Kaip gauti gerą darbą

Kaip gauti gerą darbą ir kaip šią problemą sprendžia Rytų technikos – QMDJ ir Baczy. Pradėsiu nuo to, kad „gauti darbą“, gerokai skiriasi nuo „rasti darbą“. Kodėl? O gi todėl, kad susiradus gerą darbą, jis nebūtinai atiteks Jums, nes į gerą poziciją dažnai būna nemažas konkursas.
Kaip gauti gera darbą

Kaip gauti gerą darbą. Instrumentai

Be visų Rytų moksluose esančių instrumentų, galinčių padėti gauti gerą darbą, šį kartą paminėsiu tik dvi sistemas – QMDJ ir Baczy. Apie QMDJ paskaityti galite paspaudę šią nuorodą (spausti » čia), o apie Baczy – šią nuorodą (spausti » čia). Tačiau, prieš pradedant skaityti apie tai, kaip QMDJ gali padėti gauti gerą darbą, siūlyčiau užsukti į svetainės straipsnį Darbo pasiūlymai (spausti » čia), arba paspausti žemiau esantį paveikslėlį. Minėtame straipsnyje aprašyta situacija iš konsultacijos, kur atėjęs klientas paklausė konkrečiai: „Kada man ieškoti darbo, pareigų“. Tačiau tame straipsnyje buvo kalbama tik apie „Kada ieškoti“. O šiame straipsnyje, dar ir apie tai, „Kur ieškoti“ bei „Ką daryti suradus“.
Darbo pasiūlymai Kada ieškoti darbo

Kaip gauti gerą darbą padedant Baczy

Baczy sistemoje „Geras darbas“ randamas dviem būdais:

Savarankiškai. Jei darbo ieškoma savarankiškai ir be papildomų mokslų, pakaks užėjus į internetą, paieškos laukelyje įvesti  frazę „GUA kryptis darbui“. Google iš karto duos kelis tūkstančius svetainių, kurios gana detaliai aprašo Ba Gua metodą. Užtruksite vos keliolika minučių, tačiau sužinosite, kurioje kryptyje yra ne tik Jūsų darbas, bet ir kiti dalykai;

Specialistui padedant. Paprastai, Baczy specialistas žiūri daug kriterijų. Tiksliau sakant, specialistas žiūrės: kokioje srityje Jums geriausia dirbti, kokią profesiją rinktis, kada tai daryti palankiausia. Ir ne tik Jums, bet ir Jūsų būsimam darbdaviui. Tačiau yra darbdavių (ir ne tik Lietuvoje), kurie samdo „specialistus“, parenkančius tik savo bosui tinkamiausius variantus. Ir tikrai ne kartą teko su tokiais „pasilabinti“. Tik tie susitikimai nebuvo malonūs, nes labai aiškiai matėsi tokių pseudo-specialistų darbo specifika. Ir jei aš papildomai nebūčiau įvaldęs QMDJ technikų, jau ne viena mano klientė būtų gerokai nukentėjusi nuo tokio „veikėjo“ darbo pasiūlymų.

Kaip gauti gerą darbą padedant QMDJ

Kur ieškoti: Tiesą sakant, QMDJ tokį klausimą dalina į dvi dalis: kurioje kryptyje yra darbas Jūsų gimimo vietos atžvilgiu, ir kurioje kryptyje darbas yra klausimo atsiradimo metu. Tačiau šių technikų mokytis reikia apie metus. Todėl skubią pagalbą Jums suteikti galės tik šios srities specialistas;

Ką daryti suradus: Atsakysiu trumpai: 1 – reikia išsiaiškinti, ar Jums tas darbas tinka; 2 – jei tinka, tada reikia išsiaiškinti, kada, iš kur, ką ir kaip dėvint turite ateiti į susitikimą; 3 – išsiaiškinti, kaip ir ką kalbėti susitikimo metu, kokias Rytų technikas naudoti; 4 – išsiaiškinti visus galimus variantus to, ką Jums pasiūlys, ir ką su tuo turėtumėte daryti; 5 – reikia bent mėnesį pavaikščioti į QMDJ aktyvacijas „Darbo paieška, samda“. Jų rasti galima ir internete. Tik aš nežinau, ar internete įmanoma rasti nemokamų šio tipo aktyvacijų. Bet kuriuo atveju, jei ko nors nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Trumpas reziume

Apibendrinant straipsnyje paminėtas problemas, sustoti norėčiau ties viena vieta – savarankiškai pamatyti savo ar savo artimųjų Likimą, yra labai ir labai sunku. O jei ir pavyksta kažką pamatyti, labai sunku išlikti objektyviam, kai į tave žiūri pilnos ašarų tavo artimojo akys. Juolab, kai žinai, kad dauguma žmonių, pakliuvę į bėdą, dažniausiai savęs klausia „Kaip išlipti iš Š“, vietoj to, kad anksčiau būtų savęs ar specialisto paklausę: „Ką daryti, kad neįlipti į Š“. Manau, šis sakinys geriausiai tinka apibendrinimui.

Todėl, jei tik turite bent menkiausią galimybę, kreipkitės į specialistą ne tik dėl darbo, bet ir dėl kitų dalykų. Patikėkite, tai nėra kažkas antgamtiško, nes Rytų metafizika jau seniai yra dėstoma Valstybiniuose universitetuose. Ir apie tai aš jau rašiau ne kartą šioje svetainėje. Galų gale, paspauskite žemiau esantį paveikslėlį, ir Jūs pateksite į straipsnį, kuriame yra nuorodų į minėtus universitetus ir garsius savo srities specialistus, tokius kaip mokslų daktaras Manfred Kubny.


Kas yra Baczy