Dangiškoji meilė

Kai dangiškoji meilė ateina pas vienišą žmogų, jis gali įsimylėti, vesti ar ištekėti. Bet jei žmogus yra santykiuose, santykiams kyla grėsmė. Kalba eina apie sutiktus žmones ir Dangiškosios meilės periodus, dėl kurių įtakos tikrai gali „stogą nurauti“. Ir visai nesvarbu, ar žmogus bus santykiuose, ar ne.
Dangiškoji meilė kaip vynas

Dangiškoji meilė. Pavyzdys Nr.1

Straipsnyje Meilės tipai parašiau, kad viso Asmenybės elementų yra dešimt. Kiekvienas iš jų turi savo porą, su kuria jungiasi į Dangiškąją meilę. Minėtos poros parodytos žemiau esančiame sąraše.  Jei sutiksite žmogų, kurio Asmenybės elementas jungsis su Jūsų Asmenybės elementu, pas Jus abu gali susiformuoti Dangiškoji meilė. Taip nutiko JAV prezidentui Bill Clinton ir Baltųjų Rūmų stažuotojai Monica Lewinski. 1998 m. tarp jų kilo aistra, apie kurią kalbėjo visas pasaulis. Dangiškoji meilė pas Monica ir Bill susiformavo dėl to, kad jie labai dažnai darbe buvo kartu. Tai leido jų Asmenybės elementams jungtis į Dangiškąją meilę. Minėta sąjunga parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje.

+ = Žemė;

+ = Vanduo;

+ = Ugnis;

+ = Metalas;

+ = Medis.


Meilės tipai Monica & Bill

Dangiškoji meilė. Pavyzdys Nr.2

Dangiškoji meilė susiformuoti gali tarp žmogaus Asmenybės elemento bei kalendorinių metų ar mėnesio elemento. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad 2022 m. pas Moterį susiformuoja Dangiškosios meilės periodas. Šiuo periodu Moteris gali įsimylėti ar ištekėti. Bet jei Moteris bus ištekėjusi, Dangiškoji meilė jai gali „nurauti stogą“. Tada pas ją kils klausimų, ar ji gyvena su tuo vyru. Iš praeities ateis prisiminimai apie žmogų, su kuriuo jai buvo labai gera. Ir net nesvarbu prieš kiek metų viskas buvo – prieš 5 ar prieš 15 metų. Ir jei laiku nesiimti priemonių, iki skyrybų – vienas žingsnis.

Dangiškoji meilė pas Moterį

Gimimo datos analizė

Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Patikrinęs Jūsų atvejį, analizę ir rekomendacijas atsiųsiu į Jūsų el. paštą. Parašyti man galite į soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal. Papildomai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Dangiškoji meilė. Pavyzdys Nr.3

Vyras ir Moteris jau dirbo keletą metų viename darbe. Vyras gyveno savo šeimoje, Moteris – savo. Ir viskas darbe bei šeimose buvo gerai, kol pas Moterį neatėjo Dangiškosios meilės metai. Tarp minėtų vyro ir Moters kilo aistringas romanas, kuris peraugo į rimtus santykius. Moteris išsiskyrė. Praėjus Moters dangiškosios meilės metams, tarp vyro ir Moters santykiai taip pat staigiai nutrūko, kaip ir buvo prasidėję. Dar daugiau, vyras Moteriai pasakė, kad visa tai buvo klaida.

Reziumė

Dauguma Moterų nori, kad atėjusi Dangiškoji meilė pas jas peraugtų į Žemiškąją. Juk kiekviena Moteris nori jaukių namų, šeimos, vaikų. Todėl, mielos Moterys, mažiau žiūrėkite horoskopus Avinas + Skorpionas = puikus seksualinis suderinamumas, nes suderinamumo kriterijų yra daug daugiau. O puikus seksualinis suderinamumas, kaip ir Dangiškoji meilė su „stogo nurovimu“, negarantuoja ilgo gyvenimo kartu. Todėl, jei sutikote žmogų ir norite patikrinti ar jūsų santykiai gali peraugti į Žemiškąją meilę, parašykite man į soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal. O jei norite paskaityti ir apie suderinamumus ar kas yra Žemiškoji meilė, spauskite žemiau esančius paveikslėlius.
Poros suderinamumasŽemiškoji meilė. Vestuvės