Ar dirbti su partneriu

Ar dirbti su partneriu, ar dirbti vienam? Šį klausimą klientai užduoda labai dažnai. Bet net ir šiuos klausimus QMDJ sprendžia labai lengvai. Plačiau apie viską skaitykite tekstuose po paveikslėliu.
Ar dirbti su partneriu

Ar dirbti su partneriu. Duomenys užklausai

• Klausimą, „Ar verta dirbti su partneriu?“, pateikė verslininkas;

• Jis prašė paprasto trumpo atsakymo – „Taip“ ar „Ne“ (be analizės algoritmo);

• Pagal klausimo pateikimo datą ir laiką buvo sukurtas užklausos laiko pjūvis (paveikslėlis apačioje);

• Užklausos analizei jokie verslininko gimimo duomenys naudojami nebuvo, nes jie tikrai nėra būtini.

Ar dirbti su partneriu. Pirmi trys punktai

Remiantis verslininko užduoto klausimo laiko pjūviu (paveikslėliu apačioje), gauname tokias išvadas:

• Uždavęs klausimą žmogus yra žinomas ir solidus asmuo, turintis savo verslą . Verslininkas yra jėgų žydėjimo pike (Ci fazė = 9). Jo verslas klausimo pateikimo metu buvo aukštoje Ci fazėje, vertinamas ir duodantis gerą pelną (ruda paveikslėlio rodyklė iš Darbo  į Pelną ;

• Savo paslaugas siūlantis asmuo , besitaikantis į verslininko partnerius, yra pozicijoje, kuri Scenarijuose turi pavadinimą „Reikalas bando kontroliuoti Klausiantįjį. Galimi konfliktai, jokių reikalų!“. Tai reiškia, kad būsimas partneris nori kontroliuoti verslininką kartu su jo verslu . Tai paveikslėlyje parodyta raudonomis rodyklėmis;

• Tačiau būsimas partneris  tuo neapsiriboja. Jis nori kontroliuoti ir apyvartą. Kaip argumentą, kad verslininkas turėtų dirbti su juo, būsimas partneris siūlo finansinę investiciją .


Ar dirbti su partneriu. QMDJ laiko pjūvis

Ar dirbti su partneriu. Kiti du punktai

• Verslininkas gal ir nekalbėtų su jokiu investuotoju (nes verslas klesti), bet jis tą „būsimą“ partnerį pažįsta seniai. Ir ne šiaip pažįsta, nes kažkada tas žmogus jau yra investavęs į verslininko verslą. Ir ne bet ką, o pradinį kapitalą, kurį, verslo gyslelę turintis verslininkas, pavertė klestinčiu verslu;

• Kadangi šalia verslininko stovi Apgaulės žvaigždė  ir ji yra „Nukreipiančioji Matrica“, ji sako, kad galima vagystė, suokalbis, pinigų praradimai, liga, konkurencija, ir kad verslininkui reikia būti pasyviam. Tai patvirtina Struktūra, kurioje atsidūrė verslininkas: „Teisminiai nagrinėjimai atves prie pralaimėjimo. Neapgalvoti veiksmai atneš nesėkmes ir praradimus. Laimė galima tik būnant nuolankiam“.

Jei pasiūlymą gavote Jūs

Jei pasiūlymą gavote Jūs ir Jums kilo abejonių, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Tik parašykite kilusio įtarimo datą, laiką ir vietą. Gavęs Jūsų užklausą, atsakymą aš atsiųsiu tik už 30 €.
soltiseg send e-mail

Ar dirbti su partneriu. Išvados

Visa tai, kas viršuje aprašyta tik iš verslo žmogui kilusio įtarimo datos bei laiko, kuo aiškiausiai parodo, kad verslininkui su „būsimu“ partneriu geriau reikalų neturėti. Kas ir buvo padaryta labai trumpa forma – pasakytas žodis „Ne“, nerodant jokių analizės punktų ir pačio laiko pjūvio. To verslininkas ir norėjo. Juolab, visos kitos detalės aukšto rango verslininkų – niekada nedomina. Rezultate, kaip sako mano Mokytoja, 5.000 JAV dolerių ant stalo už vieną žodį. O ar vertas tas vienas žodis tokių pinigų, spręskite patys. Tik prieš tai pabandykite žvilgtelėti į ateitį, ir ten sumodeliuoti galimus verslininko nuostolius, kai verslininko pinigus būtų tvarkęs kažkas kitas, o ne jis pats. Juk tokių pavyzdžių tikrai žinote.
Kas yra QMDJ užklausa

Reziumė

Ne vienam iš jūsų dar tik skaitant analizės punktus, kilo labai prieštaringų minčių. Kiekvienas situaciją traktavote individualiai. Tačiau lygiai taip pat kiekvienas iš Jūsų pajautėte tų dviejų žmonių tarpusavio santykių koloritą ir „povandeninius akmenis“. Ir tai yra tik viena QMDJ sistemos paskirties dalis – lavinti žmogaus analitiką, pojūčius, intuiciją. Todėl, jei Jums kažkas kažką pasiūlė, o Jūs pajautėte kažką neaiškaus, užsirašykite kilusio neaiškumo datą, laiką ir buvimo vietą. Taip Jūs patys suformuosite Užklausą. O tai turėdami, bet kada galėsite išsiaiškinti, ką Jūsų Intuicija Jums norėjo pasakyti.