Energetinė apsauga ir likimas

Energetinė apsauga gaunama gimstant, ją gali uždėti ezoterikas, ragana ir t.t.. Bet yra vienas „bet“ – jei tai daroma per nuvedimą, nukentės kitas žmogus. Kas kita jei dirbama su Rytų sistemomis, nes čia apsaugos formuojamos nekenkiant kitam asmeniui. Kalbu apie sistemas, kurios dirba su laiku, žmogaus likimu ir jo gyvenamąja erdve. Dar daugiau, Rytų sistemos mato ir plonojo pasaulio objektus, kurių žmogus nemato, bet jų įtakas – jaučia. O kad geriau suprastumėte apie ką kalbu, skaitykite straipsnį iki paskutinio sakinio.
Energetinė apsauga ir likimas

Energetinė apsauga. Ar tai būtina

Pradėti energetinių apsaugų nagrinėjimą norėčiau nuo realaus nelaimingo atsitikimo. Tai atsitiko judrioje magistralėje, išvažiavus už didmiesčio ribų. Trumpiau sakant, apsvaigęs nuo alkoholio ir narkotikų vyriškis nesuvaldė dideliu greičiu lekiančio savo prabangaus automobilio, ir atsitrenkė į medį. Į pagalbą teko važiuoti kelioms brigadoms, nes nukentėjusįjį iš sulamdyto automobilio traukti teko mechanizmų pagalba. O kai jį iš ten ištraukė, jo gyvybė vos ruseno.

Užbėgsiu įvykiams į priekį – jį išgelbėjo. Tačiau čia pat ir tuo pačiu metu staigi mirtis ištiko prieš tris dienas pilną sveikatos patikrinimą praėjusį jauną gelbėtoją. Ir šiam vyriškiui jau niekas nebepajėgė padėti. Nerašysiu, ar vyriškis turėjo vaikų, nes tai gali iššaukti nereikalingų emocijų. Tačiau teigti, kad apsvaigęs nuo kvaišalų vyriškis apsaugas turėjo, o gelbėtojas – ne, sau leisiu. O kur šioje vietoje Didysis teisingumas, tikriausiai net kalbėti neverta. Ir viena iš to priežasčių, ši: kiekvienas iš vyriškių turėjo galimybes apsaugas turėti. Tik ar abu tomis galimybėmis pasinaudojo.


Kas yra Baczy

Energetinė apsauga naudojant Baczy

Baczy, pagrinde, dirba su Likimu. Bet čia, be gimimo datos, reikia tikslaus gimimo laiko, vietos, informacijos apie mamos nėštumą, trukmę, sunkumą, mintis, vartotus vaistus, nutikimus ir t.t. Ypač svarbu – gimimo laiko tikslumas, nes per šį kriterijų galima matyti vaikus, asmeninį verslą, užsienius ir t.t.. Ir ne tik matyti, bet ir apsaugas tam duoti galima. Pavyzdžiui, jei žmogus gimė Arklio valandą ir Arklys žmogui yra naudingas elementas, visus 2020-us Žiurkės metus žmogui gali nutikti tokie dalykai:

1. Jei kalba eitų apie Moteris, problemų atsiras su vaikais (ypač su sūnumis). Taip pat gali atsirasti „moteriškų“ problemų (nesvarbu – yra vaikų, ar nėra);

2. Jei kalba eitų apie asmeninį verslą, problemų bus versle;

3. Jei kalba eitų apie keliones – problemos laukia kelionėse, užsienyje.
Tačiau ką tik minėtų energijų įtakas sušvelninti tikrai galima.  Vienas iš metodų – visus 2020 m. bent jau dėvėti pakabuką su Žiurkės draugo Jaučio atvaizdu. Patikėkite, dalį problemų kaip ranka nuims.

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.
soltiseg send e-mail

Energetinė apsauga naudojant Fengšui

Kad Fengšui puikiai dirba su erdve, nėra paslaptis. Taip pat nėra paslaptis, kad apsigyvenus šalia blogas energijas nešančių objektų, gyvenimas gali virsti košmaru. Pavyzdžiui, jei žmogaus namai „mato“ kapines, morgą, skerdyklą, ligoninę, teismo, mokesčių inspekcijos ar panašius objektus, gero gyvenimo tikėtis – beprasmiška. Ir net pačių stipriausių specialistų apsaugos niekuo nepadės. Jei netikite, paprašykite susirasto specialisto duoti Jums apsaugas, o pabaigoje pasakykite, kad gyvenate prie ką tik minėtų objektų. Tada ir išgirsite, kokias jis Jums šimtaprocentines apsaugas garantuos. O kur dar gyvenamieji rajonai, kuriuose naktį apskritai geriau nesirodyti. Bet šio tipo energijas žmogus mato, todėl nuo jų jis gali apsisaugoti. Tuo tarpu Fengšui mato grėsmes, kurių žmogus nemato. Ir nors Moterys tas energijas jaučia, gana dažnai Moters vidinį balsą užgožia kokios nors aplinkybės.
Mokymai Fengšui kompasas

Energetinė apsauga naudojant QMDJ

Kas liečia QMDJ sistemos teikiamų apsaugų, tai čia apsaugų spektras neįtikėtinai platus – nuo gilios ir pasyvios gynybos, iki aktyvaus puolimo. Tik nenustebkite, puolimas taip pat yra apsauga. Tarkim, žmogus po 3 dienų ruošiasi eiti „ant kilimo“ pas vadovą. Eiti nesinori, nes žmogus žino, kad beveik visada jis ten savo nervus padžiaus. Štai tada ir parengiamas žmogus tokiam susitikimui. Ir nors po tų trijų dienų vadovo dantų griežimas girdisi net kitoje gatvės pusėje, žmogus savo nervus išsineša su savimi. O kieno nervai lieka džiūti, tegul lieka paslaptimi. Bet, kaip jau rašiau aukščiau, žmogų tam parengti gali tik QMDJ specialistas. Beje, praėjus tam tikrus QMDJ mokymus, kai ko išmokomas ir pats žmogus. Ir jei jis tomis technikomis nepiktnaudžiauja, jos visada suveikia labai efektyviai.
Kas yra QMDJ

Reziumė

Jei žmogaus Likimo knygoje nėra įrašo apie nelaimingą atsitikimą, jokių apsaugų nereikia – jam ir taip nieko nenutiks. Tačiau šiais laikais priviso daug „meistrų“, kuriems tiesiog rankos niežti kame nors pasipraktikuoti. Ir praktikuojasi, vienos dienos kursuose meistro sertifikatą gavę ar du puslapius apie magiją perskaitę. O tada ir atsiranda nelaimingi atsitikimai, kurių nėra Likimo knygoje. O kur dar visokie „gero palinkėjimai“ mintyse, ištarti prakeiksmai, ėjimai pas būrėjas „kad vyrą ar vaikiną pririštų“ (straipsnis » čia). Štai nuo tokių dalykų apsaugų – reikia.

Bet jei Likimo knyga sako, kad turi nutikti taip ir tada, vien specialistų apsaugų tikrai nepakaks. Tokiais atvejais reikia padirbėti pačiam bei su savimi. Ką bekalbėtum, žmogus į šį gyvenimą atėjo atidirbti tai, ką jam skyrė atidirbti. Ir atidirbs, kad ir kokias apsaugas jam skirs. Tačiau palengvinti žmogui skirtą būtį – įmanoma. O kartais – būtina. Todėl, jei jaučiate kokias nors grėsmes ir nesate abejingi sau bei artimam savo, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui), ir mes su Jumis ką nors sugalvosime.