Rytų technikos – kurias rinktis

Rytų technikos. Tai datų parinkimas, laiko parinkimas, likimo analizė, gyvenamosios aplinkos tyrimas bei viso to korekcijos Rytų mokslų metodais. Apie tai, kokios sistemos kokių problemų sprendimui gali būti taikomos, aprašyta puslapiuose Paslaugos ir Kainos. Tačiau labai daug skaitytojų laiškuose užduoda klausimus ne dėl kainos, bet dėl to, kokias paslaugas rinktis. Juolab, dauguma iš jų net nėra girdėję, kokios sistemos tam sukurtos. Todėl šiame straipsnyje pabandysiu atsakyti į didesnę dalį tokių klausimų.
Ryt7 technikos

Rytų technikos. Nuo ko viskas prasideda

1. Kai Likimas ar kieno nors veiksmai/palinkėjimai žmogui „padovanoja“ kokią nors problemą ar problemų puokštę, žmogus, dažniausiai, net nežino ką su tuo daryti. Skambina, rašo, pasakoja apie problemą savo pažįstamiems, draugams, bendradarbiams ir t.t. Kažkas pasiūlo vienokį problemos sprendimo variantą, kažkas – kitokį. Kartais žmogus tuos variantus bando. Kartais – padeda;

2. Jei pirmame punkte aprašytas problemos sprendimo variantas nesuveikia, žmogus pradeda suvokti problemos svarbą jo gyvenime. Tada prasideda bobučių, būrėjų, astrologų, ekstrasensų ir kitų panašaus profilio specialistų paieška. Bet ar visada to reikia, sužinosite perskaitę straipsnį iki galo.


Ar dirbti su partneriu

Rytų technikos. Tai ką gi tada daryti?

Daugelis žmonių yra ne kartą sakę ar girdėję, kad problema niekada viena nevaikšto. Todėl beveik visada susidariusios situacijos sprendimui reikėtų taikyti kelias sistemas iš karto:
QMDJ sistemos pagalba labai tiksliai ir greitai atsakoma į bet kurį žmogaus klausimą. Pavyzdžiui, jei žmogus paklaus ar dirbti su partneriu, užklausos laiko pjūvis per keliolika minučių nustatys ką reikia daryti ir ko daryti nereikėtų. Apie tai paskaityti galite paspaudę viršuje esantį paveikslėlį su šuniuku.

Baczy dirba su žmogaus Likimo knyga. Darbo metu nustatomi sėkmės periodai, darbinės veiklos sritis, dirbti sau ar samdos pagrindais, santykių niuansai, suderinamumai, kokia turėtų būti antroji puselė pagal Likimą ir kada ji gali pasirodyti (jei nėra), kada vesti/tekėti, nustatomi Santykių ir turtų vagys, Griovėjai, ar nėra Vienatvės žvaigždės, nustatomos probleminės sveikatos sritys ir t.t. (straipsnis » čia);

Fengšui dirba su žmogaus aplinka, tiria tos aplinkos poveikį žmogaus sveikatai, sėkmei, santykiams ir t.t.. Darbo metu nustatoma kaip patalpose aktyvuoti gerąsias energijas ir kaip silpninti blogąsias. Pavyzdžiui, jei pora miega lovoje, kuri stovi vyro Romantikos žvaigždėje, vyrą trauks prie romantikos už santuokos ribų. O kur dar problemos su sveikata, kai neaišku, kokios energijos vaikšto namuose, šalia namų ir t.t. Apie tai paskaityti galima paspaudus žemiau esantį paveikslėlį su baldais.


Kaip apsaugoti santykius

Pavyzdys

Kreipėsi Moteris, pas kurią, jos žodžiais, yra problemų su santykiais, sveikata ir emocinės būsenos balansu. Iš pažiūros – nieko ypatingo – standartinė šiuolaikinės Moters situacija. Bet ką jai reikėtų daryti, kad visa tai (ar bent dalinai), pasikeistų. Pirmiausiai Moteriai reikėtų suprasti, kad bet kuri iš minėtų problemų, gali įtakoti bet kurią jos gyvenimo sritį. Ir tai dar ne viskas, nes vos viena problema gali tuo pat metu turėti priežastis ir kitose gyvenimo srityse. Pavyzdžiui, jei Moters Likimo knygoje yra Vienatvės žvaigždė, tai gali labai negatyviai atsiliepti ir sveikatai, ir dvasinei pusiausvyrai. Todėl, jau nuo pat pradžių reikėtų nusiteikti dirbti iš karto su keliomis sistemomis. Tuo tarpu apie ką tik minėtą Vienatvės žvaigždę Likime galite paskaityti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Vienatvės požymiai gimimo datoje

Rytų technikos. Universali sistema

QMDJ aktyvacijos. Tai praktiniai savarankiški užsiėmimai, kurie visada padeda bet kurioje gyvenimo srityje, nesigilinant į problemų priežastis. Čia svarbiausia netingėti, daryti viską laiku, reikiama kryptimi ir su reikiamu nusistatymu. Apie aktyvacijas galima paskaityti svetainės puslapyje QMDJ aktyvacijos. Patekti ten galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergina bei vaikinu.

QMDJ aktyvacijos pasivaikščiojimais

Reziumė

Jei po šio straipsnio perskaitymo Jums vis dar neaišku, kokių sistemų reikia Jūsų problemos sprendimui, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Pabandyti savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi;

2. Užsakyti kelis arba vieną iš šių paslaugų: QMDJ aktyvacijos, Fengšui aktyvacijos, Baczy aktyvacijos;

3. Užsakyti Likimo knygos arba savo būsto Fengšui analizę. Kaina priklauso nuo situacijos sudėtingumo;

4. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

5. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.