Populiariausios QMDJ aktyvacijos

Populiariausios QMDJ aktyvacijos puslapyje surašytos ne tiek dėl jų stiprumo, kiek dėl srities, kurioje jos veikia efektyviausiai. Tai – santykių sritis. Aktyvacijos tikrai veikia puikiai, nes apie jas daug rašoma QMDJ forumuose ar atsiliepimuose, kuriuose yra aktyvacijas dariusių žmonių padėkos, komentarai ir t.t.. Ir kaip rašiau puslapyje Pasivaikščiojimo instrukcija, visi, kas nors kartą į aktyvaciją ėjo, visada vėl užsako aktyvacijų. Net kaip profilaktikos priemonę. Daugiau apie visa tai skaitykite po paveikslėliu.
Populiariausios QMDJ aktyvacijos

Populiariausios QMDJ aktyvacijos. Įvadas

QMDJ aktyvacijų yra daug ir įvairių. Tačiau svetainėje pristatau tik tas aktyvacijas, kurias man davė mano Mokytoja, o jai – jos Mokytojas ir t.t. Visas jas rasti galite svetainės puslapyje QMDJ aktyvacijos. Tik iš karto noriu priminti, kad QMDJ aktyvacijos yra ne tik labai efektyvi gyvenimo kokybės gerinimo priemonė, bet ir neprieštarauja jokiam Tikėjimui, įsitikinimams ar panašiems dalykams. O žemiau aprašytos QMDJ aktyvacijos gali būti atliekamos ne tik lauke, einant pasivaikščioti nustatyta kryptimi bei laiku, bet ir namie. Tai labai patogu vaikus auginančioms Moterims ir tiems, kas turi ribotas galimybes nustatytu laiku išeiti iš namų. Todėl eikite ir praktikuokite, nes „tik žingsnį žengęs, įveikia kelią“.

Populiariausios QMDJ aktyvacijos. Žaliasis drakonas pasuka galvą

Populiariausios QMDJ aktyvacijos Žaliasis drakonas pasuka galvą

Pagrinde struktūra naudojama verslo, pelno ir statuso augimo aktyvavimui, santykių gerinimui. O pati struktūra skamba taip: „Žaliasis drakonas pasuka galvą. Labai gera kombinacija – bet kokie veiksmai atneša didelį pelną, šlovę ir turtus. Pripažinimas iš Viršaus. Gerai – reputacijai ir garbei, vestuvėms. Lėtas startas, bet stabilus progresas. Palanku veikti aktyviai. Netinka slaptiems tikslams“.

Populiariausios QMDJ aktyvacijos. Paukštis krenta į savo lizdą

Populiariausios QMDJ aktyvacijos Paukštis krenta i savo lizdą

Struktūros populiarumą lemia tai, kad ji pajėgi sugeneruoti netikėtą sėkmę beveik iš nieko. O pati struktūra skamba taip: „Paukštis krenta į savo lizdą. Viskas gaunasi be pastangų, ir rezultatai pasiekiami be pastangų. Laimė visuose reikaluose“.

Populiariausios QMDJ aktyvacijos. Trys Generolai įleisti į pagrindinę salę

Trys Generolai

Struktūra labai palanki gerovės ir klestėjimo aktyvavimui, nekilnojamojo turto pardavimų, pervažiavimų ar vestuvių aktyvavimui, kontraktų pasirašymams.

Populiariausios QMDJ aktyvacijos. Trys Generolai gauna laiką

Trys Generolai

Struktūros aktyvavimas labai palankiai veikia sveikatą, santykius ir mokslą. Gerai tinka sudėtingų problemų sprendimui ir pasiruošimui egzaminams;

QMDJ aktyvacija Nefritinė Deivė stovi prie vartų

Populiariausios QMDJ aktyvacijos Nefritinė Deivė

Šią struktūrą beveik visi naudoja santykių suderinimui ar aktyvavimui, kai tų santykių nėra. Struktūra neįtikėtinai populiari Moterų ir merginų tarpe būtent dėl santykių ir romantikos perspektyvų. O iš tikrųjų, Deivė labai palanki ir mokslams, egzaminams, dėmesio gerinimui, gali generuoti džiaugsmingus įvykius.

Pastabos:

Šias penkias struktūras žmonės aktyvuoja dažnai ir noriai. Bet pirmos keturios geros dar ir tuo, kad jei nėra galimybės į struktūrą išeiti, aktyvaciją atlikti galima ir namuose. Tačiau ėjimas į struktūrą visada yra gerokai stipresnis, nes gauta energija nereikia dalintis su sergančiu namu ar butu. Minimalus numatytas aktyvacijų kiekis – mėnuo, kaina – 34.55 €.