, bet apie požymius porų gimimo datose, kurie dažnai parodo dėl ko žmones traukia vieną prie kito. Be minėtų technikų straipsnyje pateiktos kelios ilgai kartu gyvenančių porų gimimo datų analizės ir skaitytojų atsiųstos trumpos jų gyvenimo istorijos. Daugiau apie viską skaitykite po žemiau esančiu paveikslėliu.
Žemiškoji meilė

Žemiškoji meilė. Įžanga

Straipsnyje Meilės tipai parašyta, kad viso Asmenybės elementų yra dešimt. Ir kiekvienas iš jų turi savo puselę. Lygiai taip pat yra ir su Žemiškaisiais gimimo datos elementais. Tik Žemiškųjų elementų yra ne dešimt, o dvylika. Todėl Žemiškieji elementai sudaro ne penkias poras, o šešias:

+ (Tigras + Kiaulė);

+ (Drakonas + Gaidys);

+ (Arklys + Ožka);

+ (Beždžionė + Gyvatė).

+ (Šuo + Triušis);

+ (Žiurkė + Jautis).

Noriu priminti, kad straipsnis ne apie suderinamumo analizę. Todėl nepradėkite tikrinti, ar Jūsų gimimo metų gyvūnas sutaria su Jūsų antrosios puselės gimimo metų gyvūnų. Vietoj to, nustatykite koks Rytų zodiako gyvūnas yra Jūsų gimimo datos dienoje, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. Jame vyro gimimo datos dienoje yra (Žiurkė), o Moters gimimo datos dienoje – (Jautis). Šios poros elementai susilieja į Žemiškąją sąjungą + (Žiurkė + Jautis). Kartu pora gyvena virš 30 metų.

Jei norite padirbėti savarankiškai, bandykite padirbėti su šiuo internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);


Žemiškoji meilė - Žiurkė ir Jautis

Žemiškoji meilė. Pavyzdys Nr.2

Šiame pavyzdyje pateiktas sunkesnis Žemiškosios meilės nustatymo variantas. Šio tipo analizei reikia:

1. Žinoti, kad Žemiškuosiuose gimimo datos elementuose yra paslėpti Dangiškieji elementai, kurie gali susilieti į Dangiškąsias poras. Tokių porų yra penkios: (  + + + + +  );

2. Mokėti internetiniame kalkuliatoriuje surasti paslėptus Dangiškuosius elementus.

Žemiau esančiame paveikslėlyje pavaizduota, kad vyro Žemiškajame elemente (Ožka) yra Dangiškasis elementas (Žemė In), kuris jungiasi su Moters Žemiškajame elemente (Tigras) esančiu elementu (Medis Jan). Tai ir yra Dangiškoji sąjunga  + esanti Žemiškuosiuose gimimo dienų elementuose.


Žemiškoji meilė - Jungiasi Dangiškieji elementai

Jei atsirado neaiškumų

Jei nežinote savo gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.

soltiseg send e-mail

Žemiškoji meilė. Pavyzdys Nr.3

Šiame pavyzdyje pateiktos Žemiškosios meilės nustatymui taip pat reikia:

1. Žinoti, kad Žemiškuosiuose gimimo datos elementuose yra paslėpti Dangiškieji elementai, kurie gali susilieti į Dangiškąsias poras. Tokių porų yra penkios: (  + + + + +  );

2. Mokėti internetiniame kalkuliatoriuje surasti paslėptus Dangiškuosius elementus.

Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta kaip vyro Asmenybės elementas Žemė Jan susilieja su Moters gimimo dienos Žemiškajame elemente Drakone esančiu Vandeniu In . Tai paveikslėlyje rodau ruda rodykle. Ši Dangiškoji meilė pereina į Žemiškąją, nes ji panaši į senovės mitus, kai antikos Dievai nusileidę į žemę imdavo į žmonas žemės Moteris. Ši pora kartu gyvena virš 35 metų.


