Kaip nutraukti nevykusius santykius

Kaip nutraukti nevykusius santykius, kaip išeiti iš būsenos, kai atrodo, kad buvęs partneris tarsi per atstumą valdo Jūsų mintis ir kūną. Ką daryti, kad toks košmaras pasibaigtų kaip galima greičiau, nes jau nebėra jokių jėgų nei gyventi, nei kurti ateities planų, nei šypsotis. Dar daugiau, kartais atrodo, kad esate priklausoma nuo savo skriaudėjo, kad pabėgimas iš šios pražūtingos situacijos yra neįmanomas.
Kaip nutraukti nevykusius santykius

Kaip nutraukti nevykusius santykius. Įvadas

Iki 2019-ų metų pabaigos dažniausiai dirbti teko su užklausomis: „Kur yra mano antroji puselė, kada ją sutiksiu, kada ištekėsiu, kurį rinktis, ar jis mylės mane, ar jam lemta būti turtingu ir t.t.“. O nuo 2019-ų metų pabaigos vis dažniau gaunu užsakymų paslėpti Moteris nuo ankstesnių partnerių, padėti užmiršti toksiškus santykius, padėti išsivalyti, išvemti tą kažką sėdintį viduje, padėti atgauti sielos ramybę ir t.t.. Širdis krauju pasrūva, kai matai tokią Moterį, kuri panaši į ant kelio numestą gėlę, per kurią važiuoja ir važiuoja vis nauji automobiliai. Bet Rytų sistemos nebūtų Rytų sistemomis, jei negalėtų ir šioje situacijoje viską sutvarkyti. Trumpiau sakant, kalbu apie kelias Rytų sistemas, kurios gali ne tik paslėpti Moterį nuo blogų dalykų, bet ir kurti pagrindą ateičiai tuo pat metu. Apie kiekvieną sistemą skaitykite žemiau.
QMDJ aktyvacijų sąrašas

Kaip nutraukti nevykusius santykius. QMDJ

Kalbant apie QMDJ sistemą, pasakyti turiu kelis dalykus:

1. Naudojant QMDJ aktyvacijas, Moteris paslepiama ne tiek fiziniame plane, kiek energetiniuose lygmenyse. Kitaip sakant, jei buvęs partneris Jus persekioja, po QMDJ aktyvacijų Jūs tarsi ištrinama iš jo atminties, dėl ko buvęs partneris vis rečiau apie Jus galvoja. Apie QMDJ aktyvacijas ir aktyvacijų instrukcijas paskaityti galite paspaudę viršuje esantį paveikslėlį su porele;

2. Per užklausų laiko pjūvius galima gauti visus atsakymus į klausimus, kokie tik pas Moterį ateina. Kai kada Moteris kažką pajaučia pati, o kai kada Moterį bando įspėti jos Angelai-sargai. O kad geriau suprastumėte apie ką kalbu, paskaitykite šios svetainės straipsnį Kur dingo vaikinas;

3. Sunkesniais atvejai apmokau spec. technikų, kurios persekiotoją gali rimtai sužeisti, jei jis nepameta noro Jus persekioti. Bet tai jau labai kraštutiniu atveju. Dažniausiai, iki šio punkto prieiti nereikia.

Jei kilo neaiškumų ar norite užsakyti paslaugą, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


Kaip nutraukti nevykusius santykius

Kaip nutraukti nevykusius santykius. Baczy

Baczy sistema puikiai mato Likimo knygą. O dirbant su Moterimi kartu, išsiaiškiname, kada ji susipažino su tuo, su kuriuo išgyveno toksiškus santykius, kada ištekėjo ar pradėjo kartu gyventi, kada perbėgo pirma juoda katė, dėl ko ir t.t.. Tai labai svarbi darbo su Likimu dalis, be kurios neįmanoma modeliuoti ateities;

Po Likimo knygos analizės pereinama prie aktyvių veiksmų. Tiksliau sakant, parenkamos datos ir laikai tam tikriems veiksmams, kuriuos, su mano priežiūra, turi atlikti pati Moteris. Pavyzdžiui, jei Moteris su buvusiu partneriu išsiskyrė netinkamą dieną, energetiniuose sluoksniuose jie vis dar bus pora. Net santuokos nutraukimas teisme nepadės. Todėl šiame etape tikrai reikia nusiteikti dirbi rimtai;

Lygiagrečiai su aktyviais veiksmais daromos tam tikros Baczy aktyvacijos. Aktyvuojamas Moters patrauklumas, seksualumas ir kiti dalykai, kurie toksiškuose santykiuose buvo stipriai pažeisti. Apie tai galite paskaityti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir Raudonuoju Feninksu (Meilės burtininku). Na ir žinoma reikia bent tris mėnesiu padirbėti su „Nereikalingo atsikratymo“ programa. Šios programos metu su Moterimi aš kontaktuoju kasdien ir ne po vieną kartą (jei Moteris to nori).

Jei kilo neaiškumų ar norite užsakyti paslaugą parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas

Kaip nutraukti nevykusius santykius. Fengšui

Visi žinome, kad aplinka žmogų veikia gana stipriai. O Fengšui puikiai mato tas aplinkos energijas. Ir ne tik mato, bet ir koreguoti jas gali. Tai reiškia, kad jei gyvenate toksiškoje aplinkoje, problemas Jūs traukiate kaip magnetas. Ir jei nesiimti korekcijų, Jus tie nuodai nuodys tol, kol kažko nepakeisite. Žinoma, Moterys jaučia aplinkos energijas, pavojus ir t.t., bet kai Moteris kiekvieną minutę geria nuodus, ji jau nebejaučia aplinkos ir aplinkinių toksiškumo. Patikėkite, aš esu praktikas, ir atsakau už kiekvieną savo žodį. Dar daugiau, aš turiu pakankamai sertifikatais įvertintų žinių, kad galėčiau Jums padėti. O jei norite paskaityti šiek tiek daugiau apie patalpų energijas, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.
Patalpų energijos 2022 - Fengšui

Apie suderinamumus

Kadangi šiame straipsnyje kalbu ir apie santykius, pabaigai įdėjau dvi nuorodas į straipsnius, kurie tikrai padės su tais santykiais išsiaiškinti:

1. Pirmame straipsnyje kalbu apie suderinamumą pagal gimimo datas. Į šį straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su užrašu Poros suderinamumas;


Poros suderinamumas

2. Antrame straipsnyje kalbu apie Romantikos žvaigždę, aktyvuojančią romantinius santykius ir seksualinę energiją. Į šį straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su vyru ir Moterimi.


Romantikos žvaigždė

Reziumė

Pabaigai noriu pasakyti, kad kai kada tenka padirbėti ir su kitais specialistais. Bet jei man dėl Jūsų reikalo prireiktų kreiptis į kitą specialistą, aš iš pradžių apie tai pasikalbėsiu su Jumis. O jei Jūs tikinti, tuomet parodysiu Jums kelis labai efektyvius dalykus dirbant Dievo namuose. Bet kuriuo atveju, aš visada esu pasirengęs padėti, nes jei Jūs atėjote pas mane, reiškia tokia yra Visatos valia.

O žemiau parašiau kelias eilutes, kurios visiškai atsitiktinai pakliuvo ant akių prieš parašant šį straipsnį:

„Jei aš nematau, aš netikiu“, – pasakė vyras. „Jei netikite, nematysite“, – atsakė Visata. Tebūna taip!

„Pagal jūsų tikėjimą, tebūnie Jums duota“, – sako Šventasis Raštas.