Kas yra QMDJ užklausa

Kas yra QMDJ užklausa. Tai klausimas, turintis savyje datą ir laiką. Tai intuicijos balsas, kurį QMDJ sistema padeda iššifruoti į žmogui suprantamą kalbą. Kitaip sakant, QMDJ sistema padeda iššifruoti tą taip vadinamą vidinį žmogaus balsą, kuris pas žmogų niekada nemiega, ir kuris visada žmogui kažką sako, sako, sako. Štai kodėl daugelyje šios svetainės straipsnių aš rekomenduoju visada užsirašyti bet kokių pokyčių ar manifestacijų datą, laiką, vietą ir bet ką, kas tuo metu labai krito į akis.
Kas yra QMDJ užklausa

Kas yra QMDJ užklausa. Pavyzdys

Tarkim, kažkurį momentą x Jums kilo įtarimas, kad Jūsų verslo partnerio pasiūlymas investuoti į Jūsų projektą daugiau jo pinigų, gali atnešti Jums problemų. Straipsnį apie panašią situaciją galima paskaityti paspaudus nuorodą į straipsnį Ar dirbti su partneriu. Bet jei minėtą straipsnį jau skaitėte, Jūs jau žinote, kad atsiradus bet kokiam įtarimui, visada reikia užsirašyti to įtarimo (ar pasiūlymo) datą bei laiką. Ir kai šiuos duomenis turėsite, Jūs visada galėsite suformuoti užklausą: „Ar Jums verta atsiliepti į pasiūlymą“. O turint konkrečią užklausą, problemą be didelių sunkumų išspręsti galėsite sekančiais būdais:

1. Kreipiantis dėl to į bet kurį Rytų mokslų specialistą;

2. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Tik nepamirškite parašyti tikslių Jums kilusio įtarimo datos, laiko ir vietos. Tai turėdamas, atsakymą aš Jums atsiųsiu už 30 €.


soltiseg send e-mail

Kas yra QMDJ užklausa ir kodėl svarbus momentas x

Viskas čia pakankamai paprasta, nes bet kokia gyva būtybė, visada jaučia artėjančią grėsmę. Pavyzdžiui, kai 2004 m. gruodžio 26 dieną Indijos vandenyne įvyko itin galingas žemės drebėjimas, kilo didelis cunamis. Jis nusinešė apie 235.000 gyvybių. Tačiau pakrančių sekliose vietose gyvenantys jūrų čigonai, katės ir kiti laisvi gyvūnai, praktiškai nenukentėjo. O nenukentėjo jie todėl, kad dar išvakarėse paliko vietas, kurias vėliau nusiaubė cunamis. Kad ir kaip visa tai atrodo „nemoksliškai“, visi jie artėjančią grėsmę pajautė gerokai anksčiau, nei ta grėsmė susiformavo. Na o mokslininkai, mokslininkai po to dar kelis metus tyrinėjo, kokie reiškiniai bet kokio gyvūno ar žmogaus smegenyse, išprovokuoja tokius apsauginius impulsus. Ir išsiaiškino, kad toli nuo Gamtos nenutolę gyvūnai, laukiniai džiunglių ar prerijų žmonės, kurie nėra pažeisti civilizacijos, visada pajaučia artėjančią grėsmę. Ir tada jie tiesiog refleksų lygmenyje staigiai priima adekvačius žingsnius, kad apginti save ir savo vaikus.

O gal dar ne viskas prarasta?

Taip, ir išsivysčiusioje civilizacijoje dar ne viskas nuo Gamtos pamesta. Ir tai, kas dar nepamesta, yra intuicija. Tau ir yra būtent tas minėtas toks svarbus momentas x. Tai vidinis balsas, kuris niekada nemiega, ir kuris visada žmogui kažką sako, sako, sako. Tik ne visada žmogus intuiciją girdi. Visa laimė, kad Moterys, ypač turinčios vaikų, turi itin gerai išlavintą intuiciją (vos ne ekstrasensorikos lygmenyje). O Rytų mokslų meistrai, visa tai dar prieš kelis tūkstančius metų pastebėjo, nes tuometinėms Moterims reikėjo rūpintis visos šeimos gerove, kol jų vyrai kariaudavo nesibaigiančiuose karuose. Ir ne tik pastebėjo, bet ir sukūrė metodiką, kuri vėliau papildė QMDJ sistemą. Štai kodėl daugelyje tinklapio puslapių yra minimi du dalykai – QMDJ ir momentas X.