★★★★★ Views: 1 052

Kada palanku keliauti

Kada palanku keliauti. 2016.11.05 skaitytoja paprašė parašyti straipsnį apie keliones. Jos manymu yra žmonių, nežinančių kada keliauti saugu, o kada – ne. Štai merginos laiškas: „Kaip tik galvojau jums parašyti. Tikrai gera idėja su lentelės naudojimo instrukcija! Nes tiems, kurie mažai žino apie visa tai, sunku susigaudyti, kas ką reiškia. Taip pat tokia idėja man kilo, kadangi nauji metai jau nebe toli, gali būtų visai įdomu sužinoti, kada koks mėnuo ar diena palanki kelionėm ar panašiems dalykams“.
Kada palanku keliauti

Kada palanku keliauti pagal QMDJ

Perskaitęs laišką prisiminiau, kad konspektuose turiu nemažai informacijos šia tema profesionalams, bet beveik nieko neturiu mažai žinantiems Rytų mokslus. Kad aiškiau būtų kada palanku keliauti iš QMDJ pozicijų ir kaip apsisaugoti nuo kelionėje gręsiančių pavojų, suskirsčiau keliones į kelis tipus. Taip pat iš karto pabandysiu bent trumpai parašyti, ką konkrečiu atveju daryti:

Kada palanku keliauti. Pirmas atvejis

Tarkim, į kelionę siunčia aukštesnes pareigas turintis asmuo. Kelionės kryptis, data ir išvykos laikas – nustatyti to asmens, bilietas – nupirktas, Jūs pakeisti nieko – negalite. Duotuoju atveju, situaciją aktyvuojate ne Jūs, ir atsakomybė už pasekmes kelionėje, taip pat ne ant Jūsų pečių gula. Bet tik tuo atveju, jei nepradėsite rodyti iniciatyvų ir keisti duotus Jums nurodymus. Todėl jokių technikų Jums gal geriau ir nenaudoti. Nebent, jau žinote, kurios technikos pajėgios koreguoti situaciją, neužsikraunant atsakomybės už pasekmes ant savęs.

Kada palanku keliauti. Antras atvejis

Tarkim, į kelionę siunčia aukštesnes pareigas turintis asmuo, arba kažkas kelionę pasiūlo, arba pas Jus atėjo mintis imti ir išvykti į kelionę, bet Jums kažkas kužda, kad „kažkas čia ne taip“, kad yra grėsmių. Duotuoju atveju padėti gali tik vienos Rytų technikos – QMDJ. Štai visi trys variantai:

1. Kreiptis dėl to į bet kurį QMDJ specialistą;

2. Pažiūrėti situaciją puslapyje Scenarijai arba puslapyje Datų ir laiko parinkimas Britų salose;

3. Jei jokio QMDJ specialisto nepažįstate, galite parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Trečias atvejis

Tarkim, kažkuriuo momentu pas Jus atėjo mintis imti ir išvykti į kelionę, arba kažką panašaus pasiūlo kas nors kitas. Duotuoju atveju, pasirinkimas pas Jus jau yra. Ir kai taip yra, galite be didelių investicijų pasižiūrėti, vykti į kelionę, ar ne. Tam pakanka intuicijos „pakuždėjimo“ datą bei laiką pasižiūrėti jau minėtame puslapyje Scenarijai. Ten visada rasite, ar Jums pasiūlymas atėjo „šviečiant“ žaliai šviesoforo spalvai, ar ne. Jei ten „žalia šviesa“ – važiuokite drąsiai. Šiuo atveju Jums nereikės žinoti Rytų technikų. Bet jei scenarijuose pamatysite, kad pasiūlymas atėjo per raudoną scenarijų periodą, o Jūs vis tiek važiavote, nutikus kokiems nors nemaloniems dalykams, kaltinti galėsite tik save. Skamba nelabai guodžiančiai, bet juk sprendimą priėmėte Jūs, o ne pasiūlymą pateikęs asmuo.

Trumpas reziumė

Jei buvote dėmesingi, pastebėjote, kad Scenarijai yra dviejuose atvejuose iš trijų. Ir nenuostabu, nes tai tikrai galingas ginklas, kuriais ištisus tūkstantmečius naudojosi artimiausi imperatoriams asmenys – imperatorių patarėjai, vyriausi karvedžiai. O šiais laikais scenarijus naudoja visi, kurie nors kartą juos pabandė savo gyvenime naudoti. Visi. Todėl, naudokite  Scenarijaus, kol aš juos dar duodu nemokamai, ir Jūs visada turėsite ne tik apsaugą, bet ir tobulėjantį kanalą su savo Intuicija.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail