QMDJ aktyvacijos

QMDJ aktyvacijos kelionėmis ar ėjimu, beveik nesiskiria nuo paprastų kelionių ar pasivaikščiojimo. Skirtumas čia tik tas, kad QMDJ aktyvacijų metu judama nustatytu laiku ir nustatyta kryptimi. Tokio judėjimo metu vyksta tam tikrų energetinių struktūrų aktyvavimas.
QMDJ aktyvacijos

QMDJ aktyvacijos pasivaikščiojimais

Tai ėjimai pasivaikščioti geromis kryptimis, su tikslu aktyvuoti kokį nors procesą. Iš praktikos galiu pasakyti, kad šio tipo aktyvacijos atliekamos dažniausiai, nes čia nereikia jokių papildomų priemonių. Nereikia nei automobilio, nei lėktuvo, ir t.t. Tiesiog eini į struktūrą nustatytu laiku, nustatyta kryptimi ir laikantis tam tikrų instrukcijų. Jas rasite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su žmogumi ir žirgu.

Bet į aktyvacijas galima eiti ir be tikslo (tiesiog pasivaikščioti ir pasisemti šiek tiek gerosios Ci). Tada tai veiks kaip savotiški vitaminai, kurie didins bendrą organizmo tonusą, gerins nuotaiką ir t.t.. Ir nors būna, kad aktyvacijos suveikia iš karto, dažniausiai tikslinių aktyvacijų pirmieji rezultatai pasirodo po kelių dienų. Bet, kartais, laukti tenka ir kelias savaites. Maksimali laukimo trukmė – trys mėnesiai.


Pasivaikščiojimo instrukcija Rytų technikos QMDJ

QMDJ aktyvacijos trumpalaikėmis išvykomis

Šio tipo aktyvacijos reikalauja šiek tiek daugiau resursų, nei aktyvacijos pasivaikščiojimais. Čia struktūros parenkamos ne bendro pobūdžio, bet tikslinės. Ir čia jau pageidaujamas ilgesnis aktyvavimo laikotarpis (pavyzdžiui, važiavimais automobiliu ar dviračiu). Tarkim, reikia aktyvuoti imigraciją. Tada ieškomos kryptys, kurias aktyvavus, imigracija darosi labiau reali (gyvybinga). Ir jei viskas bus atlikta preciziškai tiksliai, rezultatas tikrai bus. Bet vis tiek, prieš bet kokią aktyvaciją, būtina gerai apmąstyti būsimas pasekmes. Nes jei išvažiuoti teks, o kažkas ims ir persigalvos – bus nelabai gerai (švelniai tariant).

QMDJ aktyvacijos tolima kelione

Šio tipo aktyvacijos vadinamos ilgalaikėmis. Kai kurių šio tipo aktyvacijų pajudintos energijos veikia iki 5 metų. Pavyzdžiui, uždarame forume kolegos yra aprašę atvejų, kai po tokių aktyvacijų panaudojimo, jų klientams bankai nurašydavo iki 50% palūkanų. Tačiau ir reikalavimai šio tipo aktyvacijoms ypatingi – šioje aktyvacijoje būti reikia bent 8 valandas. Ir tokių aktyvacijų tokių turi būti kelios. O jei norite apie tai sužinoti daugiau, nei galiu parašyti internete, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.
soltiseg send e-mail

QMDJ aktyvacijų rezultatai

Kad aktyvacija suveiktų tinkamai, reikia, kad viskas eitų paeiliui: užduotis → veiksmai → rezultatas. Be kurios nors grandies, rezultato nebūna, arba rezultatas būna ne toks, kokio tikimasi. Pavyzdžiui, žmogus pastatė sau milžinišką užduotį, o veiksmų imasi labai retai ir labai retai tinkamu laiku. Rezultate – gero daug nebus. Pastebėta, kad žmonės, kurie einamuoju momentu būna nelabai gerame Sėkmės periode, dažniausiai automatiškai vaikšto į nelabai geras kryptis. Šioje vietoje Mokytoja sako, kad pas tuos žmones dažniausiai būna nelabai gera situacija su sėkme.

QMDJ aktyvacijų niuansai

Straipsnio pradžioje rašiau, kad QMDJ aktyvacijų metu judama nustatytu laiku ir nustatyta kryptimi. Tai reiškia, kad einama į tam tikrą Struktūrą. Struktūrų tipų yra daug ir įvairių – nuo finansinių srautų aktyvavimo iki pagalbos santykių sferoje. Daugiau apie tai rasite svetainės puslapyje QMDJ aktyvacijų sąrašas. Patekti ten galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
QMDJ aktyvacijos pasivaikščiojimais

QMDJ aktyvacijų niuansai

Realiai stipriam QMDJ aktyvacijų pajautimui, į aktyvacijas reikia vaikščioti nuo kelių savaičių iki 3 mėnesių, darant aktyvacijas 2 – 3 kartus per savaitę. Bet yra ir išimčių – stipriai į aktyvacijas reaguoja naujokai ir tam tikrais aspektais energetiškai jautrūs žmonės (vaikai, seneliai, empatai, turintys stiprią sensoriką, nuteistieji, psichiniai ligoniai ir pan.). Taip pat pastebėta, kad jei žmogus susirado 10 gerų aktyvacijų, o nuėjo tik į kelias (pamiršo, kažkas sujaukė planus, nenumatyti susitikimai ir t.t.), pas žmogų šiame gyvenimo etape yra nelabai geras laikotarpis jo Likime. Tai patvirtina ne vienas tūkstantis analizių.

Ir dar: man nėra žinomas nė vienas atvejis, kada aktyvacija nebūtų suveikusi. Net ir tuo atveju, kai į aktyvaciją ėjo šimtaprocentinis skeptikas, aktyvacijos veikė. Tiesa, po gerų aktyvacijų rezultatų, skeptikai dažnai tampa neįtikėtinai uoliais Rytų mokslų entuziastais, praktikais ir net pačių stipriausių Meistrų instruktoriais ar atstovais. Tačiau, iki jie jais tampa, į aktyvacijas jiems vis tiek pavaikščioti tenka.