Pasivaikščiojimo instrukcija

Pasivaikščiojimo instrukcija. QMDJ aktyvacijos pasivaikščiojimais yra technikos, duodančios neįtikėtinai stiprią pagalbą bet kurioje gyvenimo srityje (santykiuose, darbe, versle ir t.t.). Šiame puslapyje įdėta maksimaliai trumpa ir išsami instrukcija, kaip pasivaikščiojimais aktyvuojamos tam tikros Struktūros.
Pasivaikščiojimo instrukcija. QMDJ

Pasivaikščiojimo instrukcija. Pirmi keturi punktai:

1. Aktyvacijų datas ir laikus parenku aš. Kainas žiūrėkite puslapyje Kainos;

2. Į aktyvacijas einama parinktų dienų nustatytuose laiko diapazonuose bei nustatytomis kryptimis;

3. Į aktyvacijas einama iš vietos, kurioje buvote ne mažiau 3 – 4 valandas. Prieš išeinant, aktyvacijos metu, ar net po aktyvacijų, galite matyti aktyvacijų požymius. Juos pridedu prie kiekvienos aktyvacijos;

4. Eiti reikia nurodyta kryptimi. Zigzagais eiti galima, tačiau galutinis aktyvacijos taškas turi būti nustatytos krypties sektoriuje. Apačioje esančiame pavyzdyje (paveikslėlyje) parodytas ėjimas Šiaurės rytų kryptimi iš taško „1“ į plotą (žalią apskritimą), kuriame yra galutinis maršruto taškas „2“. Taškas „2“ žaliame apskritime gali būti bet kur. Paveikslėlyje parodyta, kad žalio apskritimo kraštai yra nutolę nuo krypties sektoriaus linijų. Tai būtina sąlyga, kad nesusimaišytų sektorių energijos. Einant link taško „2“, trumpam išeiti už krypties sektorių ribų – galima. Pavyzdyje kaip tik ir parodyta, kad pačioje maršruto pradžioje, tenka trumpam išeiti už sektoriaus ribų.


Pasivaikščiojimo instrukcija Žemėlapis

Pasivaikščiojimo instrukcija. Kiti trys punktai:

5. Iš taško „1“ iki taško „2“ eiti reikėtų ne mažiau 20-ies minučių ir ne mažiau kilometro;

6. Telefonai ir kiti dėmesį blaškantys įrenginiai turi būti išjungti;

7. Ėjimo metu galvoti reikia tik apie aktyvacijos objektą. Pavyzdžiui, jei aktyvuojami santykiai, visas 20 minučių mintyse reikia prasukinėti įvykius, lyg jie jau būtų įvykę arba tebevyksta. Tiesiog reikia sugalvoti santykių scenarijų, ir per tas 20 minučių suvaidinti tą scenarijų (kaip kokį vaidmenį teatre). Jei tai verslo sritis, sukurti ir suvaidinti mintyse sceną, kaip jūs jau tvarkotės sėkmingą verslą, gaunate dividendus ir t.t.

Pasivaikščiojimo instrukcija. Paskutiniai trys punktai:

8. Atėjus į tašką „2“ reikia susirasti vietą, kurioje galėtumėte ramiai ir be jokių minčių pasėdėti apie 10 minučių. Sėdėdami galite pajausti tam tikrus dalykus. Vieni jaučia, lyg kokia palaimos banga kelioms minutėms užlieja, kiti – lyg kokia euforija apima ir t.t. Šito išsigąsti nereikėtų – taip būti gali;

9. Po tų 10-ies minučių galite suvalgyti pyragėlį, išgerti arbatos, arba tiesiog eiti kur buvote suplanavę;

10. Aktyvacijų rezultatus kiekvienas pajaučia individualiai. Vieni aktyvacijos metu pajaučia permainas, kiti – po kelių dienų. Pavyzdžiui, jau kitą dieną galima sulaukti žinučių iš gerbėjų, apie kuriuos jau net ir užmiršta buvo. Dar kitiems pradingęs skolininkas iš niekur nieko pinigus atidavinėti pradeda ir t.t. O kai kurie kelias savaites laukia. Bet rezultatas būna visada. Maksimalus laukimo terminas – trys mėnesiai.

Reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti tik vieną dalyką: visi, kas nors kartą ėjo į aktyvaciją, anksčiau ar vėliau, vėl prašo atsiųsti aktyvacijų datas, laikus bei aktyvacijų požymius. Taip, požymius, nes kai žmogus būdamas aktyvacijoje pamato tuos požymius, jis supranta, kad jis viską daro teisingai, ir kad aktyvacijos rezultatai – bus. Ir to tikrai pakanka, nes tikėjimas – neįtikėtinai galinga jėga.