Paslaugų kaina

Paslaugų kaina. Atsakant į klausimą, kas yra paslaugų kaina, pasakyti būtų galima taip: jei nesumokėjo Jums, sumokėsite Jūs. O kam, čia jau kita kiniškos monetos pusė. Skamba gal ir grubokai, bet dirbant su plonaisiais pasauliais, geriau jau permokėti, nei likti skoloje. Kitaip sakant, kad ir šarlatanas Jums „Š mala“ visą valandą, vis tiek už darbą jam turi būti atsilyginta. Tik čia kyla vienas klausimas – prieš darbą reikia sumokėti, ar po darbo. Panagrinėkime abu atvejus tekstuose po žemiau esančiu paveikslėliu.
Paslaugų kaina

Paslaugų kaina. Pirmas atvejis

Tarkim, žmogus užsakė paslaugą, gavo ją, ir kažkurį laiką delsia sumokėti. Tokiu atveju, už žmogui suteiktą paslaugą, teks mokėti pačiam konsultantui. Ir ne tik pinigais ar laiku, bet ir savo energetiniais resursais. Pavyzdžiui, žmogus konsultantui įduoda kažkokį reikalą (parašytą nesuprantama kalba), ir paprašo nueiti pas Orakulą tą reikalą į žmonių kalbą išversti. Pinigų su savo energetine žyme žmogus neduoda, nes jis linkęs atsiskaityti tik po darbo atlikimo. Ir kas belieka konsultantui – eiti pas Orakulą su savo energetiniais pinigais ir svetimu reikalu. Ir jei tik reikalas bus karminis, konsultantas tą gabalą žmogaus Karmos ant savo pečių užsimes. O kai žmogus atsiskaitys, dar neaišku, ar tai žmogaus Karmos daliai norėsis iš karto grįžti pas ankstesnį šeimininką. Gal jai patiks konsultanto efektyvūs darbo su Karma metodai, gal čia atidirbimo perspektyvos geresnės. Juk kol ateis Cerberiai tikrinti, ar Karmą x atidirbinėja žmogus x, konsultantas ant savo pečių temps ne savo naštą, bet savo noru.

Jei atsirado klausimų

Jei perskaitę viršuje esančius tekstus kažko nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. O jei klausimų neturite, skaitykite straipsnį toliau, nes ten dar tikrai liko įdomių dalykų sužinojimui.
soltiseg send e-mail

Paslaugų kaina. Antras atvejis

Tarkim, žmogus užsakė paslaugą, gavo ją, ir, … dingo. Štai čia jau kitas reikalas, čia jau Karminės skolos teritorija. Bet jei tokiu atveju konsultantas nepanaudos priemonių skolos grąžinimui (aktyvacijomis ir/ar kitais būdais), jis vėlgi rizikuoja gauti svetimų problemų naštą. O gali netgi būti taip, kad už konsultantą tai darys plonojo pasaulio atstovai, kurie saugo konsultantą. Ir apie tai konsultantas gal net nežinos. Todėl visada ir visiems sakau: – „Žmonės, geriau jau permokėkite, nei likite skolingi. Juk jei skolos neatiduosite Jūs, ją atiduos – kiti. Ir tie kiti, bus artimiausi Jūsų žmonės, kuriuos Jūs mylėsite visa savo širdimi.

Trečias paslaugų kainos atvejis

Tiesą sakant, trečias atvejis yra iš srities, kuri gana dažnai girdima „turgaus bobų“ lūpose. Tiksliau sakant, labai nemaža dalis žmonių mano, kad konsultantas tik versliuką čia suka, kad jam iki lemputės žmonių situacijos, kad jam tik pinigai rūpi. O kiti dar ir prideda, kad tikras konsultantas dirba nemokamai. O dar kiti rėkia per visus Facebook-us, kad jei konsultantas dirba nemokamai, jis neturi licencijos, sertifikatų, ir kad jis yra šarlatanas. Ir nepasiginčysi su tokiais, nes jie turi savo TIESĄ. O kita tiesa yra štai tokia: jei žmogus susimoka už paslaugą iš anksto, jis skrenda baltu balandžiu, kol konsultantas jo Karminį mazgą išrišinėja. Ir net jaudintis žmogui nereikia, nes jei dings konsultantas, jau konsultantui galios Karminės skolos teritorija (aprašyta viršutinėje pastraipoje). Tik yra vienas „bet“ – konsultantas puikiai žino Karmos dėsnius, ir jis tikrai nerizikuos primalti Š sau ir savo artimiesiems. O ar patikėsite tuo Jūs – spręsti Jums.