★★★★★ Views: 510

Dangiškoji meilė

Dangiškoji meilė. Straipsnyje aprašyta kas yra Dangiškoji meilė, kaip nustatyti kada ji ateina ir kaip sužinoti, ar ji galės peraugti į Žemiškąją meilę, kai atsiranda namai, vaikai ir t.t., o ne vien „stogo nurovimas“. Dažniausiai problemų kyla tuomet, kai žmogus nebando aiškintis staiga atsiradusių jausmų priežasties ir kokių problemų tai gali pridaryti. Vyrai problemų priežasčių ieško išorėje, o Moterys – savyje. Tuomet ir atsiranda klausimų, ar aš santuokoje laiminga, ar šalia manęs tas vyras, kodėl tada pasirinkau jį ir ką dabar daryti. O juk Dangiškosios meilės atveju, nei vyras, nei Moteris niekuo dėti, nes juos kažkokį laikotarpį veikia tam tikros Visatos jėgos. Daugiau apie viską – straipsnyje.
Dangiškoji meilė

Dangiškoji meilė. Įžanga

Straipsnyje Meilės tipai parašyta, kad viso Asmenybės elementų yra dešimt. Ir kiekvienas iš jų turi savo puselę. Taip susidaro penkios Dangiškosios poros: ( + ,    + ,    + ,    + ,    + ). Atėjus kalendoriniams metams ar mėnesiui, minėti elementai gali jungtis į Dangiškąją sąjungą su bet kurio žmogaus Asmenybės elementu. Žemiau esančiame paveikslėlyje tamsiai pilku kontūru apibrėžtas Baltųjų Rūmų stažuotojos Monica Lewinski Asmenybės elementas Metalas Jan , o žaliu – JAV prezidento Bill Clinton Asmenybės elementas Medis In . 1998 metais tarp šių žmonių kilo aistra, apie kurią ilgus metus kalbėjo visas pasaulis. Ši Dangiškoji meilė pas Monica ir Bill susiformavo dėl to, kad jiems esant šalia, jų Asmenybės elementai jungėsi į Dangiškąją ( + ) sąjungą. Dangiškoji meilė Monica + Bill paveikslėlyje parodyta raudona rodykle.
Meilės tipai Monica & Bill

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


Asmenybės elementas

Dangiškoji meilė. Pavyzdys Nr.2

Dangiškųjų elementų sąjunga susiformuoti gali ne tik tarp dviejų žmonių, bet ir tarp žmogaus Asmenybės elemento bei kalendorinių metų ar mėnesio Dangiškojo elemento. Tačiau minėta sąjunga pilnai susiformuos tik tada, kai bus tenkinamos sąlygos, aprašytos žemiau esančiose penkiose eilutėse.
+ = Žemė (jei žmogus gimė Ugnies ar Žemės mėnesį);

+ = Vanduo (jei žmogus gimė Metalo ar Vandens mėnesį);

+ = Ugnis (jei žmogus gimė Medžio ar Ugnies mėnesį);

+ = Metalas (jei žmogus gimė Žemės ar Metalo mėnesį);

+ = Medis (jei žmogus gimė Vandens ar Medžio mėnesį).

Pavyzdžiui, 2022 metai yra Vandens Jan metais. Ir jei Jūsų Asmenybės elementas yra Ugnis In , yra labai didelė tikimybė, kad į Jūsų gyvenimą 2022-ais metais (2022.02.04 – 2023.02.04) ateis Jūsų Dangiškasis ar Dangiškoji. Žemiau esančiame paveikslėlyje tai parodyta mėlynos rodyklės pagalba iš 2022 metų elemento Vandens Jan į Moters Asmenybės elementą Ugnį In . Patikėkite, suveikus šiai sąjungai, tikrai gali „nurauti stogą“ net jei esate vedęs ar ištekėjusi. Dažniausiai tokiais periodais išlenda kažkas iš praeities, su kuo buvo santykiai. Ir visai nesvarbu prieš kiek metų viskas vyko – prieš 5 ar prieš 15. Jei nesate ištekėjusi ar vėl esate laisva Ugnis In , 2022-i metai Jums duoda realų šansą sutikti savo princą ant balto žirgo. Bet jei esate santuokoje ir santykiai pašliję, iki skyrybų – vienas žingsnis.


Dangiškoji meilė Moteriai Ugnis In

Dangiškoji meilė. Pavyzdys Nr.3

Dangiškosios meilės periodai ateiti gali ir su kalendoriniais mėnesiais. Pavyzdžiui, pirmą 2021-ų metų rugpjūčio dieną Moteris Metalas In staiga pradėjo galvoti apie vyriškį, su kuriuo ji draugavo prieš keletą metų. O jau kitą dieną paaiškėjo, kad tas vyriškis yra toje pačioje šalyje, kaip ir ji. Ar tai sutapimas? Tikriausiai ne. Kaip pas jauną Moterį Metalą In susiformavo Dangiškosios meilės periodas, parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. O kodėl ši Dangiškoji meilė neperaugo į Žemiškąją, atsakyti galima remiantis straipsnio viršuje aprašyta sąlyga + = Vanduo (jei žmogus gimė Metalo ar Vandens mėnesį). Trumpiau sakant, Dangiškoji meilė neperaugo į Žemiškąją todėl, kad Moteris gimė ne Metalo ar Vandens mėnesį, o Žemės. Ir tai padėjo jai neįsivelti į santykius, kurie tikrai nebūtų nuvedę į santuoką.
Dangiškoji meilė Moteriai Metalas In

Dangiškoji meilė. Pavyzdys Nr.4

Šiame pavyzdyje pateiktas sunkiausias Dangiškosios meilės nustatymo variantas. Šio tipo analizei reikia:

1. Žinoti, kad Žemiškuosiuose gimimo datos elementuose yra paslėpti Dangiškieji elementai, per kuriuos Dangiškieji elementai sąveikauja su Žemiškaisiais elementais;

2. Mokėti surasti internetiniame kalkuliatoriuje tuos paslėptus Dangiškus elementus.

Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta kaip vyro Asmenybės elementas Žemė Jan susilieja su Moters gimimo datos Žemiškajame elemente Drakone esančiu Vandeniu In . Tai paveikslėlyje rodau ruda rodykle. Ši Dangiškoji meilė pereina į Žemiškąją, nes ji panaši į senovės mitus, kai antikos Dievai nusileidę į žemę imdavo į žmonas žemės Moteris. Paveikslėlyje parodyta pora kartu gyvena virš 35 metų.


Dangiškoji meilė Vyras ir Moteris

Reziumė

Kadangi esu vyras, aš gana gerai suprantu, kodėl vyrams Dangiškoji meilė labiau imponuoja. Tačiau beveik visos Moterys nori, kad pas jas atėjusi Dangiškoji meilė peraugtų į Žemiškąją. Juk kiekviena Moteris nori jaukių namų, santarvės šeimoje ir sveikų vaikų. Todėl, mielos Moterys, mažiau žiūrėkite horoskopus, kuriuose parašyta Avinas + Skorpionas = puikus seksualinis suderinamumas, nes suderinamumo kriterijų yra daug daugiau. O puikus seksualinis suderinamumas, kaip ir Dangiškoji meilė su „stogo nurovimu“, negarantuoja ilgo gyvenimo kartu. Todėl, jei sutikote žmogų ir norite patikrinti, ar jūsų santykiai turi perspektyvų peraugti į Žemiškąją meilę, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. O jei norite šiek tiek paskaityti ir apie porų suderinamumus, spauskite žemiau esančius paveikslėlius.
Poros suderinamumas. Rytų technikosSuderinamumo analizė

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail