Kaip apsaugoti santykius

Kaip apsaugoti santykius ir kaip juos išlaikyti. Šie klausimai yra dažnesni, nei klausimas kaip santykius kurti. Šiame straipsnyje tai ir nagrinėjama. Tiksliau sakant, straipsnyje aprašyta situacija, kurioje atsidūrė jauna pora, kai vyras nusprendė ignoruoti Moters bandymus santykius apsaugoti. Tema aktuali, nes žmonės gana dažnai atsisako pagalbos vien dėl to, kad jiems nepatinka pagalbos priemonės ar metodai.
Kaip apsaugoti santykius

Kaip apsaugoti santykius. Pradžia

Vaikinas ir mergina susitiko 2006 m. dar būdami studentais. Abiem baigus studijas, pora nusprendė gyventi kartu. Susituokė, išsinuomojo butą, pradėjo taupyti pinigus būstui. 2013 m. pabaigoje, su banko pagalbą, pora įsikraustė į nuosavą būstą. Prie būsto suradimo prisidėjo ir Moters draugė, kuri dar studijų laikais domėjosi Rytų mokslais. Ir iš tikrųjų, butas buvo surastas pakankamai geras. Panašus butas pavaizduotas paveikslėlyje žemiau. Labiausiai kreiptinas dėmesys yra į buto išplanavimą ir baldų išdėstymą, nes miegamasis įrengtas gerose Žvaigždėse pagal Fengšui. Štai jų trumpas aprašymas:

Baltoji 1. Tai Intelekto žvaigždė, kuri ypač palanki mokslams ir kitai intelektualiai veiklai;

Baltoji 6. Tai Karjeros ir socialinio statuso Žvaigždė. Ši Žvaigždė palanki dirbantiems struktūrose (karyba, teisėsauga, valstybės tarnyba ir t.t.).


Fengšui be grėsmių ant durų

Kaip apsaugoti santykius artėjant 2016 metams

Kadangi Moteris ir pati buvo šiek tiek pažįstama su Rytų mokslais, artėjant 2016 metams Moteris, kaip manų židinio sergėtoja, Rytų mokslų svetainėse pradėjo skaitinėti, ką žada 2016 m., kokias energijas jie ruošiasi atnešti ir į kokius namo/buto sektorius. Apačioje esančiame paveikslėlyje kaip tik ir parodytas tų Skriejančių žvaigždžių išsidėstymas bet kurio namo/buto patalpose visais 2016 m.
Fengšui Skriejančios žvaigždės 2016

Kaip apsaugoti santykius. Į ką žiūrėti

Bet ne į visas patalpas dėmesys šiuo atveju kreipiamas turi būti – čia reikia žiūrėti, kas ant durų ateina, ant lovos, ant darbo stalo ir pan.. Santykių atveju, ypač svarbu kokios Žvaigždės ateina į miegamąjį ir ant įėjimo į miegamąjį durų. Ir kai Moteris atliko nesudėtingus palyginimus, ji pamatė, kad Geltonoji 5 (viską griaunanti Žvaigždė), patenka ne tik ant įėjimo į butą durų, bet ir ant įėjimo į miegamąjį durų (žiūrint žemiau esančiame paveikslėlyje). O tai yra tas pats, lyg tokia viską griaunanti Žvaigždė atsigultų į poros lovą. Moteris iš karto suprato, kad santykiams iškilo rimta grėsmė. Apie tai ji vakare bandė kalbėtis su vyru, siūlė 2016 metams pereiti miegoti į kitą kambarį. Deja, pastarasis į tai tiesiog numojo ranka, sakydamas, kad Rytų dalykai sugalvoti rytiečiams, ir kad Vakaruose Fengšui neveikia. Ir pridūrė, kad jo nuomone, saugoti santykius reikia civilizuotomis priemonėmis.
Grėsmės ant durų pagal Fengšui

Trumpas reziume

2016 m. lapkričio mėnesį pora pradėjo oficialias skyrybų procedūras. Šio straipsnio rašymo dienai, jie dar oficialiai neišskirti, bet gyvena atskirai – Moteris grįžo pas savo mamą pagyventi. Gal, kai jau atėjo kiti metai, kai ta Geltonoji 5 perėjo į Pietus, pora susitaikys. Tačiau tiek jiems, tiek Jums reikia žinoti, kad jei lova priglausta prie pietinės sienos, jei miegamasis yra pietiniame buto kambaryje, jei įėjimo į butą ar miegamąjį durys yra pietuose, bent jau 2017 metams (2017.02.03 – 2018.02.04) būtina pereiti miegoti kitur. Tokiu būdu Jūs bent minimaliai apsisaugosite nuo Geltonosios 5.

Geltonosios 5 įtakos santykiams

Geltonoji 5 yra Žvaigždė, nešanti pačias blogiausias energijas. Dažniausiai ją vadina totalių nesėkmių ir praradimų Žvaigžde. Ji visada neša bet kokio tipo problemas: blogus santykius, skyrybas, ligas, nelaimingus atsitikimus, avarijas ir t.t. Ir sociume ji gali pridaryti problemų – gali pablogėti santykiai su vadovais, atsirasti problemų su finansais, teisėsauga ir t.t.. Net važiuoti į ilgesnę kelionę negalima tokios Žvaigždės kryptimi, nes galima problemų prisidaryti visam likusiam gyvenimui. Tiesa, važiuoti iš Geltonosios 5 galima, bet vis tiek reikia būti pasirengusiems kokioms nors nelabai malonioms staigmenoms, nes ta Geltonoji 5, vis tiek kažką nelabai malonaus iškrės.