Kaip numesti svorio

Kaip numesti svorio, kad riebalų kiekis kūne mažėtų, o raumenų masė – ne. Straipsnyje rasite informaciją kaip tai daroma Rytų technikų ir mankštos pagalba. Trumpiau sakant, straipsnyje aprašyta, kaip kasdienė mankšta ir tam tikro tipo dienų energijos padeda atsikratyti riebalų, šlakų ir t.t..
Kaip numesti svorio

Kaip numesti svorio. Įvadas

Pradėsiu nuo to, kad labai daug žmonių su antsvoriu dirba nelabai gerais metodais. Pavyzdžiui, taikant kokias nors „super“ dietas be fizinių apkrovų, žmogus per tris mėnesius gali numesti 20 ir daugiau procentų svorio. Tačiau po tokios dietos pasitikrinus pas medikus, paaiškės, kad žmogus ne riebalų masę sumažino, bet raumenų. Todėl, net jei po tokios „super“ dietos žmogus maitinsis tinkamai ir su kalorijų deficitu, vis tiek į prarastų raumenų vietą ateis nauji riebalai. Rezultate – bus grįžta prie to pačio svorio, bet su didesniu riebalų procentu organizme, tuo pat metu turint mažesnę raumenų masę.

Dar vienas dalykas, apie kurį negalima nutylėti, yra tas, kad raumenys sveria gerokai daugiau nei riebalai. Kaip pavyzdį pateikiu paveikslėlį žemiau, kuriame:

1. Kairėje paveikslėlio pusėje mergina 2014 metais, kai ji svėrė 58 kg;

2. Dešinėje paveikslėlio pusėje ta pati mergina 2017 metais, kai ji svėrė 70 kg.. Ir tai ne Adobe Photoshop fintai, nes gerai treniruotas žmogus visada daugiau svers už „riebų“. Todėl ir nesifokusuokite vien į svorį, nes tai Jus gali gerokai suklaidinti.


Kaip numesti svorio deginant riebalus

Kaip numesti svorio. Rytų technikos

1. Prieš svorio metimą reikia nustatyti tinkamiausią nereikalingo atsikratymo pradžios datą. Tam reikia žmogaus gimimo datos, laiko, vietos ir dar kelių dalykų;

2. Nereikalingo atsikratymas turėtų trukti apie 3 mėn., nepraleidžiant nė vienos nevalgymo paros. Jei nereikia nieko forsuoti, tuomet nevalgymo parų per mėnesį būna 5 ar 6. Tačiau vieną nevalgymo parą galima prailginti nuo 24 val. iki 36 val.. Dienas ir kitus parametrus duodu aš. Minėtos paslaugos – mokamos. Todėl, jei žmogus pageidauja, visus tris mėnesius atsakau į jo klausimus, duodu papildomas instrukcijas, vedu kasdienę svorio kaitos analizę, kurią žmogui išsiunčiu paštu;

3. Visus tris mėnesius kasdien reikėtų skirti bent 1 val. fiziniams pratimams. Aš birželio ir liepos mėnesius kasdien rytais bėgau 5 kilometrus ir apie 15 min. dirbau su treniruokliais (daviau apkrovas kitiems kūno raumenims). O rugpjūčio mėnesį kiekvieną rytą bėgau jau 7,5 kilometro ir apie 30 minučių dirbau su treniruokliais. Moterys galėtų bėgti kokius 3 – 4 km. arba greitu žingsniu eiti apie 6 – 8 km., o po to duoti apkrovas kitiems raumenims. Esant kojų traumoms, reikėtų paieškoti kitų būdų raumenims treniruoti. Bet ir šiuo atveju treniruotė turėtų būti su „gera porcija prakaito“ bei trukti apie valandą.

Žemiau esančiame paveikslėlyje parodau, kaip svorio metimo periodu šokinėjo mano svoris ir kaip tuo pat metu labai stabiliai mažėjo organizmo riebalų masė, o raumenų masė – augo. O gelsvame fone parodytos nereikalingo atsikratymo dienos, kurių metu svoris krito tikrai įspūdingai. Bet ne vandens ar raumenų sąskaita, kaip kad gali atrodyti skeptikams. Ir tai tik dar kartą įrodo, kad prie Vakarietiškų sistemų pajungus Rytų technikas, rezultatai būna ženkliai geresni.

Kaip numesti svorio. Pabaigai

4. Ar galima nevalgyti kelias paras? Galima, bet kai kam po 3 – 5 parų nevalgymo gali tekti organizmą prašyti nesišlykštėti valgymo procesu. Tada gali ir vidurius paleisti po valgio, ir t.t.. Todėl, be specialisto priežiūros, nevalgymo trukmę reikėtų rinktis standartinę: 24 – 36 val..

5. Geriausiai nereikalingi dalykai iš organizmo šalinami būtent tarp 24-os ir 36-os nevalgymo valandos;

6. Pildomai galima taikyti dietą „8 : 16“, kai 8 valandas valgoma ką nori, o 16 val. – nevalgoma nieko. Pavyzdžiui, valgoma nuo 10 iki 18 val., o nevalgoma nuo 18 iki 10 val. ryto;

7. Ar vėliau svoris grįžta? Taip, grįžta, jei sveika mityba ir kasdienė mankšta netampa gyvenimo norma. Bet kai žinai, kad per kelis mėnesius antsvorį vėl nusimesi, jis neatrodo toks baisus, nes organizmas nevalgymo paras atsimena ir jis stengiasi negerti į save pertekliaus. Pavyzdžiui, boksininkų svorio kategorija laikosi apie 20 metų, kad ir kokiais kiekiais jie valgytų. O viskas todėl, kad jų organizmai prisimena, kaip dėl antsvorio vasarą su kailiniais tekdavo treniruotis.

Jei kilo neaiškumų ar norite užsakyti paslaugą

Jei turite klausimų ar norėtumėte užsakyti paslaugą, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Gavęs Jūsų laišką aš iš karto žinosiu, kiek ir kaip galiu Jums padėti. Svarbiausia, kad žengtumėte pirmą žingsnį, nes tik žengęs žingsnį, nueina kelią.


soltiseg send e-mail

Reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti, kad nereikalingo atsikratymo efektą labai ženkliai sustiprina QMDJ aktyvacijos. Jas aš parenku individualiai kiekvienam. Kaina visiems 3 mėnesiams – 30 EUR.

Nereikalingo iš organizmo šalinimui Rytų meistrai naudoja ir kai kurias  Vakarų Astrologijos technikas. Duotuoju atveju, pradėjus organizmą valyti per dylantį mėnulį, rezultatai bus dar geresni. Belieka tik atsiversti kalendorių, nusipirkti gerus bėgimo batelius ir rauti šaknį iš patogaus krėslo.

Išvados: Šalinant iš organizmo nereikalingus dalykus geriausia tai daryti bėgiojant ir nevalgant organizmo valymo dienomis. Asmeniškai man bėgiojimas tapo tuo, be ko negaliu įsivaizduoti nė vienos dienos. Kaip sakiau dukrai neseniai, knygą galėčiau bėgdamas skaityti, jei kas nors tą knygą prieš akis laikytų…