Paslaugų tipai

Paslaugų tipai. Likimo analizė, patalpų Fengšui, sėkmės aktyvavimas, datų parinkimas. Visa tai atliekama taikant spec. Rytų technikas QMDJ, Baczy, Dzeži, Fengšui ir t.t.. Paslaugos yra prieinamos bet kuriam pilnamečiui, norinčiam kažką keisti Likime ar gyvenamoje aplinkoje. Plačiau apie tai skaitykite po paveikslėliu.
Paslaugų tipai

Paslaugų tipai ir spektras

Paslaugos suskirstytos į kelis bazinius modulius: konsultacijas, mokymus, aktyvacijų modulį, datų ir laiko parinkimą ir t.t.. Apie tai pakankamai daug parašyta svetainės straipsnyje Paslaugos. Ten rasite informaciją ne tik apie paslaugas bei jų spektrą, bet ir kitų Jums naudingų dalykų. O šiame puslapyje aprašyti tik esminiai teikiamų paslaugų aspektai.

Konsultacijos

Iki šio straipsnio parašymo datos, visi, kurie kreipėsi, dažniausiai prašė padėti išspręsti kokią nors problemą. Ir, kaip taisyklė, pačioje pradžioje žmonės nelabai žino ką daryti, prašo juos pakonsultuoti vienokiu ar kitokiu klausimu. Taip ir atsiranda konsultacijos (kaip paslaugos). Tik mokiniai ir tie, kurie jau konsultacijų etapą yra praėję, puikiai žinojo, kokią paslaugą ir kada jie norėtų gauti. Dar nebuvo kliento be konsultacijos, kuris pateiktų kad ir tokią paprastą užklausą: Ar verta dirbti su partneriu.
Ar dirbti su partneriu

Mokymai

Anksčiau rašiau, kad mokau bazinių Rytų metafizikos dalykų, tokių kaip Baczy, Fengšui, Dzeži ir t.t. Taip pat rašiau, kad tos žinios padeda tvirčiau jaustis gyvenimo kelyje ir padeda lengviau praeiti atranką į Rytų metafizikos mokymus. Tačiau darbo patirtis parodė, kad žmonės labiau linkę ne tiek į pačius Rytų mokslus gilintis, kiek gauti kažkokią instrukciją. Pavyzdžiui, kaip aktyvuoti santykių pagerėjimą. Tokiu atveju, tenka šiek tiek mokyti pačių aktyvacijų bei duoti aktyvacijas.

Jei atsirado klausimų

Jei perskaitę viršuje esančius tekstus kažko nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. O jei klausimų neturite, skaitykite straipsnį toliau, nes ten aš pateiksiu tam tikras technikas ir pasiūlymus.
soltiseg send e-mail

Paslaugų tipai kaip aktyvacijos

Kas liečia aktyvacijas, tai čia informacijos yra labai daug ir įvairiais pavidalais. Knygos, spauda, internetas, Rytų metafizikos entuziastai, tie, kas aktyvacijose jau buvęs ir t.t.. Tačiau šioje vietoje yra vienas „bet“: jei nusipirkai autobuso bilietą, su traukiniu – nevažiuosi. Kitaip sakant, jei iš kažko paėmei kažkokią sistemą, dirbti reikia tik su ta sistema ir tik su tos sistemos aktyvacijomis. Ir ne trumpai dirbti – testuoti reikia tol, kol bus rezultatų. Bet jei po pusės metų aktyvacijų rezultatų nėra, tai irgi rezultatas: sistema pas Jus – neveikia. Tada reikia imti kitą sistemą ir aktyvacijas.
QMDJ aktyvacijos pasivaikščiojimais

Datų parinkimas

Tai irgi plati tema. Ir čia, kaip taisyklė, žmogus pateikia ne užklausą, bet klausimą. Pavyzdžiui, žmogus savo laiške parašo tokį klausimą: „Noriu pirkti nekilnojamąjį turtą. Pasakykite, kada man tai daryti būtų geriausia“. Iš pirmo žvilgsnio – normalus klausimas. Bet ne QMDJ konsultantui, kuris į tokį klausimą iš karto gali suformuoti kelias užklausas:

1. Ar galima šiuo gyvenimo etapu žmogui apskritai ką nors pirkti;

2. Ar šis pirkinys žmogui naudingas ar nenaudingas;

3. Jei pirkinys žmogui naudingas, kada verta pirkti, kad neapgautų ar kad perpardavus būtų pelnas;

4. Jei pirkinys žmogui nenaudingas, kas verčia žmogų prarasti pinigus;

5. Ar pirkimui/pardavimui reikalingas tarpininkas ir kada.

Datų parinkimas

Paslaugų tipai. Reziumė

Kaip matote, ne toks jau paprastas dalykas yra sąvoka „paslauga“. Ypač, kai žmogus nežino kur eiti, kada eiti, ir ką parnešti. Bet ir konsultantai gana dažnai pakliūna į keblias padėtis. Pavyzdžiui, kad ir tokia kliento užklausa: „Pasakykite man ką nors apie mano sveikatą… Tik nesakykite man apie tai kas bus, nes aš visokiomis ten prognozėmis netikiu…“. Ir tenka tada su žmogumi dirbti, paslaugą jam teikti. O iš tikrai nemažos patirties ir praktikos galiu su visa atsakomybe pasakyti, kad žmogus gana dažnai net nežino, ko jis nori iš tikrųjų. Ir tai taip pat rezultatas bei medžiaga darbui (užklausai, analizei).