Kas yra QMDJ

Kas yra QMDJ. Tai ypatingai efektyvios spec. Rytų technikos, kurias Kinų imperatorių dinastijų valdymo laikais žinojo tik artimiausi imperatoriui žmonės. Anksčiau, jei nors mažiausia informacijos dalis apie QMDJ technikas kažkokiu būdu nutekėdavo pašaliniam asmeniui, gyvybės netekdavo ne tik žinias nutekinęs asmuo, bet ir tas, kuris tas žinias gavo. Dar daugiau, jei nepavykdavo žinias nutekinusio ar žinias gavusio asmens rasti, nebūtin išeidavo visa gyvenvietė, kurioje tas asmuo gyveno.
Kas yra QMDJ

Kas yra QMDJ mūsų laikais

Mūsų laikais situacija jau pasikeitusi. Tačiau dar praėjusio šimtmečio antroje pusėje Qi Men Dun Jia meistrams teko iš Kinijos bėgti, nes juos pradėjo persekioti Kinijos vadovas Mao Dzedunas. Ir tai ne naujas valstybės vadovo sprendimas, nes visi ankstesni valdovai, elgėsi lygiai taip pat – naikino visus, kurie išmanė QMDJ technikas, kad jos neatitektų liaudžiai. Tuo tarpu meistrai, kurie analizavo Mao politiką su užsienio valstybėmis ir valstybės viduje, vienbalsiai tvirtina, kad Mao veiksmai buvo tiksliai suplanuoti ir vykdomi naudojant minėtas technikas. Bet net ir tie meistrai, kurie QMDJ žinias turėjo, neskubėjo nei tada, nei dabar, tomis žiniomis dalintis. Ypač, su europiečiais. Pavyzdžiui, QMDJ mokytojų Lietuvoje nėra iki šiol. Todėl Qi Men Dun Jia man tenka mokytis užsienyje.

QMDJ instrumentai

Pagrindiniai du dalykai, su kuriais dirba QMDJ, yra Erdvė ir Laikas. Pavyzdžiui, parinkti įmonės atidarymo datą, galima Baczy ar Dzeži sistemų pagalba, o rasti tinkamiausią vietą įmonei – padės Fengšui. Tuo tarpu QMDJ sistema, su minėtomis užduotimis susitvarkys viena pati. Dar daugiau, sistema padės nustatyti ir:

1. Surasti datą bei laiką įmonės įkūrimo pradžios inicijavimui;

2. Surasti datą bei laiką įmonės atidarymo ceremonijai;

3. Parinkti priemones įmonės finansinių srautų aktyvavimui.

Beje, gana dažnai būna taip, kad žmogus verslo įmonę atidaryti bando tokioje vietoje, kuri neatitinka jo Likime įrašytų parametrų. Tokiais atvejais net verslo guru nenustato, kodėl šalia blogai veikiančios įmonės, kitos įmonės veikia kuo puikiausiai. Ir čia, kaip bebūtų keista, vos pirmo QMDJ kurso studentas per minutę nustatys problemą. O per kitą minutę jis pasakys konkrečiai, kaip tą situaciją pakeisti. Skamba utopiškai, bet QMDJ sistemai jau seniai nėra prasmės kam nors ką nors įrodinėti.

Jei atsirado klausimų

Jei perskaitę viršuje esančius tekstus kažko nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. O jei klausimų neturite, skaitykite straipsnį toliau, nes ten aš pateiksiu tam tikras technikas ir pasiūlymus.
soltiseg send e-mail

Kas yra QMDJ ir Rytų metafizikos meistrai

Viename iš svetainės straipsnių rašiau, kad kai kada Rytų metafizikos konsultantas gauna taip vadinamą „Kanalą“. Tai neįtikėtinai reta dovana. Ir kas svarbiausia, „Kanalo“ neįmanoma nupirkti už jokius pinigus. Čia kaip su Sėkme: arba ji tave aplankė, arba – ne. O jei paklaustumėte, kas tame „Kanale“ ypatingo, atsakyčiau: tai gyvų ar jau mirusių meistrų realus ir labai aiškiai juntamas palaikymas. Pavyzdžiui, kai aš paskaitau 2012 m. savo klientams rašytas jų užklausų analizes, aš labai dažnai artimiesiems pasakau: – „Tai ne mano sakiniai, aš net dabar dar neturiu tokių žinių ir tose srityse, apie kurias rašiau tada“. O toliau tekstuose pateikiu sąrašą Rytų metafizikos meistrų, apie kuriuos turėtumėte paskaityti savarankiškai. Tai: Grand. meistras Jap Čen Chajus, Frensisas Lejau, Vin Leo, Reymondas Lo, Džozefas Ju, Guan Chem Chajus, Džetas Li, Piteris Lejungas, Govardas Čojus, Mimi Murchauz, Petro Kolis Ekspozito, Eduardas Chesas, Manfredas Kubnis, Alekchandras Penatario, Nikola Pfeffer, Aizekas Čungas, Džeris Kingas.