Dangiškoji meilė Vyras ir Moteris

Žemiškoji meilė. Pavyzdys Nr.4

Šiame pavyzdyje Žemiškosios meilės nustatymui naudojamos Romantikos žvaigždės. Apie jas paskaityti galite paspaudę straipsnio pabaigoje esantį paveikslėlį su vyru ir Moterimi. Minėtame straipsnyje rasite žvaigždžių nustatymo lentelę ir nuorodą į internetinį kalkuliatorių, padėsiantį Jums sužinoti gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Žinodami Romantikos žvaigždes, Jūs savarankiškai galėsite ieškoti Žemiškosios meilės požymių porų gimimo datose. O dabar grįžkime prie žemiau esančio paveikslėlio:

1. Moters Romantikos žvaigždės yra (Žiurkė) ir (Gaidys).

2. (Žiurkė) yra Moters gimimo datos dienoje. Tokią Moterį sutikęs vyras pirmiausiai joje pamato ištikimą žmoną. Tai labai rimtas argumentas, kai vyras galvoja apie šeimą, vaikus, Žemiškąją meilę;

3. Moters Romantikos žvaigždė (Gaidys) yra vyro gimimo datoje. Tai reiškia, kad Moteris jame mato daug jai patinkančių dalykų, kas gali būti Žemiškosios meilės požymiu. Kalba eina apie kino režisierių, aktorių, scenaristą ir prodiuserį Nikitą Michalkovą bei jo žmoną Tatjaną. Pora kartu gyvena virš 45 metų.


Romantikos žvaigždės

Skaitytojų atsiliepimai

Natalija: Kaip įdomu! Ačiū už straipsnį! Mano tėvai jau beveik 50 metų kartu. Pas juos susilieja Asmenybės elementas ir Dangiškasis elementas, paslėptas gimimo dienos Žemiškajame elemente. O mes su vyru kartu jau daugiau kaip 10 metų. Pas mus susilieja Žemiškieji gimimo dienų elementai + vyro gimimo dienos elementas man yra Romantikos žvaigždė.

Jana: Pas mane Romantikos žvaigždė gimimo datos dienoje. Kaip suprantu, tai ištikimybės santuokoje ženklas. O didžioji Meilė vyrui užgimė tikriausiai todėl, kad mano Romantikos žvaigždė yra jo gimimo datos metuose. Tokiu būdu gaunasi, kad Jūsų tyrimų rezultatai yra dėsningi, o ne išimtys iš taisyklių.

Valerija: Mūsų pažinties metais įvyko Drakono ir Gaidžio susiliejimas į Žemiškąją sąjungą + mano Romantikos žvaigždė yra vyro gimimo datoje. Mes su vyru kartu gyvename jau virš 20 metų


Romantikos žvaigždė Persiko žiedas

Reziumė

Kai prieš kelis metus rašiau straipsnį apie Romantikos žvaigždę, pirmose straipsnio eilutėse parašiau tokį tekstą: „Romantikos žvaigždės veikimo periodais žmogus į aplinką spinduliuoja lyg kokius energetinius feromonus, kurie pritraukia priešingos lyties atstovų dėmesį“. Ir tie feromonai, kaip rodo šio straipsnio pavyzdžiai, stipriai įtakoja žmonių apsisprendimą būti vienas su kitu. Taip, Romantikos žvaigždė daugiau kalba apie lytinį potraukį, nei apie dvasinį. Bet gi šiame straipsnyje ir kalbama ne apie Dangiškąją meilę, kurioje tik stogą nurauna, – kalbama apie apie Žemiškąją meilę, iš kuriuos gimsta namai, vaikai ir t.t..

Apie Romantikos žvaigždę paskaityti galite paspaudę viršuje esantį paveikslėlį su vyru ir Moterimi;

Apie Dangiškąją meilę paskaityti galite paspaudę apačioje esantį paveikslėlį.


Dangiškoji meilė

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail