Minčių energija

Minčių energija. Organizmui reikiamą energiją gauname iš maisto. Intensyviai ir ilgai apie kažką galvodami, kaupiame tai mūsų mentaliniuose vaizdiniuose. Po kažkurio laiko ateina momentas, kai tie mentaliniai vaizdiniai pradeda gyventi savarankišką gyvenimą. Patys ir be žmogaus pagalbos pritraukdami įvykius bei aplinkybes, apie kuriuos žmogus galvojo, svajojo arba kurių vengė.
Minčių energija

Minčių energija. Mentaliniai vaizdiniai

Seniai nustatyta, kad nuo minčių kokybės priklauso sveikata, išvaizda ir t.t.. Gerai, jei žmogus moka valdyti mintis. Bet jei žmogus būna sužeistas, pažemintas ir silpnas, jis užsiciklina savo problemose, tuo dar labiau jas aktyvuodamas. Apie tai savo knygoje, „Neribota galia“ rašo ir Anthony Robbins. Jis sako, kad neviltis, depresija ir ekstazė, nėra statiniai reiškiniai. Tai rezultatas, sukurtas tam tikrais mentaliniais vaizdiniais, garsais ir fiziniais veiksmais, kuriuos sąmoningai ar nesąmoningai žmogus valdo. Tai ne nauja tema, bet paskutiniu metu ji tapo itin aktuali. Ypač – medicinos leidiniuose. Daugelis medikų yra įsitikinę, kad žmogaus mintys ir sąmonė valdo kūną. Todėl dažnos negatyvios mintys, priveda prie ligų. Pavyzdžiui, medicininiais tyrimais nustatyta, kad neapykantos jausmas didina širdies ritmą, arterijų susiaurėjimą ir t.t., kas visada priveda prie širdies ir kraujagyslių ligų.
Minčių energija Anthony Robbins Neribota galia

Minčių energija. Medicininiai eksperimentai

Robertas Stounas savo knygoje „Life Without Limits“ aprašo eksperimentą, kurį atliko Klivas Beksteris, vienas žymiausių pasaulio specialistų, dirbančių su melo detektoriais. Trumpiau sakant, eksperimento metu į specialų skystį buvo patalpinti tam tikri elektrodai ir gyvos, eksperimente dalyvaujančio žmogaus ląstelės, o pats žmogus turėjo vaikščioti prastos reputacijos miesto rajono gatvėmis. Prie žmogaus buvo prijungta aparatūra, jis buvo sekamas slapta kamera. Kol gatvėse buvo viskas ramu, prietaisai rodė beveik lygias linijas. Bet kai eksperimente dalyvaujantį žmogų kažkas stipriai išgąsdino, net už kelių kilometrų specialiame tirpale esančios tiriamojo žmogaus ląstelės, tai pajautė. Tai iš karto užfiksavo detektorius, kurio ekrane buvo matomi ryškūs grafikų šuoliai, signalizuojantys apie grėsmę. O kai tiriamasis žmogus nurimo, tuo pat metu nurimo ir minėtame tirpale esančios jo ląstelės. Ir tai tik dar kartą įrodo, kad mintys tikrai geba pernešti energiją ne tik žmogaus viduje, bet ir toli už jo ribų.
Bobert B. Stone Gyvenimas be apribojimų

Minčių ir žodžio galia

Žmogaus gerovė tiesiogiai priklauso ne tik nuo jo minčių kokybės, bet ir nuo ištartų žodžių. Jei žmogus dažnai negatyviai kalbės apie kažkurį savo organą, susidarius tam tikroms aplinkybėms, visos žmogaus prognozės to organo atžvilgiu – išsipildys. Pavyzdžiui, jei žmogus dažnai sako „Man nuo jo skauda galvą“, „Mane nuo jo pykina“ ar „Tai daužo mano širdį“, labai didelė tikimybė, kad pas žmogų ir galva skauda, ir pykina, ir su širdimi bei santykiais ne viskas tvarkoje. Neseniai gydytojai atliko eksperimentą su žmonėmis, kuriems buvo diagnozuoti kojų kaulų lūžiai. Dalis ligonių su savo kojomis elgėsi labai švelniai, kalbėjo joms gražius žodžius, siuntė pozityvias mintis ir t.t.. Šios grupės ligonių kojos sveiko 35 procentais greičiau, nei kitos grupės žmonių, kurie su savo kojomis nedirbo. Ir tai ne vienetinis atvejis, kuris jau seniai įrodytas bei įrašytas medicinos vadovėliuose.
QMDJ aktyvacijos

Minčių energija. Rytų technikos

Ar tik žmogus gali naudoti minčių energiją? Ne, tai daryti gali ir tam tikros Rytų technikos. Efektyviausia iš jų – QMDJ. Tai visų Rytų mokslų perlas, tai Rytų technikos, dirbančios per žmogų su laiku ir erdve. Trumpiau sakant, jei žmogus moka vizualizuoti savo troškimus, QMDJ sistema padės surasti datą ir laiką, kada tas mintis materializuoti bus lengviausia. Žmogui beliks nustatytu laiku ir reikiama kryptimi pavaikščioti į QMDJ aktyvacijas. Daugiau apie minėtas aktyvacijas galite paskaityti paspaudę viršuje esantį paveikslėlį. O kad aiškiau būtų apie ką kalbu, skaitykite kelis žemiau esančius pavyzdžius:

1. Jei Moteris nenori susitikti su buvusiu partneriu ar nesiseka atsikratyti minčių apie buvusius toksiškus santykius, jai reikia pavaikščioti į QMDJ aktyvacijas, kurios ją paslėps nuo viso to. Šios aktyvacijos padeda paslėpti ir nuo įvairiausių sunkumų bei kataklizmų;

2. Jei žmogui labai nesiseka su uždarbiu, yra ir finansinės sėkmės gerinimo QMDJ aktyvacijos;

3. Jei su santykiais kažkas negerai arba jų nėra visai, ir šioje srityje yra aktyvacijų, kurios tikrai padės. Bet kuriuo atveju, jei paspausite žemiau esantį paveikslėlį su mergina ir vaikinu, rasite visų aktyvacijų sąrašą, o paspaudę paveikslėlį su doleriais ir žiedais, pateksite į straipsnį Paslaugos, kuriame surašyti visi pagalbos tipai bei paslaugos. O jei turite klausimų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


QMDJ aktyvacijos pasivaikščiojimaisPaslaugos soltiseg.com