Kaip apsaugoti santykius 2

Kaip apsaugoti santykius 2. Pirmame straipsnyje apie santykių apsaugą, spausdintame prieš savaitę, buvo rašoma, kokiu būdu atėjusios nelabai geros energijos patenka į porų miegamuosius, kaip jos griauna porų santykius ir t.t.. Apie tai paskaityti galima straipsnyje Kaip apsaugoti santykius (spausti čia). Tuo tarpu šiandieninis straipsnis yra lyg koks jau nagrinėtos temos tęsinys. Skiriasi tik medžiagos pateikimo forma. Šį kartą straipsnyje įdėta dalis pamokos, įtrauktos į mokymo programą ir nagrinėjamos su mokiniais.
Kaip apsaugoti santykius 2

Pamoka Nr. 11. Išoriniai aktyvatoriai

Ankstesnėse pamokose nagrinėjome vidines patalpų energijas. Dabar atėjo laikas pakalbėti ir apie energijas, esančias patalpų išorėje. Tai tam tikri labai aktyvūs objektai, kurių aktyvumas nebūtinai turi būti siejamas su vakarietiška fizikine aktyvumo samprata. Pavyzdžiui, pagal Fengšui, laidojimo namai, kapinės, ligoninės, kokia nors pelkė, apgriuvę pastatai ir t.t., neša labai stiprią In ŠA Ci energiją. Mokykla, vaikų darželis, bendrabutis ir pan., irgi panašias energijas neša. O kur dar kalėjimai, teismo rūmai, mokesčių inspekcija ir t.t. – visko ir neišvardinsi. Vienu žodžiu, čia reikia ne tik literatūrą vartyti, bet ir savarankiškai domėtis bei jungti pojūčius, analitiką, stebėti bei kaupti statistiką. Tuo tarpu šios pamokos ribose tirsime ne tik ŠA Ci įtakas patalpoms, bet ieškosime ir aktyvatorių, kurie tas energijas sustiprina.

Kaip apsaugoti santykius. Papildomi aktyvatoriai

Papildomais energijų aktyvatoriais, pavyzdžiui, gali būti liftas ar laiptinė. Liftas namui – aktyvatorius namo sektoriuje, o liftas butui – aktyvatorius kryptyje. Ir jei Geltonoji 5 kokiais nors metais atskrido ant lifto, o tas liftas buvo Šiaurės vakaruose (žiūrint į liftą nuo buto centro), lovos statyti negalima buvo ne tik prie viso buto Šiaurės vakarų sienos, bet ir prie visų kambarių Šiaurės vakarų sienų (pagal Mažąjį Tai Či). Kaip pavyzdį, pateikiu aukšto planą su butu ir liftu bei laiptine paveikslėlis apačioje. Tame pavyzdyje parodyta, kaip 2014 metų blogosios energijos buvo aktyvuojamos liftu ar laiptine, ir kaip jos per įėjimo į butą duris, patenka į miegamąjį. Apie tai – žemiau esančiuose kriterijuose.

Kaip apsaugoti santykius 2. Kriterijai

• Lifto ir laiptinės energijos nukreiptos tiesiai į buto duris. Kitaip sakant, ant lifto ir laiptinės esančios Skriejančios žvaigždės dubliuojasi ant įėjimo į butą durų;

• Šiaurės vakarų kryptyse Metų Geltonoji 5 paskutinį kartą buvo 2014 m. O tai reiškia, kad tais metais, vos liftui pajudėjus ar kam nors lipant laiptais, Geltonoji 5 bute iš karto darė savo negerus darbelius;

• Visiems 2014 m. (2014.02.04 – 2015.02.04), įėjimo į butą durys buvo gavusios nuosavą Geltonąją 5. O tai galėjo griauti ne tik santykius, bet galėjo paliesti ir kitas gyvenimo sritis. Tokiu atveju, geriau visiems metams pervažiuoti pagyventi kitur.

Fengšui Butas su grėsme nuo lifto

Kaip apsaugoti santykius 2. Kiti kriterijai

Viršuje esantis paveikslėlis labai konkrečiai parodo, kad ne viskas yra gerai su tais liftais ir laiptine. O kur dar kiti aktyvūs dalykai, kurie irgi niekada nesnaudžia. Pavyzdžiui, jei namas stovėtų prie kokios nors judrios sankryžos, mokyklos, darželio, banko ir t.t., o visi šie objektai, būtų išsidėstę Geltonosios 5 kryptyse (namo atžvilgiu). Tada 2014 metų Geltonoji 5 į butą būtų atėjusi ne tik nuo namo lifto bei laiptinės, bet ir nuo sankryžos, mokyklos, darželio, banko pusės, nes tie visi minėti objektai būtų suveikę kaip blogosios energijos aktyvatoriai. O tada tikrai būtų buvęs visiška nesėkmė ir visose gyvenimo srityse.

Geltonoji 5

Geltonoji 5, tai pačias blogiausias energijas nešanti Žvaigždė. Dažniausiai ją vadina totalių nesėkmių ir praradimų Žvaigžde. Ji visada neša bet kokio tipo problemas: blogus santykius, skyrybas, ligas, nelaimingus atsitikimus, avarijas ir t.t. Ir sociume ji gali pridaryti problemų – gali pablogėti santykiai su vadovais, atsirasti problemų su finansais, teisėsauga ir t.t.. Net važiuoti į ilgesnę kelionę negalima tokios Žvaigždės kryptimi, nes galima problemų prisidaryti visam likusiam gyvenimui. Tiesa, važiuoti iš Geltonosios 5 galima, bet vis tiek reikia būti pasirengusiems kokioms nors nelabai malonioms staigmenoms, nes ta Geltonoji 5 vis tiek kažką nelabai malonaus iškrės.